Nejlepší výsledky v roce 2020

Síň slávy

Vyberte pravidla


Nejlepší výsledky v roce: 2020

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Renmotor Jinolice JC 13,792020/07/19 ZBORA
2.Bezděkov pod Třemšínem PB 13,792020/08/29 Park Nalžovice
3.Bezděkov pod Třemšínem PB 14,092020/08/15 Hřiště Vranovice
4.Poľný Kesov NR 14,132020/07/19 ZBORA
5.Ďurďové PB 14,132020/07/19 ZBORA
6.Bezděkov pod Třemšínem PB 14,132020/08/01 Aréna Jesenice
7.Zbora PU 14,162020/07/19 ZBORA
8.Sedlčany PB 14,172020/08/15 Hřiště Vranovice
9.Bezděkov pod Třemšínem PB 14,202020/07/25 Sportovní areál Broumy
10.Plumlov PV 14,222020/07/19 ZBORA
11.Bezděkov pod Třemšínem PB 14,232020/08/02 Aréna Jesenice
12.Brumov B ZL 14,232020/08/29 Tečovice
13.Sedlčany PB 14,282020/08/16 Hřiště Vranovice
14.Police TR 14,292020/07/18 Mikulovice
15.Vranovice PB 14,292020/07/26 Sportovní areál Broumy
16.Brumov B ZL 14,332020/08/01 Mirošov
17.Hostěrádky-Rešov VY 14,352020/09/06 Mokrá-Horákov
18.Nevcehle JI 14,392020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
19.Sedlčany PB 14,432020/07/26 Sportovní areál Broumy
20.Sedlčany PB 14,492020/08/08 Kostelec
21.Čechtín TR 14,502020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
22.Nahoruby BN 14,532020/07/26 Sportovní areál Broumy
23.Sedlčany PB 14,532020/08/29 Park Nalžovice
24.Sedlčany PB 14,542020/08/01 Aréna Jesenice
25.Bezděkov pod Třemšínem PB 14,542020/08/16 Hřiště Vranovice
26.Janovice BR 14,572020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice
27.Hlubyně PB 14,602020/07/25 Sportovní areál Broumy
28.Vranovice PB 14,602020/08/02 Aréna Jesenice
29.Ratiboř VS 14,602020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice
30.Ves Touškov PJ 14,612020/08/08 Kostelec
31.Jesenice PB 14,622020/08/16 Hřiště Vranovice
32.Stupné PB 14,652020/07/19 ZBORA
33.Nahoruby BN 14,652020/08/16 Hřiště Vranovice
34.Hrabové BY 14,672020/07/19 ZBORA
35.Jesenice PB 14,672020/07/25 Sportovní areál Broumy
36.Svaté Pole PB 14,682020/07/26 Sportovní areál Broumy
37.Petrovice TR 14,692020/07/18 Mikulovice
38.Ratiboř VS 14,692020/09/19 Radslavice (noční 2B)
39.Pavlice ZN 14,712020/07/19 ZBORA
40.Vranovice PB 14,712020/08/01 Aréna Jesenice
41.Velká Bystřice OL 14,722020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice
42.Dešná B JH 14,742020/07/18 Mikulovice
43.Brumov B ZL 14,752020/08/16 Louky
44.Sedlčany PB 14,762020/08/02 Aréna Jesenice
45.Pasohlávky BO 14,762020/09/06 Mokrá-Horákov
46.Nahoruby BN 14,772020/08/01 Aréna Jesenice
47.Velký Ořechov C ZL 14,802020/08/16 Louky
48.Svaté Pole PB 14,812020/08/16 Hřiště Vranovice
49.Brumov B ZL 14,822020/07/19 ZBORA
50.Hoštiná PU 14,822020/08/01 Mirošov
51.Hlubyně PB 14,832020/08/02 Aréna Jesenice
52.Ratiboř VS 14,832020/08/16 Louky
53.Ves Touškov PJ 14,842020/07/19 Křenovy
54.Svaté Pole PB 14,842020/08/15 Hřiště Vranovice
55.Velký Ořechov C ZL 14,842020/08/29 Tečovice
56.Budeč JH 14,842020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
57.Ves Touškov PJ 14,852020/07/25 Štítary
58.Vranovice PB 14,872020/07/25 Sportovní areál Broumy
59.Srbice DO 14,872020/08/08 Kostelec
60.Olšany u Prostějova PV 14,902020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice
61.Horní Kamenice DO 14,912020/07/19 Křenovy
62.Chářovice BN 14,922020/07/25 Sportovní areál Broumy
63.Svaté Pole PB 14,932020/08/01 Aréna Jesenice
64.Sedlčany PB 14,952020/07/11 Všekary
65.Visolaje PU 14,952020/07/19 ZBORA
66.Hodějice VY 14,952020/09/06 Mokrá-Horákov
67.Police TR 14,952020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
68.Nenakonice OL 14,962020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice
69.Bezděkov pod Třemšínem PB 14,982020/08/30 Park Nalžovice
70.Mokrá BO 14,982020/09/19 Radslavice (noční 2B)
71.Nosice PU 14,992020/07/19 ZBORA
72.Hoštiná PU 14,992020/07/19 ZBORA
73.Radíč PB 15,012020/07/26 Sportovní areál Broumy
74.Hlubyně PB 15,012020/08/01 Aréna Jesenice
75.Ludslavice KM 15,012020/08/29 Tečovice
76.Sedlčany PB 15,032020/06/13 Honezovice
77.Dulov IL 15,032020/07/19 ZBORA
78.Radíč PB 15,042020/08/16 Hřiště Vranovice
79.Sedlčany PB 15,062020/07/19 Křenovy
80.Dehtín KT 15,062020/07/19 Křenovy
81.Hlubyně PB 15,072020/07/26 Sportovní areál Broumy
82.Ves Touškov PJ 15,082020/07/11 Všekary
83.Nahoruby BN 15,092020/08/15 Hřiště Vranovice
84.Zbora PU 15,092020/08/01 Mirošov
85.Nalžovice PB 15,102020/08/16 Hřiště Vranovice
86.Vranovice PB 15,102020/08/15 Hřiště Vranovice
87.Křekov ZL 15,102020/08/01 Mirošov
88.Nalžovice PB 15,112020/08/01 Aréna Jesenice
89.Horní Metelsko Růžový panteři DO 15,112020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště
90.Kněžpole UH 15,122020/08/01 Mirošov
91.Dešná B JH 15,122020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
92.Sedlčany PB 15,132020/07/18 Krchleby
93.Svaté Pole PB 15,132020/08/29 Park Nalžovice
94.Bošáca NM 15,142020/07/19 ZBORA
95.Radíč PB 15,142020/07/25 Sportovní areál Broumy
96.Záborná Lhota PB 15,162020/08/01 Aréna Jesenice
97.Francova Lhota VS 15,162020/08/16 Louky
98.Štítary A DO 15,162020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH
99.Vranovice PB 15,162020/08/30 Park Nalžovice
100.Sedlčany PB 15,202020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Muži - Počet prvních míst v roce: 2020



Muži - Počet druhých míst v roce: 2020



Muži - Počet třetích míst v roce: 2020



MUŽI - Dosažené body v roce: 2020




Nejlepší výsledky v roce: 2020

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Renmotor Jinolice JC 16,022020/07/25 Areál Orlice
2.Dětkovice VY 16,062020/09/19 Radslavice (noční 2B)
3.Olešná HB 16,132020/09/12 Petrovice
4.Dětkovice VY 16,142020/08/29 Pšánky
5.Renmotor Jinolice JC 16,312020/07/04 Plumlov
6.Olešná HB 16,312020/08/09 Radonín
7.Renmotor Jinolice JC 16,352020/08/29 Pšánky
8.Olešná HB 16,372020/07/26 Areál Kunčice
9.Renmotor Jinolice JC 16,422020/07/05 Radíkov
10.Dětkovice VY 16,432020/09/06 Mokrá-Horákov
11.Česká Bělá HB 16,432020/09/12 Herálec
12.Dětkovice VY 16,442020/08/30 Myštěves
13.Letohrad - Orlice UO 16,522020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky
14.Letohrad - Orlice UO 16,522020/07/26 Areál Kunčice
15.Budišov TR 16,522020/08/23 Čechtín
16.Olešná HB 16,522020/08/29 Pšánky
17.Letohrad - Orlice UO 16,532020/08/29 Pšánky
18.Dětkovice VY 16,542020/07/25 Areál Orlice
19.Budišov TR 16,542020/08/29 Pšánky
20.Renmotor Jinolice JC 16,552020/08/16 Olšovec
21.Košťálov SM 16,562020/08/29 Pšánky
22.Budišov TR 16,622020/09/12 Petrovice
23.Nevcehle JI 16,622020/09/20 Kněžice
24.Dětkovice VY 16,632020/08/23 Čechtín
25.Myštěves HK 16,662020/08/30 Myštěves
26.Žernovník BK 16,682020/08/16 Rudice
27.Letohrad - Orlice UO 16,682020/08/30 Myštěves
28.Sloup PZ 16,692020/08/29 Pšánky
29.Olešná HB 16,712020/07/04 Plumlov
30.Budišov TR 16,712020/08/16 Olšovec
31.Renmotor Jinolice JC 16,712020/08/30 Myštěves
32.Renmotor Jinolice JC 16,722020/07/11 Dubenec
33.Zahnašovice KM 16,742020/08/02 Zahnašovice
34.Malé Hoštice OP 16,762020/07/25 Areál Orlice
35.Dlouhá Ves RK 16,802020/07/25 Areál Orlice
36.Olešná HB 16,822020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
37.Hrobice Explosia PA 16,832020/07/25 Areál Orlice
38.Myštěves HK 16,832020/07/25 Areál Orlice
39.Budišov TR 16,832020/09/05 Zderaz
40.Jakubov u Moravských Budějovic TR 16,842020/09/06 Budíkovice
41.Renmotor Jinolice JC 16,852020/07/26 Areál Kunčice
42.Olešná HB 16,872020/07/25 Areál Orlice
43.Dolní Libina SU 16,872020/08/29 Hasičský areál Plinkout
44.Dětkovice VY 16,882020/07/05 Radíkov
45.Štítary DO 16,902020/08/16 Hřiště Vranovice
46.Budišov TR 16,912020/08/09 Radonín
47.Dětkovice VY 16,922020/07/04 Plumlov
48.Olešná HB 16,942020/08/16 Olšovec
49.Jakubov u Moravských Budějovic TR 16,942020/08/23 Čechtín
50.Kosmonosy MB 16,942020/09/06 Dneboh
51.Nevcehle JI 16,962020/08/23 Čechtín
52.Zahořany PZ 16,972020/08/29 Park Nalžovice
53.Dětkovice VY 16,982020/07/18 Kučerov
54.Budišov TR 17,002020/09/12 Noční Krasonice - hřiště
55.Letohrad - Orlice UO 17,042020/07/05 Radíkov
56.Letohrad - Orlice UO 17,042020/09/05 Zderaz
57.Česká Bělá HB 17,062020/08/16 Olšovec
58.Holešov KM 17,062020/08/23 Lhota
59.Dražovice A VY 17,062020/09/05 Hodějice
60.Letohrad - Orlice UO 17,072020/07/11 Dubenec
61.Pohořelice ZL 17,082020/08/23 Lhota
62.Benetice TR 17,082020/09/20 Kněžice
63.Olešná HB 17,092020/08/30 Myštěves
64.Sloup PZ 17,112020/08/08 Makov
65.Letohrad - Orlice UO 17,112020/08/16 Olšovec
66.Vlachovice ZL 17,112020/08/15 Sazovice
67.Sychrov MB 17,122020/08/08 Břehy
68.Zahořany PZ 17,132020/08/01 Aréna Jesenice
69.Senetářov BK 17,132020/08/16 Rudice
70.Kosmonosy MB 17,132020/08/30 Myštěves
71.Hostěrádky-Rešov VY 17,132020/09/05 Hodějice
72.Ploukonice SM 17,132020/09/19 Malá Skála
73.Žernovník BK 17,142020/07/04 Plumlov
74.Hrobice PA 17,152020/07/05 Radíkov
75.Veselá SM 17,152020/07/25 Areál Orlice
76.Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,162020/08/09 Radonín
77.Malovice BN 17,162020/08/23 Malovice
78.Hlubyně PB 17,182020/08/16 Hřiště Vranovice
79.Dětkovice VY 17,182020/09/05 Zderaz
80.Markvartovice OP 17,192020/08/16 Olšovec
81.Bojkovice UH 17,192020/08/01 Mirošov
82.Česká Bělá HB 17,192020/09/19 Srch
83.Dražovice A VY 17,212020/08/29 Tučapy
84.Ploukonice SM 17,222020/08/08 Břehy
85.Chotíkov PS 17,242020/08/30 Myštěves
86.Dětkovice VY 17,262020/08/15 Tvarožná
87.Zahořany PZ 17,262020/08/16 Hřiště Vranovice
88.Pohořelice ZL 17,262020/08/29 Tečovice
89.Sloup PZ 17,282020/08/30 Myštěves
90.Dražovice B VY 17,282020/09/19 Radslavice (noční 2B)
91.Malé Hoštice OP 17,292020/08/02 Zahnašovice
92.Sychrov MB 17,292020/08/15 Košťálov
93.Dražovice B VY 17,302020/09/06 Mokrá-Horákov
94.Poděvousy DO 17,312020/08/01 Zahorčice
95.Košťálov SM 17,312020/08/30 Myštěves
96.Pohled HB 17,312020/08/29 Smilov
97.Olešná HB 17,312020/09/05 Zderaz
98.Poděvousy DO 17,322020/08/08 Mokrouše
99.Radošovice BN 17,322020/08/08 Makov
100.Ploukonice SM 17,332020/09/13 Radimovice
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


Ženy - Počet prvních míst v roce: 2020



Ženy - Počet druhých míst v roce: 2020



Ženy - Počet třetích míst v roce: 2020



ŽENY - Dosažené body v roce: 2020