Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 25. 06. 2022 2022/07/09 Kynice, Kynice HB HBHL
2 25. 06. 2022 2022/07/08 Mikulovice hřiště, O pohár obce Mikulovice, M+Ž+Dor, 4.kolo ZNL ZN ZNL
3 25. 06. 2022 2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
4 25. 06. 2022 2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
5 20. 06. 2022 2022/07/09 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice BR -
6 24. 06. 2022 2022/07/08 Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo MP - Memoriál V. Baďury PR MPMHJ
7 25. 06. 2022 2022/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
8 26. 06. 2022 2022/07/08 Budilov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
9 27. 06. 2022 2022/07/08 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
10 01. 07. 2022 2022/07/08 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
11 03. 07. 2022 2022/07/09 Dětkovice, BIOMAC HE + VCPV - Dětkovice (3B) PV BIOMAC HE
12 03. 07. 2022 2022/07/04 Dětkovice, O pohár starosty PV VCPV
13 27. 06. 2022 2022/07/08 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriál br. F. Horníka v PÚ - 2B PR -
14 25. 06. 2022 2022/07/07 Veselá, O pohár Veselé VS VHL
15 25. 06. 2022 2022/07/08 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
16 25. 06. 2022 2022/07/08 Velké Pavlovice, fotbal.hřiště, O pohár starosty Velké Pavlovice,3B M+Ž,7.kolo BHL BV BHL
17 25. 06. 2022 2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B JI PLPU
18 29. 06. 2022 2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
19 26. 06. 2022 2022/07/08 Nedašova Lhota, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
20 26. 06. 2022 2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU EXČR
21 26. 06. 2022 2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
22 05. 07. 2022 2022/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH V.O. a Vinařství Tomáše Juráka ZL -
23 22. 06. 2022 2022/07/10 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
24 27. 06. 2022 2022/07/14 Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž, O pohár starosty obce, noční, 2B, nutné potvrzení! ZN -
25 26. 06. 2022 2022/07/15 Vidče hřiště Sahara, Noční pohárová soutěž,2B. VS -
26 25. 06. 2022 2022/07/16 Václavov u Bruntálu fot.hřistě, Memoriál Jana Strápka BR -
27 02. 07. 2022 2022/07/16 Kámen, Kámen HB HBHL
28 11. 07. 2022 2022/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
29 02. 07. 2022 2022/07/16 Krchleby, Třináctá Krchlebská káď DO OPH
30 02. 07. 2022 2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B PE PLPU
31 02. 07. 2022 2022/07/16 Hodonice, hasičské hřiště DOR, O pohár Hodonice, 5.kolo ZNL pouze DOROST ZN ZNL
32 03. 07. 2022 2022/07/15 Černotín, O pohár starosty OÚ PR VCPR
33 03. 07. 2022 2022/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
34 03. 07. 2022 2022/07/15 Novosedly, ŠHL 2022 ST ŠHL
35 08. 07. 2022 2022/07/15 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
36 10. 07. 2022 2022/07/16 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
37 02. 07. 2022 2022/07/14 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
38 03. 05. 2022 2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
39 16. 05. 2022 2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
40 02. 07. 2022 2022/07/15 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
41 06. 07. 2022 2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
42 10. 07. 2022 2022/07/16 Bílovice (PV), ONL - noční soutěž 2B PV ONL
43 02. 07. 2022 2022/07/16 Křištín - Areál SDH, Noční soutěž Křištín KT CHNHL
44 03. 07. 2022 2022/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL JLNS
45 03. 07. 2022 2022/07/15 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
46 03. 07. 2022 2022/07/17 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
47 01. 07. 2022 2022/07/16 Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
48 01. 07. 2022 2022/07/16 areál hz SDH Služovice, SLUŽOVICE - 5.kolo Moravskoslezského poháru na 2B OP -
49 22. 06. 2022 2022/07/21 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž Častohostice TR -
50 09. 07. 2022 2022/07/23 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku TC TCL
51 23. 06. 2022 2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B) JE -
52 09. 07. 2022 2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
53 09. 07. 2022 2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
54 09. 07. 2022 2022/07/23 Rohatec u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
55 17. 07. 2022 2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B) OL BIOMAC HE
56 11. 07. 2022 2022/07/22 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
57 09. 07. 2022 2022/07/22 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR, 8. kolo BHL BV BHL
58 10. 07. 2022 2022/07/22 Hustopeče n. B., O pohár SDH PR VCPR
59 10. 07. 2022 2022/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
60 10. 07. 2022 2022/07/22 Přechovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
61 17. 07. 2022 2022/07/23 Kunžak, Kunžak JH JHHL
62 30. 06. 2022 2022/07/22 Kněžpole, Hřiště, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE (Muži 3B, Ženy 2B) UH -
63 25. 06. 2022 2022/07/23 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
64 10. 07. 2022 2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
65 10. 07. 2022 2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
66 11. 07. 2022 2022/07/23 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
67 16. 07. 2022 2022/07/30 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
68 16. 07. 2022 2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ ZČHL
69 25. 07. 2022 2022/07/29 Nová Ves u Chrastavy, 2.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2022 LI PKL
70 16. 07. 2022 2022/07/29 Horní Metelsko - areál SDH, 2022-Panther's pink CUP DO -
71 01. 07. 2022 2022/07/30 Budeč, V. Dětské hasičské závody v Budči JH -
72 16. 07. 2022 2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP PE PLPU
73 17. 07. 2022 2022/07/30 Meziříčko, Meziříčko ZR ŽL
74 17. 07. 2022 2022/07/29 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
75 21. 03. 2022 2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
76 25. 06. 2022 2022/07/30 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody TR -
77 03. 07. 2022 2022/07/29 Benešova Hora, Noční soutěž pro děti Memoriál Václava Maurice PT -
78 17. 07. 2022 2022/07/29 Benešova Hora (noční) - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
79 29. 06. 2022 2022/07/29 Slavonice noční, O Pohár starosty města Slavonice noční JH -
80 17. 07. 2022 2022/07/29 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
81 24. 07. 2022 2022/07/30 Drahanovice, ONL - LUDRA CUP noční soutěž 2B OL ONL
82 16. 07. 2022 2022/07/29 Prušánky, areál u koupaliště, O pohár starosty obce Prušánky, 3B M+Ž 9.kolo BHL HO BHL
83 15. 07. 2022 2022/07/29 Rychlov u skály, 7.kolo Moravského poháru KM MPMHJ
84 17. 07. 2022 2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
85 17. 07. 2022 2022/07/31 Radostín nad Oslavou, Radostín nad Oslavou ZR ŽL
86 01. 07. 2022 2022/07/31 Budeč, V. Hasičské závody v Budči JH -
87 22. 06. 2022 2022/08/04 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
88 23. 07. 2022 2022/08/06 Nové Sedliště, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
89 23. 07. 2022 2022/08/04 Krhová, O pohár starostky obce VS VHL
90 01. 08. 2022 2022/08/05 Jílové u Držkova, 3.kolo PKL - Jílové u Držkova 2022 JN PKL
91 22. 07. 2022 2022/08/05 Velký Týnec,hasičská zbrojnice, XIII. Ročník soutěže o putovní pohár starosty obce OL -
92 01. 06. 2022 2022/08/06 Žerotice aréna nad hradem, O putovní pohár starosty obce Žerotice ZN -
93 23. 07. 2022 2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
94 25. 07. 2022 2022/08/05 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
95 06. 07. 2022 2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B) BR -
96 24. 07. 2022 2022/08/05 Milotice n. B., O pohár SDH PR VCPR
97 24. 07. 2022 2022/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
98 24. 07. 2022 2022/08/05 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
99 24. 07. 2022 2022/08/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
100 23. 07. 2022 2022/08/07 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
101 25. 07. 2022 2022/08/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
102 24. 07. 2022 2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa TR TRL
103 17. 05. 2022 2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
104 07. 08. 2022 2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
105 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči ZN -
106 30. 07. 2022 2022/08/13 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
107 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
108 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
109 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
110 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
111 30. 07. 2022 2022/08/12 Hovorany,náhradní fotbalové hř, 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL HO BHL
112 31. 07. 2022 2022/08/12 Horní Poříčí - děti, ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
113 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
114 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
115 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
116 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční ZN -
117 01. 08. 2022 2022/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
118 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
119 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
120 08. 08. 2022 2022/08/13 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
121 30. 07. 2022 2022/08/13 Poštorná, Na Valtické - ZŠ, O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol BV BHL
122 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
123 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
124 09. 08. 2022 2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
125 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
126 06. 08. 2022 2022/08/20 Smilov, Smilov HB HBHL
127 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
128 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
129 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
130 12. 08. 2022 2022/08/19 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B OL -
131 15. 08. 2022 2022/08/19 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
132 06. 08. 2022 2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
133 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
134 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
135 07. 08. 2022 2022/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
136 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
137 07. 08. 2022 2022/08/19 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
138 04. 07. 2022 2022/08/19 hřiště Vítonice, Pohár mladých hasičů Vítonice (ZN) ZN -
139 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
140 14. 08. 2022 2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
141 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS VHL
142 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
143 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
144 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
145 27. 06. 2022 2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara BO -
146 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
147 12. 08. 2022 2022/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
148 13. 08. 2022 2022/08/27 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
149 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
150 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
151 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
152 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
153 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
154 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
155 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
156 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
157 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
158 21. 08. 2022 2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
159 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
160 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
161 13. 08. 2022 2022/08/28 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
162 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
163 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
164 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
165 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
166 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
167 19. 08. 2022 2022/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
168 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
169 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
170 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
171 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
172 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
173 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
174 03. 08. 2022 2022/03/30 Areál Sádek, Sádek OP -
175 20. 08. 2022 2022/09/02 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
176 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
177 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
178 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
179 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
180 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
181 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
182 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
183 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
184 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
185 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
186 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
187 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
188 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
189 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
190 26. 08. 2022 2022/09/10 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
191 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
192 27. 08. 2022 2022/09/10 Herálec, Herálec HB HBHL
193 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 KT ŠHL
194 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
195 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
196 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
197 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
198 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
199 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
200 26. 06. 2022 2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
201 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
202 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
203 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
204 29. 07. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
205 02. 09. 2022 2022/09/09 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
206 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
207 26. 08. 2022 2022/09/11 Bohousová, Česká Rybná UO VCU
208 28. 08. 2022 2022/09/04 Herálec, O pohár HB HBMH
209 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
210 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
211 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
212 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
213 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
214 02. 09. 2022 2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
215 03. 09. 2022 2022/09/17 Srch, Srch _ PA HBHL
216 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
217 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
218 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
219 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
220 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
221 04. 09. 2022 2022/09/16 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
222 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
223 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
224 20. 08. 2022 2022/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
225 11. 09. 2022 2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
226 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
227 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
228 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
229 10. 09. 2022 2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
230 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
231 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
232 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
233 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
234 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
235 19. 09. 2022 2022/09/23 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1KyniceSmíšený dorostMalčín72022-07-06 01:39:10
2KyniceŽeny Malčín92022-07-06 01:38:41
3KyniceMuži Malčín142022-07-06 01:38:20
4Velký Ořechovnerozlišeno Roštění162022-07-06 00:45:17
5Všekarynerozlišeno Příbram VI-Březové Hory212022-07-05 22:11:22
6Křištín - Areál SDHnerozlišeno Čermná132022-07-05 21:52:17
7MistřiceMuži Čeložnice142022-07-05 21:08:47
8Velký Ořechovnerozlišeno Martinice102022-07-05 20:53:21
9Velký OřechovMuži Chvalnov82022-07-05 20:34:09
10Velký OřechovMuži Svatobořice22022-07-05 20:30:42
11Velký OřechovMuži Lhota102022-07-05 20:14:23
12Velký Ořechovnerozlišeno Oldřichovice182022-07-05 20:11:15
13Velký Ořechovnerozlišeno Bojkovice42022-07-05 20:10:42
14Velký Ořechovnerozlišeno Sazovice192022-07-05 20:10:13
15Velký Ořechovnerozlišeno Mirošov152022-07-05 20:07:36
16Velký Ořechovnerozlišeno Louky132022-07-05 20:03:45
17Velký Ořechovnerozlišeno Sazovice142022-07-05 20:03:06
18Velký OřechovMuži Mirošov72022-07-05 20:02:47
19Velký OřechovMuži Lukov62022-07-05 20:01:29
20Velký Ořechovnerozlišeno Pohořelice122022-07-05 20:01:04
21Velký Ořechovnerozlišeno Popov92022-07-05 20:00:46
22Velký OřechovMuži Hradčovice32022-07-05 20:00:38
23Velký OřechovMuži Mladcová52022-07-05 20:00:34
24Velký OřechovMuži Vrbětice42022-07-05 20:00:32
25Velký Ořechovnerozlišeno Sazovice32022-07-05 20:00:27
26Velký Ořechovnerozlišeno Pohořelice72022-07-05 20:00:22
27Velký Ořechovnerozlišeno Hradčovice112022-07-05 20:00:21
28Velký Ořechovnerozlišeno Vlachovice82022-07-05 20:00:20
29Velký Ořechovnerozlišeno Hradčovice22022-07-05 20:00:00
30Velký Ořechovnerozlišeno Holešov62022-07-05 19:59:02
31Třeština (SU)Muži Velké Kunětice332022-07-05 19:36:02
32Vidče hřiště Saharanerozlišeno Vlachovice112022-07-05 19:34:05
33Mikulovice hřištěSmíšený dorostJezeřany-Maršovice12022-07-05 19:31:40
34Horní KameniceŽeny Žákava82022-07-05 19:07:36
35ČernotínŽeny Dřevohostice102022-07-05 18:48:57
36ČernotínŽeny Dřevohostice62022-07-05 18:48:34
37RynárecDorostenci Telč12022-07-05 18:45:56
38RynárecMuži Telč72022-07-05 18:43:17
39BatelovMuži Kamenice nad Lipou142022-07-05 18:26:05
40DětkoviceŽeny Blatec172022-07-05 17:42:09
41areál u Sokolovnynerozlišeno Suchá Rudná152022-07-05 17:13:19
42Prlov, areál (U Smrku)nerozlišeno Velké Karlovice22022-07-05 17:10:06
43LitovanyMuži Blatnice62022-07-05 16:56:36
44Grešlové Mýto fotbalové hřištěnerozlišeno Blatnice182022-07-05 16:54:14
45Uhřičice-fotbalové hřištěMuži Dub nad Moravou112022-07-05 16:06:17
46KyniceSmíšený dorostŽdírec nad Doubravou62022-07-05 13:47:08
47ZahnašoviceMuži Vrbka412022-07-05 12:58:43
48Grešlové Mýto fotbalové hřištěnerozlišeno Častohostice172022-07-05 12:20:54
49Veselánerozlišeno Rokytnice172022-07-05 12:03:39
50ČernotínMuži Radíkov72022-07-05 11:36:15
51Nevšová - JLNSnerozlišeno Drnovice262022-07-05 11:23:46
52LitovanyMuži Kostníky42022-07-05 10:51:28
53MníšekMuži Mníšek12022-07-05 10:01:43
54Velký Ořechovnerozlišeno Velký Ořechov52022-07-05 07:47:00
55Velký Ořechovnerozlišeno Velký Ořechov12022-07-05 07:45:11
56ČernotínŽeny Hlinsko52022-07-05 07:23:14
57PravčiceMuži Hlinsko162022-07-05 07:21:17
58ČernotínMuži Hlinsko62022-07-05 07:19:52
59Budilov - dětiMladší žáci Bohumilice22022-07-05 07:18:24
60Mikulovice hřištěnerozlišeno Únanov92022-07-05 06:57:20
61ČernotínŽeny Hostašovice82022-07-05 02:48:23
62BUDILOVMuži Vacov102022-07-04 23:47:59
63Budilov - dětiMladší žáci Vacov42022-07-04 23:46:53
64Třeština (SU)Muži Měrotín412022-07-04 22:21:38
65HabrovanyMuži Silůvky132022-07-04 22:03:23
66Nevšová - JLNSnerozlišeno Louky252022-07-04 21:31:43
67RaspenavaPS-12 mužiPěnčín192022-07-04 21:16:19
68RaspenavaMuži Pěnčín182022-07-04 21:15:36
69ZahnašoviceMuži Třeština362022-07-04 21:13:56
70DětkoviceMuži Střelice272022-07-04 21:09:28
71DětkoviceMuži Břevenec262022-07-04 19:39:03
72ČernotínMuži Poruba52022-07-04 19:25:29
73DětkoviceMuži Seloutky192022-07-04 19:10:07
74DětkoviceŽeny Bílovice122022-07-04 19:03:04
75DětkoviceMuži Bílovice132022-07-04 19:02:10
76ČernotínŽeny Roštění92022-07-04 18:56:44
77DětkoviceŽeny Pěnčín92022-07-04 18:10:05
78MistřiceMuži Lukov132022-07-04 17:59:10
79areál „V Hliníku“ ve Vojnicíchnerozlišeno Dřevohostice212022-07-04 17:40:49
80Mikulovice hřištěnerozlišeno Vítonice82022-07-04 17:12:01
81DětkoviceMuži Otinoves142022-07-04 17:04:48
82Mikulovice hřištěnerozlišeno Vítonice42022-07-04 16:22:03
83Žerotice aréna nad hrademnerozlišeno Vítonice72022-07-04 16:14:50
84Žerotice aréna nad hrademnerozlišeno Vítonice22022-07-04 16:14:23
85hřiště VítoniceMladší žáci Vítonice42022-07-04 15:41:52
86hřiště VítoniceMladší žáci Vítonice12022-07-04 15:40:33
87hřiště VítoniceStarší žáci Vítonice12022-07-04 15:40:14
88areál hz SDH Služovicenerozlišeno Prchalov182022-07-04 15:20:59
89Všekarynerozlišeno Benešovice232022-07-04 15:19:22
90DětkoviceMuži Přáslavice52022-07-04 14:57:57
91Třeština (SU)Muži Velká Bystřice352022-07-04 14:50:13
92KámenŽeny Herálec62022-07-04 14:36:00
93DětkoviceMuži Měrotín252022-07-04 14:27:18
94Poruba - Hřiště u výletištěnerozlišeno Špičky62022-07-04 14:17:11
95Velká Lhotanerozlišeno Lešná152022-07-04 14:13:18
96ČernotínŽeny Spálov72022-07-04 14:13:17
97areál „V Hliníku“ ve Vojnicíchnerozlišeno Kožušany192022-07-04 14:05:29
98Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěŽeny Kobylí82022-07-04 13:39:17
99Lanžhot, Na Šlajsi - hřištěSmíšený dorostKobylí152022-07-04 13:38:33
100Třeština (SU)Muži Letohrad - Orlice282022-07-04 13:12:37
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání