Třebíč 2020 - Třebíčské stovky 2020

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 06. 2020 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hranice VYVIALOVÁ Karolina KA 16,93 17,05 16,93
2.  Hvězdoňovice VRTALOVÁ Marcela TR 16,99 16,99 20,97
3.  Poniklá BUTULOVÁ Dana SM 17,24 17,58 17,24
4.  Horní Cerekev BARTOŠKOVÁ Kamila PE 17,31 17,31 22,63
5.  Česká Bělá DIPOLDOVÁ Jana HB 17,41 18,05 17,41
6.  Sobíňov ADAMCOVÁ Petra HB 17,78 18,17 17,78
7.  Morkovice BOROVIČKOVÁ Kateřina KM 17,91 17,96 17,91
8.  Dobrá SZENDREIOVÁ Gabriela HB 17,96 17,96 18,84
9.  Martinice v Krkonoších VANCLOVÁ Michaela SM 18,22 18,22 19,62
10.  Dobrá KASALOVÁ Apolena HB 18,37 18,44 18,37
11.  Želčany ŠKALOVÁ Kateřina PJ 18,42 18,60 18,42
12.  Bořitov PÁRALOVÁ Simona BK 18,57 18,95 18,57
13.  Tuhaň DVOŘÁKOVÁ Radka ME 18,68 18,68 23,84
14.  Železná Ruda MAŠKOVÁ Kateřina KT 18,90 25,48 18,90
15.  Staré Město ŠKULTETYOVÁ Nikola FM 18,91 18,91 NP
16.  Frýdek PĚTROŠOVÁ Nikola FM 19,07 19,07 NP
17.  Žernovník KAŠPARCOVÁ Eva BK 19,09 19,17 19,09
18.  Skalice ŠKULTETYOVÁ Andrea FM 19,20 19,20 NP
19.  Kvasejovice HULÍNSKÁ Klára BN 19,26 19,62 19,26
20.  Počátky KADLECOVÁ Radka HB 19,27 20,31 19,27
21.  Markvartice MUSILOVÁ Andrea JI 19,54 19,54 31,78
22.  Oznice KLVAŇOVÁ Dominika VS 19,69 19,72 19,69
23.  Hajnice LANGEROVÁ Natálie TU 19,72 19,72 NP
24.  Výčapy SVOBODOVÁ Nikol TR 19,73 20,41 19,73
25.  Markvartice URBANOVÁ Iva JI 19,80 20,44 19,80
26.  Dolní Bukovsko LANDOVÁ Lada CB 19,86 NP 19,86
27.  Poniklá PRCHLÍKOVÁ Lenka SM 19,96 20,06 19,96
28.  Střezimíř JIRÁKOVÁ Dominika BN 19,96 20,70 19,96
29.  Dolní Životice MAGEROVÁ Karolína OP 20,09 20,44 20,09
30.  Kojetice KUČEROVÁ Hana TR 20,15 20,15 -
31.  Jablonec nad Jizerou JONOVÁ Karolína SM 20,21 21,67 20,21
32.  Lužná ŘÍHOVÁ Tereza RA 20,32 20,32 -
33.  Jabloňov ROUSOVÁ Jitka ZR 20,39 20,48 20,39
34.  Velké Meziříčí ŠTĚPÁNKOVÁ Marie ZR 20,52 20,66 20,52
35.  Jabloňov SLADKÁ Kateřina ZR 20,62 24,73 20,62
36.  Střezimíř NOVOTNÁ Hana BN 20,70 20,70 24,37
37.  Vladislav ŠTĚTINOVÁ Iveta TR 20,81 20,81 20,98
38.  Ostrov u Macochy PERNICOVÁ Anna BK 20,86 20,86 32,02
39.  Solanec pod Soláněm KOTULKOVÁ Hana VS 20,92 20,92 22,13
40.  Obora KLEINOVÁ Štěpánka PS 21,01 21,01 23,91
41.  Raškovice JANČÍKOVÁ Nicola FM 21,07 21,07 25,82
42.  Město Havířov ŠAFAŘÍKOVÁ Vladimíra KA 21,07 26,48 21,07
43.  Svatý Jiří ŠÍMOVÁ Denisa UO 21,09 21,15 21,09
44.  Vladislav TROJANOVÁ Eliška TR 21,23 21,29 21,23
45.  Štěměchy ŠILHAVÁ Daniela TR 21,23 21,23 21,35
46.  Lhenice PAUZOVÁ Štěpánka TP 21,23 21,39 21,23
47.  Dřísy ZUBALÍKOVÁ Lucie ME 21,41 21,41 26,09
48.  - DAŇKOVÁ Sandra Havířov Město - 21,92 21,92 22,79
49.  Klamoš DRAHOKOUPILOVÁ Michaela HK 22,08 NP 22,08
50.  Jabloňov ČECHMANOVÁ Markéta ZR 22,18 22,19 22,18
51.  Letňany HOSPODKOVÁ Anna AB 22,37 22,59 22,37
52.  Letňany FEGLAROVÁ Adéla AB 22,50 22,50 44,90
53.  Kvasiny KROUPOVÁ Tereza RK 23,77 23,77 24,31
54.  Lavičky ŠOBOVÁ Karolína ZR 25,42 NP 25,42
55.  Rájec KAPLANOVÁ Vendula RK 25,63 25,63 NP
56.  Dolní Bukovsko NEKOLOVÁ Pavlína CB 29,64 29,64 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bludov JÍLKOVÁ Vendula SU 17,81 17,81 17,86
2.  Kravaře ADAMCOVÁ Michaela OP 18,24 18,65 18,24
3.  Lužná MATUŠKOVÁ Nela RA 18,38 19,04 18,38
4.  Komárovice BENDOVÁ Anna VS 18,79 21,03 18,79
5.  Bludov HRABKOVSKÁ Markéta SU 18,98 19,31 18,98
6.  Dobřany UMNEROVÁ Anna PJ 19,90 19,90 19,92
7.  Kojetice ŘEHŮŘKOVÁ Soňa TR 20,23 20,23 21,27
8.  Panská Lhota PEŠTÁLOVÁ Adéla JI 20,35 20,35 NP
9.  Malé Hoštice SILBEROVÁ Klára OP 20,51 21,34 20,51
10.  Lužná LUŽNÁ Elena RA 20,61 21,54 20,61
11.  Těchov ŠENKOVÁ Vendula BK 20,64 20,64 20,64
12.  Vladislav SLÍVOVÁ Tereza TR 20,92 21,99 20,92
13.  Markvartice KŘÍŽOVÁ Adéla JI 20,93 20,93 23,39
14.  Hradec KOPTÍKOVÁ Magdalena PJ 21,66 NP 21,66
15.  Jabloňov PELÁNKOVÁ Vendula ZR 21,75 22,70 21,75
16.  Jabloňov BÁŇOVÁ Zuzana ZR 21,76 22,43 21,76
17.  Kamenec u Poličky VRASPÍROVÁ Valerie SY 21,76 22,80 21,76
18.  Budíkovice VALÍKOVÁ Veronika TR 21,95 21,95 23,75
19.  Jílovice VLČKOVÁ Šárka RK 22,01 23,33 22,01
20.  Jabloňov SLADKÁ Magdalena ZR 22,15 NP 22,15
21.  Dolní Životice ULITZKOVÁ Laura OP 22,19 22,19 27,19
22.  Dolní Město VEBROVÁ Michaela HB 22,38 22,38 NP
23.  Lavičky DOLEŽALOVÁ Hana ZR 22,47 22,47 22,77
24.  Stará Říše SVAČINOVÁ Lucie JI 22,60 25,57 22,60
25.  Panská Lhota VILÍMOVÁ Lea JI 22,63 22,63 28,92
26.  Dolní Město JIŘÍKOVÁ Kristýna HB 22,69 22,69 24,02
27.  Těchov MIKULÁŠKOVÁ Eva BK 22,74 23,91 22,74
28.  Markvartice HOBZOVÁ Veronika JI 23,00 38,23 23,00
29.  Lužná ROUČOVÁ Eliška RA 23,19 23,55 23,19
30.  Kravaře HARAZIMOVÁ Valerie OP 23,22 23,22 24,27
31.  Panská Lhota LAVIČKOVÁ Nikol JI 23,55 25,90 23,55
32.  Lužná RÁCOVÁ Karolína RA 24,35 32,61 24,35
33.  Polabiny RAJNETOVÁ Anna PA 24,85 41,74 24,85
34.  Horní Suchá KRYGIELOVÁ Barbora KA 25,51 33,52 25,51
35.  Dolní Město PROKOPOVÁ Natálie HB 25,96 25,96 29,18
36.  Raškovice ŠOKALOVÁ Adéla FM NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Město Havířov JURENKOVÁ Izabela KA 17,46 17,89 17,46
2.  Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka ME 17,82 17,82 NP
3.  Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška TR 18,13 18,13 20,77
4.  Hradec RAŠKOVÁ Nikola PJ 18,19 19,10 18,19
5.  Rožmitál pod Třemšínem VLACHOVÁ Karolína PB 18,44 27,63 18,44
6.  Úněšov HÁJKOVÁ Šárka PS 18,75 19,41 18,75
7.  Kojetice NAVRÁTILOVÁ Veronika TR 18,79 19,03 18,79
8.  Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára FM 18,83 18,83 NP
9.  Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza FM 19,00 28,89 19,00
10.  Výčapy BULOVÁ Nikola TR 19,05 19,05 19,38
11.  Svatý Jiří ŠPLÍCHALOVÁ Adéla UO 19,40 32,02 19,40
12.  Výčapy DRÁPELOVÁ Sára TR 19,68 19,68 20,94
13.  Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda BN 19,86 19,86 21,43
14.  Raškovice NĚMCOVÁ Simona FM 19,90 20,77 19,90
15.  Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana OP 19,91 19,93 19,91
16.  Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea UO 20,07 20,11 20,07
17.  Bořitov BERANOVÁ Klára BK 20,16 21,46 20,16
18.  Město Havířov SKÁCELOVÁ Ester KA 20,18 23,91 20,18
19.  Těchov NEČASOVÁ Viktorie BK 20,25 20,25 22,01
20.  Lavičky BÍLKOVÁ Nela ZR 20,43 21,40 20,43
21.  Sobíňov MÁLKOVÁ Lucie HB 20,61 21,19 20,61
22.  Morkovice NAVRÁTILOVÁ Natálie KM 20,66 20,66 20,72
23.  Borovany PETŘÍKOVÁ Tereza CB 20,73 22,21 20,73
24.  Spišská Teplica ĎURIŠOVÁ Bianka PP 20,75 NP 20,75
25.  Sobíňov ADAMCOVÁ Veronika HB 20,80 20,80 20,89
26.  Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie KM 20,88 23,21 20,88
27.  Bludov ŽENČÁKOVÁ Lucie SU 20,89 22,03 20,89
28.  Markvartice URBANOVÁ Petra JI 20,95 21,73 20,95
29.  Raškovice NYTROVÁ Barbora FM 20,97 20,97 45,21
30.  Smrkov ŠMEJKALOVÁ Nikola TA 21,02 21,75 21,02
31.  Lavičky SVOBODOVÁ Adéla ZR 21,15 24,36 21,15
32.  Panská Lhota KARBANOVÁ Hana JI 21,20 21,20 NP
33.  Panská Lhota ZELENÁ Věroslava JI 21,33 NP 21,33
34.  Markvartice SVOBODOVÁ Hana JI 21,39 21,39 22,06
35.  Dolní Město ŠIMANOVSKÁ Klára HB 21,41 21,41 21,50
36.  Kamenec u Poličky ANDRLÍKOVÁ Vendula SY 21,43 21,73 21,43
37.  Dolní Měcholupy BOLEŠOVÁ Lucie AB 21,55 23,36 21,55
38.  Žernovník KOPALOVÁ Anna BK 21,60 21,99 21,60
39.  Býškovice KODÝTKOVÁ Anita PR 21,69 25,67 21,69
40.  Herálec HLOUŠKOVÁ Veronika HB 21,69 21,69 22,96
41.  Těchov MIKULÁŠKOVÁ Jana BK 21,73 21,73 21,89
42.  Panská Lhota MICHELFEITOVÁ Natálie JI 21,77 22,56 21,77
43.  Kamenec u Poličky CEJPOVÁ Adéla SY 21,96 37,42 21,96
44.  Lavičky TEPLÁ Tereza ZR 22,08 22,08 NP
45.  Výčapy STOKLASOVÁ Nikola TR 22,12 26,96 22,12
46.  Lavičky PŘIKRYLOVÁ Lucie ZR 22,31 22,31 25,79
47.  Žernovník ZHOŘOVÁ Petra BK 22,79 23,82 22,79
48.  Rokytnice nad Rokytnou CHALOUPKOVÁ Šárka TR 22,79 22,89 22,79
49.  Bořitov JURAČKOVÁ Jolana BK 23,13 NP 23,13
50.  Svatý Jiří HORÁKOVÁ Viola UO 23,19 23,47 23,19
51.  Dolní Město PRŮŠOVÁ Markéta HB 23,21 29,77 23,21
52.  Houdkovice JANSKÁ Kristýna RK 24,35 24,35 NP
53.  Bosonohy SVOBODOVÁ Sára BM 24,46 24,57 24,46
54.  Kravaře RYBKOVÁ Nikol OP 25,58 27,17 25,58

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Morkovice VYMAZAL Vít KM 17,47 18,45 17,47
2.  Horní Bělá ŠIŠKA Ondřej PS 19,10 19,10 NP
3.  Jabloňov KREJČÍ Michal ZR 19,19 19,82 19,19
4.  Bludov MATĚJČEK David SU 19,54 19,54 NP
5.  Bludov JAŠEK Ondřej SU 19,73 20,52 19,73
6.  Senetářov ZOUHAR Filip BK 19,78 19,81 19,78
7.  Stará Říše NOVÁK Matyáš JI 19,79 21,77 19,79
8.  Želčany KASL Vojtěch PJ 20,11 NP 20,11
9.  Seč ŠULC Martin PJ 20,16 20,16 20,38
10.  Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon PR 20,42 20,68 20,42
11.  Kravaře RYBKA Jakub OP 20,78 20,78 23,19
12.  Nižná Šuňava MURANSKÝ Damián PP 21,01 21,68 21,01
13.  Tuhaň KLAPKA Matěj ME 21,19 21,70 21,19
14.  Výčapy SVOBODA Adam TR 21,99 22,93 21,99
15.  Ostrov u Macochy NIPPERT Oliver BK 22,83 24,07 22,83
16.  Dolní Životice NĚMEC Adam OP 23,18 23,18 26,51
17.  Polabiny RAJNET František PA 23,36 47,13 23,36
18.  Žernovník FILKA Patrik BK 23,92 23,92 28,83
19.  Výčapy GRUSZKA Jan TR 24,31 24,31 24,56
20.  Jabloňov JANŠTA Štěpán ZR 26,19 NP 26,19

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skuteč FLÉGR Lukáš CR 16,54 NP 16,54
2.  Skuteč KÁBELE Matěj CR 16,85 16,85 NP
3.  Těchov FOIT Martin BK 17,06 17,50 17,06
4.  Býškovice MIKULÍK Jakub PR 17,22 17,22 NP
5.  Střezimíř KNOTEK Tomáš BN 17,62 17,62 NP
6.  Stará Říše SVAČINA Marek JI 18,30 18,30 35,33
7.  Markvartice FUČÍK Bořivoj JI 18,70 18,70 NP
8.  Nižná Šuňava SMOLÁR Martin PP 18,85 19,48 18,85
9.  Rynárec CICHRA Filip PE 18,98 NP 18,98
10.  Starý Lískovec Sport NOVÁK Zdeněk BM 19,03 19,86 19,03
11.  Rokytnice nad Rokytnou ŠPAČEK Martin TR 19,05 19,05 21,46
12.  Nižní Lhoty VELČOVSKÝ Marek FM 19,09 19,09 20,88
13.  Skuteč VEVERKA Jan CR 19,19 20,85 19,19
14.  Lhenice VLČEK Jan TP 19,20 19,20 NP
15.  Jabloňov PETRUCHA Daniel ZR 19,25 21,42 19,25
16.  Jílovice NOVOTNÝ Tomáš RK 19,37 19,37 19,49
17.  Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš BR 19,51 21,17 19,51
18.  Město Havířov HUDEC Daniel KA 19,85 25,94 19,85
19.  Býškovice PÍREK Filip PR 19,90 19,90 NP
20.  Borský Mikuláš TOMÁNEK Jakub SE 19,90 21,42 19,90
21.  Borský Mikuláš CHODÚR Martin SE 20,05 20,77 20,05
22.  Dřísy SCHOBER Antonín ME 20,21 20,21 20,31
23.  Těchov MORAVČÍK Daniel BK 20,57 20,80 20,57
24.  Bludov FABIÁNEK Jakub SU 20,78 21,17 20,78
25.  Manětín MARŠÁN Jan PS 21,03 21,68 21,03
26.  Výčapy RŮŽIČKA Filip TR 21,42 21,42 24,08
27.  Ostrov u Macochy PERNICA František BK 21,57 22,76 21,57
28.  Senetářov GOTTVALD Šimon BK 21,80 21,80 23,00
29.  Hradec PUDIL Lukáš PJ 22,23 24,18 22,23
30.  Spišská Teplica NAGY Radovan PP 22,49 23,37 22,49
31.  Horní Suchá MÜLLER Jakub KA 22,81 22,81 22,95
32.  Pyšel COUFAL Stanislav TR 23,72 25,85 23,72
33.  Manětín ŠUBRT Dominik PS 24,11 24,11 26,44
34.  Raškovice ŠVRČEK Jozef FM 24,82 24,82 28,92
35.  Dolní Životice VOLKMER Matyáš OP 25,61 39,18 25,61
36.  Senetářov ŠEVČÍK Patrik BK 25,67 25,67 26,00
37.  Kyjovice NĚMEC Filip OP 30,29 NP 30,29
38.  Kravaře VILÁŠEK Matěj OP NP NP NP
39.  Březová nad Svitavou ŠTINČÍK Tomáš SY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. * -51,7452,3251,742009/07/03 Plamen štafeta dvojic
2. Bludov SU54,4352,0252,022009/07/03 Plamen štafeta dvojic
3. Petrovice BK52,5457,9452,542009/07/03 Plamen štafeta dvojic
4. Michálkovice OV53,2659,9753,262009/07/03 Plamen štafeta dvojic
5. Rohovka PE54,0557,5354,052009/07/03 Plamen štafeta dvojic
6. Manětín PS54,1157,0654,112009/07/03 Plamen štafeta dvojic
7. Zderaz RA54,4860,6454,482009/07/03 Plamen štafeta dvojic
8. Uhlířské Janovice KH56,0985,2456,092009/07/03 Plamen štafeta dvojic
9. Horní Slavkov SO57,0766,2757,072009/07/03 Plamen štafeta dvojic
10. Království DC57,1460,8557,142009/07/03 Plamen štafeta dvojic
11. Zličín AB68,8358,2158,212009/07/03 Plamen štafeta dvojic
12. Měník HK58,7761,8358,772009/07/03 Plamen štafeta dvojic
13. Drnovice BK71,0960,1760,172009/07/03 Plamen štafeta dvojic
14. Poniklá SM62,8663,0662,862009/07/03 Plamen štafeta dvojic
15. Žernovice PT73,6870,3770,372009/07/03 Plamen štafeta dvojic
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/07/03 Třebíč, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/03 Třebíč, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/03 Třebíč, útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/04 Třebíč, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/04 Třebíč, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2015/08/22 Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015
-
2016/05/07 Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016
ČP
2020/06/27 Třebíč, Třebíčské stovky 2020
-
Kdy Kde Liga


Komentáře