Nejlepší výsledky v roce 2018

Síň slávy

Vyberte pravidla


Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Pravčice KM 15,632018/08/19 Vítonice
2.Hrabůvka PR 15,772018/09/08 Špičky
3.Letohrad - Kunčice B UO 15,932018/06/24 Radíkov
4.Jinolice Renmotor JC 15,932018/08/11 Chotěmice
5.Mladoňovice TR 15,962018/08/11 Chotěmice
6.Zahorčice ST 15,992018/06/30 Chrbonín
7.Zahorčice ST 16,012018/07/21 Brodeslavy
8.Bezděkov pod Třemšínem PB 16,052018/08/12 Chlum
9.Oponešice TR 16,062018/08/12 Chlum
10.Bezděkov pod Třemšínem PB 16,072018/05/19 Fotbalové hřiště, Roh. Bělá
11.Mladoňovice TR 16,082018/07/21 Brodeslavy
12.Nevcehle JI 16,082018/07/22 Zahorčice
13.Bašnice JC 16,082018/08/11 Chotěmice
14.Mladoňovice TR 16,092018/07/15 Chlum
15.Mladoňovice TR 16,102018/08/11 Jakubov
16.Bezděkov pod Třemšínem PB 16,122018/05/05 Kaliště
17.Zahorčice ST 16,122018/09/16 Lišov
18.Jinolice Renmotor JC 16,132018/07/05 Trnov
19.Jinolice Renmotor JC 16,132018/09/02 Myštěves
20.Jinolice Renmotor JC 16,152018/06/16 Moravany
21.Krasonice JI 16,152018/08/11 Chotěmice
22.Jinolice Renmotor JC 16,162018/07/01 Nepomuky
23.Jinolice Renmotor JC 16,162018/07/01 Nepomuky
24.Lavičky ZR 16,172018/06/24 Radíkov
25.Oponešice TR 16,192018/06/17 Zderaz
26.Bašnice JC 16,192018/05/19 Rohovládova Bělá
27.Letohrad - Kunčice B UO 16,202018/06/03 Bystřec
28.Letohrad - Kunčice B UO 16,202018/06/03 Bystřec
29.Oponešice TR 16,212018/06/24 Radíkov
30.Pravčice KM 16,212018/06/30 Nová Dědina
31.Zahorčice ST 16,212018/09/22 Pasohlávky
32.Mladoňovice TR 16,222018/07/22 Zahorčice
33.Rohovládova Bělá PA 16,232018/08/26 Na koupališti, Slepotice
34.Jinolice Renmotor JC 16,242018/07/08 Olšovec
35.Olešná HB 16,242018/07/28 Letohrad - Orlice
36.Olešná HB 16,242018/07/28 Letohrad - Orlice
37.Trnava TR 16,262018/07/28 Letohrad - Orlice
38.Trnava TR 16,262018/07/28 Letohrad - Orlice
39.Radostín nad Oslavou ZR 16,272018/07/21 Brodeslavy
40.Velké Hoštice OP 16,302018/08/12 Chlum
41.Bašnice JC 16,312018/07/29 Letohrad - Kunčice
42.Bašnice JC 16,312018/07/29 Letohrad - Kunčice
43.Lavičky ZR 16,312018/08/05 Radostín nad Oslavou
44.Letohrad - Kunčice B UO 16,322018/07/22 Zahorčice
45.Trnava TR 16,332018/06/17 Zderaz
46.Pravčice KM 16,332018/09/08 Špičky
47.Oponešice TR 16,342018/07/29 Letohrad - Kunčice
48.Bohdalín PE 16,342018/08/11 Chotěmice
49.Bohdalín PE 16,342018/08/11 Chotěmice
50.Krasonice JI 16,352018/06/03 Čikov
51.Dneboh MB 16,352018/06/17 Velké Hamry
52.Letohrad Jeleni UO 16,352018/07/14 Velichovky
53.Bezděkov pod Třemšínem PB 16,362018/06/17 Zderaz
54.Letohrad - Kunčice B UO 16,362018/07/14 Velichovky
55.Krotějov TA 16,372018/07/21 Brodeslavy
56.Jinolice Renmotor JC 16,372018/07/22 Zahorčice
57.Krasonice JI 16,372018/07/22 Zahorčice
58.Jinolice Renmotor JC 16,382018/07/14 Velichovky
59.Rohovládova Bělá PA 16,382018/09/15 Fotbalové hřiště, Srch
60.Velké Hoštice OP 16,392018/06/17 Zderaz
61.Pravčice KM 16,392018/07/08 Olšovec
62.Radíkov PR 16,392018/08/05 Střítež nad Ludinou
63.Zahorčice ST 16,402018/06/17 Zderaz
64.Hrabůvka PR 16,402018/08/19 Vítonice
65.Oponešice TR 16,412018/06/03 Černín, u Bieglerova mlýna
66.Jinolice Renmotor JC 16,412018/07/21 Brodeslavy
67.Sedlatice A JI 16,422018/06/03 Výčapy
68.Krotějov Sport TA 16,422018/05/05 Kaliště
69.Bašnice JC 16,432018/06/03 Bystřec
70.Trnava TR 16,432018/06/16 Moravany
71.Bašnice JC 16,432018/06/03 Bystřec
72.Bašnice JC 16,432018/06/24 Radíkov
73.Novosedly ST 16,442018/05/19 Srubec
74.Jinolice Renmotor JC 16,442018/06/03 Bystřec
75.Jinolice Renmotor JC 16,442018/06/03 Bystřec
76.Pravčice KM 16,442018/08/05 Střítež nad Ludinou
77.TAG Zahnašovice KM 16,442018/09/08 Špičky
78.Plumlov PV 16,452018/06/24 Radíkov
79.TAG Zahnašovice KM 16,452018/07/15 Zahnašovice
80.Letohrad - Kunčice B UO 16,452018/07/29 Letohrad - Kunčice
81.Letohrad - Kunčice B UO 16,452018/07/29 Letohrad - Kunčice
82.Bašnice JC 16,452018/09/02 Myštěves
83.Olešná HB 16,462018/06/16 Moravany
84.Krasonice JI 16,462018/07/01 Nevcehle
85.Nevcehle JI 16,462018/07/05 Kámen
86.Pšánky HK 16,462018/07/05 Trnov
87.Trnava TR 16,462018/08/11 Chotěmice
88.Milenovice PI 16,472018/05/19 Srubec
89.Pasohlávky BV 16,472018/06/02 Pasohlávky, hřiště
90.Bašnice JC 16,472018/09/01 Petrovice
91.Radostín nad Oslavou B ZR 16,472018/09/15 Maršovice
92.Olešnice OL 16,482018/07/28 Plinkout
93.Hrabůvka PR 16,492018/07/01 Sazovice
94.Bezděkov pod Třemšínem PB 16,512018/05/20 Radimovice
95.Pasohlávky BV 16,512018/06/10 Senetářov
96.Mladoňovice TR 16,512018/06/17 Zderaz
97.Čikov TR 16,512018/06/24 Radíkov
98.TAG Zahnašovice KM 16,512018/08/19 Vítonice
99.Čikov TR 16,522018/05/27 Netín
100.Radostín nad Oslavou B ZR 16,522018/08/05 Radostín nad Oslavou
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet prvních míst v roce: 2018



Muži - Počet druhých míst v roce: 2018



Muži - Počet třetích míst v roce: 2018



MUŽI - Dosažené body v roce: 2018




Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Dětkovice VY 15,872018/08/26 Tvarožná
2.Skrochovice OP 16,292018/07/28 Letohrad - Orlice
3.Dětkovice VY 16,292018/08/25 Tučapy
4.Velké Meziříčí FŇ ZR 16,422018/06/03 Čikov
5.Radíkov PR 16,452018/05/27 Radíkov
6.Špičky PR 16,582018/05/27 Radíkov
7.Sloup PZ 16,602018/07/28 Letohrad - Orlice
8.Hrobice Explosia PA 16,702018/07/28 Letohrad - Orlice
9.Letohrad - Orlice UO 16,892018/07/28 Letohrad - Orlice
10.Stará Říše JI 16,962018/05/27 Netín
11.Žernovník BK 17,092018/06/03 Čikov
12.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,102018/05/27 Netín
13.Košťálov SM 17,362018/07/28 Letohrad - Orlice
14.Pravčice KM 17,412018/06/02 Pasohlávky, hřiště
15.Stará Říše JI 17,482018/08/19 Jabloňov
16.TAG Zahnašovice KM 17,532018/05/27 Radíkov
17.Stará Říše JI 17,582018/05/12 Velké Meziříčí
18.Velké Meziříčí FŇ ZR 17,612018/08/26 Katov
19.TAG Zahnašovice KM 17,632018/06/10 Čekyně
20.Hodějice VY 17,722018/06/09 Radslavice
21.Radslavice VY 17,802018/08/25 Tučapy
22.Libuň JC 17,862018/07/28 Letohrad - Orlice
23.Dvorce TA 17,912018/07/28 Letohrad - Orlice
24.Pravčice A KM 18,022018/06/10 Čekyně
25.Olšovec PR 18,052018/05/27 Radíkov
26.Radostín nad Oslavou ZR 18,132018/05/27 Netín
27.Radostín nad Oslavou ZR 18,182018/06/03 Čikov
28.Stará Říše JI 18,182018/07/28 Letohrad - Orlice
29.Opatovice PR 18,232018/05/27 Radíkov
30.Lhotky Sport ZR 18,232018/06/03 Čikov
31.Velké Meziříčí FŇ ZR 18,262018/05/12 Velké Meziříčí
32.Dlouhá Ves RK 18,292018/07/28 Letohrad - Orlice
33.Hrdějovice B CB 18,292018/08/25 Soběnov
34.Hodějice VY 18,302018/06/03 Čikov
35.Radíkov PR 18,312018/06/10 Čekyně
36.Pravčice B KM 18,372018/06/10 Čekyně
37.Radostín nad Oslavou ZR 18,372018/08/19 Jabloňov
38.Dětkovice VY 18,382018/06/09 Radslavice
39.Hlinsko PR 18,402018/05/27 Radíkov
40.Lhotky Sport ZR 18,582018/05/27 Netín
41.Bohuňov SY 18,802018/06/03 Čikov
42.Radostín nad Oslavou ZR 18,952018/08/26 Katov
43.Vacov PT 19,002018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice
44.Stará Říše JI 19,012018/08/26 Katov
45.Radslavice VY 19,022018/06/09 Radslavice
46.Rymice KM 19,092018/06/10 Čekyně
47.Žernovice PT 19,092018/08/25 Soběnov
48.Bohuňov SY 19,132018/05/27 Netín
49.Pavlov Experiment ZR 19,192018/06/03 Čikov
50.Lhotky Sport ZR 19,402018/05/12 Velké Meziříčí
51.Dražejov ST 19,502018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice
52.Netín ZR 19,502018/09/08 Oponešice
53.Netín ZR 19,512018/05/12 Velké Meziříčí
54.Špičky PR 19,512018/06/10 Čekyně
55.Radostín nad Oslavou ZR 19,532018/09/08 Oponešice
56.Hlinsko PR 19,542018/06/10 Čekyně
57.Srubec CB 19,622018/08/25 Soběnov
58.Letohrad - Červená UO 19,692018/07/28 Letohrad - Orlice
59.Netín ZR 19,722018/05/27 Netín
60.Lhotky Sport ZR 19,782018/08/26 Katov
61.Milotice nad Bečvou PR 19,802018/05/27 Radíkov
62.Lhotky Sport ZR 19,842018/08/19 Jabloňov
63.Poštorná BV 19,892018/06/02 Pasohlávky, hřiště
64.Radostín nad Oslavou ZR 19,902018/05/12 Velké Meziříčí
65.Katusice MB 19,982018/07/28 Letohrad - Orlice
66.Dolany PT 20,002018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice
67.Velké Meziříčí B ZR 20,062018/06/03 Čikov
68.Radslavice VY 20,112018/08/26 Tvarožná
69.Pavlov Experiment ZR 20,112018/09/08 Oponešice
70.Bohuňov SY 20,122018/05/12 Velké Meziříčí
71.Podomí VY 20,182018/06/09 Radslavice
72.Miroslav ZN 20,262018/06/02 Pasohlávky, hřiště
73.Ivanovice na Hané VY 20,352018/08/25 Tučapy
74.Netřebice CK 20,362018/08/25 Soběnov
75.Mydlovary CB 20,372018/08/25 Soběnov
76.Opatovice PR 20,462018/06/10 Čekyně
77.Velké Meziříčí FŇ ZR 20,852018/09/08 Oponešice
78.Čechy PR 20,932018/06/10 Čekyně
79.Komárovice VS 21,122018/05/27 Radíkov
80.Chmelná CK 21,162018/08/25 Soběnov
81.Pavlov Experiment ZR 21,362018/08/26 Katov
82.Milešovice dorost VY 21,452018/08/25 Tučapy
83.Netín ZR 21,572018/08/26 Katov
84.Lišov B CB 21,692018/08/25 Soběnov
85.Potštát PR 21,732018/05/27 Radíkov
86.Miroslav ZN 21,872018/07/07 Velké Pavlovice, hřiště
87.Lišov A CB 22,042018/08/25 Soběnov
88.Ivanovice na Hané VY 22,312018/08/26 Tvarožná
89.Milešovice dorost VY 22,392018/08/26 Tvarožná
90.Netín ZR 22,402018/08/19 Jabloňov
91.Chlum CK 22,552018/08/25 Soběnov
92.Velké Meziříčí B ZR 23,052018/05/27 Netín
93.Stařeč TR 23,082018/09/08 Oponešice
94.Čekyně - Přerov VII PR 23,162018/06/10 Čekyně
95.Moutnice BO 23,172018/07/07 Velké Pavlovice, hřiště
96.Císařov PR 23,342018/06/10 Čekyně
97.Lipov HO 23,762018/08/04 Prušánky - has.areál
98.Stará Říše JI 23,952018/09/08 Oponešice
99.Onšovice PT 24,302018/08/25 Svatá Maří (noc)
100.Netín ZR 24,412018/06/03 Čikov
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Ženy - Počet prvních míst v roce: 2018



Ženy - Počet druhých míst v roce: 2018



Ženy - Počet třetích míst v roce: 2018



ŽENY - Dosažené body v roce: 2018