Aktualní pozvánky na soutěže

Kdy Kde Okres Liga Počet
2020/01/11 Dolní Hradiště, ICE CUP 2020 PS
-
37
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS
FSCR
33
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár PS
-
27
2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ
OPH
22
2020/06/14 Pozděchov, 45. Ročník O Pohár přátelství VS
-
1
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga OL
HE
23
2020/06/27 Třebíč, Třebíčské stovky 2020 TR
-
205
2020/06/27 PRCHALOV, 2. kolo MSL a 1. kolo MSP v Mošnov (2B) NJ
-
4
2020/06/28 HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA, Druhý závod ligy BIOMAC HANÁCKÁ EXTRALIGA 2020 SU
HE
30
2020/07/04 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC
TCL
7
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV
EXČR
63
2020/07/04 Křenovice, O pohár, sklopky CB
JČHL
34
2020/07/04 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO
GPHO
16
2020/07/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B LN
KL
16
2020/07/04 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY
VCOV
28
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B VS
-
19
2020/07/04 Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo DO
CHNHL
28
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR
EXČR
62
2020/07/05 Hasičský areál Dětkovice, HE Dětkovice PV
HE
32
2020/07/05 Hartmanice - Hřiště, SDH Hartmanice - O pohár starostky obce SY
OLSY
51
2020/07/05 Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště, O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 1.kolo BHL BV
BHL
24
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec TU
JL
50
2020/07/11 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB
HBHL
34
2020/07/11 Sádek - Hřiště, SDH Sádek - O pohár starostky obce SY
OLSY
59
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ ZL
-
44
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO
ZČHL
37
2020/07/11 Machová, Machová hřiště ZL
ZLPS
43
2020/07/11 Černčice (LN), Černčice (LN) - soutěž KL LN
KL
19
2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO
OPH
19
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020 TU
VČHL
37
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO
ZČHL
40
2020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL 2020 NA
VČHL
32
2020/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY
VCOV
31
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B VS
-
1
2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO
OPH
28
2020/07/18 Olbramovice, BNL Tomice BN
BNL
39
2020/07/18 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY
VCOV
35
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B ZN
-
32
2020/07/19 Křenovy, O pohár Hořiny DO
OPH
21
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B PU
-
46
2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC
TCL
9
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
EXČR
57
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020 UO
VČHL
53
2020/07/25 Nedvězí - Hřiště, SDH Nedvězí - O pohár starosty obce SY
OLSY
50
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE
BL
27
2020/07/25 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO
OPH
25
2020/07/25 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+Dor+TFA 2.kolo BHL BV
BHL
34
2020/07/25 Hasičský areál Šumvald, HE Šumvald OL
HE
39
2020/07/25 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC
TCL
4
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK
-
20
2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT
ŠHL
18
2020/07/25 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - CHNHL 2.kolo DO
CHNHL
21
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO
EXČR
59
2020/07/26 Areál Kunčice, VČHL 2020 UO
VČHL
47
2020/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE
BL
28
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB
-
17
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT
ZČHL
30
2020/08/01 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB
BL
28
2020/08/01 Lišov, O pohár, nástřik CB
JČHL
22
2020/08/01 Mirošov, Pohárová soutěž ZLPS, 2B ZL
ZLPS
54
2020/08/01 Prušánky, hasičské hřiště, Putovní pohár starosty obce Prušánky, M+Ž+Dor 3. HO
BHL
34
2020/08/01 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna / 3B TC
TCL
6
2020/08/01 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín - CHNHL 3. kolo KT
CHNHL
30
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT
ZČHL
34
2020/08/02 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB
BL
33
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM
-
70
2020/08/02 Litovany, O pohár obce Litovany TR
TRL
28
2020/08/08 Kynice, Kynice HB
HBHL
28
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB
JL
36
2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC
OPH
21
2020/08/08 Oldřiš - Areál za Orlovnou, SDH Oldřiš - O pohár starosty obce SY
OLSY
54
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ
ZČHL
35
2020/08/08 Makov, BNL Makov TA
BNL
42
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL
-
28
2020/08/09 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár, Poštorná, M+Ž+Dor 4.kolo BHL BV
BHL
37
2020/08/09 Radonín, O pohár starostky obce TR
TRL
35
2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST
ŠHL
11
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM
-
33
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM
JL
41
2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ
OPH
24
2020/08/15 Desná - Hřište, SDH Desná - O pohár obce Desná SY
OLSY
55
2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB
BL
32
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B ZL
ZLPS
66
2020/08/15 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO
BHL
35
2020/08/15 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO
VCOV
27
2020/08/15 Jankov, BNL Jankov, noční soutěž BN
BNL
42
2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN
FNC
53
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR
EXČR
62
2020/08/16 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB
BL
33
2020/08/16 Rudice, O pohár SDH Rudice BK
VCBL
15
2020/08/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS, 2B ZL
ZLPS
77
2020/08/16 Kamenná, Kamenský pohár TR
TRL
33
2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB
HBHL
35
2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC
TCL
7
2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR
EXČR
53
2020/08/22 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY
VCOV
33
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice BN
BNL
40
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020 DO
-
12
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B UH
-
34
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL
-
44
2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB
FNC
61
2020/08/23 Čechtín, O pohár TR
EXČR
59
2020/08/23 Čechtín, O pohár SDH TR
TRL
50
2020/08/23 Malovice, BNL Malovice BN
BNL
39
2020/08/23 Lhota, Pohárová soutěž ZLPS, 3B ZL
ZLPS
60
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB
-
2
2020/08/29 Dolany, O pohár PT
ŠHL
16
2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC
TCL
9
2020/08/29 Smilov, Smilov HB
HBHL
30
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ
ZČHL
34
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK
EXČR
50
2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB
BL
28
2020/08/29 Stařeč, O pohár starosty SDH TR
TRL
34
2020/08/29 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN
BNL
36
2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL
HE
34
2020/08/29 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY
VCOV
31
2020/08/29 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS, 2B ZL
ZLPS
55
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN
FNC
57
2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC
CHNHL
21
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020 MB
-
30
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK
EXČR
49
2020/08/30 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB
BL
36
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO
-
23
2020/08/30 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR
TRL
37
2020/08/30 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO
GPHO
32
2020/09/05 Budíkovice - u koupaliště, Podzimní liga MH Třebíč - Budíkovice TR
-
45
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR
OLSY
59
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR
EXČR
47
2020/09/05 Bernartice - Buková, O pohár starosty obce Bernartice JE
-
9
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice JN
JL
35
2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC
TCL
10
2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL
HE
38
2020/09/05 Hubenov, Výročí založení sboru Vrtbo-Hubenov PS
-
9
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B KM
-
16
2020/09/05 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY
VCOV
32
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB
JL
39
2020/09/06 Mokrá-Horákov, O PUTOVNÍ POHÁR OBECNÍHO ÚŘADU,muži a ženy na 2B BO
-
22
2020/09/06 Budíkovice, O pohár TR
TRL
38
2020/09/06 Neplachovice, areál Hliník, Hasičská soutěž v požárním útoku mužů a žen. OP
-
3
2020/09/12 Herálec, Herálec HB
HBHL
33
2020/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka ZL
-
23
2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR
TRL
36
2020/09/12 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020 OL
-
2
2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI
FNC
64
2020/09/12 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B JI
-
34
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár LI
JL
42
2020/09/19 Kladruby, hřiště, Kladrubská studna TC
TCL
20
2020/09/19 Srch, Srch _ PA
HBHL
30
2020/09/19 Dolany, HE Dolany OL
HE
29
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár JN
JL
41
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO
-
19
2020/09/19 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY
VCOV
44
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB
JL
42
2020/09/20 Kněžice, O pohár OÚ, memoriál A. Šloufa TR
TRL
42
2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB
HBHL
29
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM
JL
40
Kdy Kde Okres Liga Počet

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky: