Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/02/082019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
22019/04/012019/05/05 Vlkoš - fotba. hřiště, O putovní pohár obce Vlkoš HO GPHO
32019/04/012019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
42019/04/272019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
52019/05/062019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
62019/05/012019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
72019/05/062019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
82019/05/132019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
92019/05/052019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
102019/04/012019/05/19 Ratíškovice - fotba. hřiště, Okresní kolo PS 2019 HO GPHO
112019/05/132019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
122019/05/112019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
132019/04/012019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
142019/05/122019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
152019/05/202019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
162019/05/172019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
172019/05/202019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
182019/04/012019/06/01 Blatnice - fotba. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
192019/05/192019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
202019/05/252019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
212019/05/262019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
222019/06/032019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
232018/12/082019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
242019/04/012019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
252019/05/312019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
262019/04/012019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
272019/05/312019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
282019/06/012019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce TC TCL
292019/06/012019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
302019/04/012019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
312019/06/022019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
322019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
332019/06/082019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
342019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku TC TCL
352019/06/092019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
362019/04/012019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
372019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
382019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
392019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
402019/06/242019/06/29 Dubenec, Dubenec TU JL
412019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
422019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
432019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
442019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
452019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
462019/06/232019/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
472019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
482019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda TC TCL
492019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
502019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
512019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
522019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
532019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
542019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
552019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
562019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
572019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
582019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
592019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
602019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
612019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce TC TCL
622019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
632019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce TC TCL
642019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
652019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
662019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka TC TCL
672019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
682019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
692019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
702019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
712019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
722019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
732019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
742019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
752019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka TC TCL
762019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
772019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
782019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
792019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
802019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
812019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
822019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
832019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
842019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
852019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
862019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
872019/04/012019/08/25 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
882019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
892019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
902019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
912019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
922019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
932019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
942019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
952019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
962019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
972019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
982019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
992019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1002019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1012019/09/162019/09/22 Malá Skála, Malá Skála JN JL
1022019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu