Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2018/07/08 2018/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
2 2018/07/08 2018/07/22 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice OL -
3 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
4 2018/07/09 2018/07/21 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
5 2018/06/01 2018/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
6 2018/06/28 2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka BR -
7 2018/07/23 2018/07/28 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2018 LI PKL
8 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
9 2018/07/15 2018/07/27 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
10 2018/07/15 2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
11 2018/07/15 2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník PE PLPU
12 2018/07/15 2018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
13 2018/07/22 2018/07/28 Plinkout, Plinkout OL HE
14 2018/06/01 2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
15 2018/06/24 2018/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
16 2018/07/22 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
17 2018/07/28 2018/07/28 Pacov, Hrbáč - 2B široké PE PEHL
18 2018/07/01 2018/07/29 Valšovice, Stříbrná proudnice PR VCPR
19 2018/07/15 2018/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
20 2018/07/15 2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
21 2018/07/15 2018/07/27 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
22 2018/07/16 2018/07/28 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
23 2018/06/24 2018/07/28 Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B., O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou PR -
24 2018/07/14 2018/07/27 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
25 2018/07/20 2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole. UH -
26 2018/07/18 2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b VS -
27 2018/01/31 2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
28 2018/07/04 2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště BR -
29 2018/07/21 2018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
30 2018/07/21 2018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
31 2018/07/22 2018/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
32 2018/07/22 2018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
33 2018/07/22 2018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
34 2018/07/22 2018/08/03 Milotice nad Bečvou, O pohár SDH PR VCPR
35 2018/08/04 2018/08/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B OL -
36 2018/07/16 2018/08/03 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B OP -
37 2018/07/20 2018/08/03 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
38 2018/07/16 2018/08/04 Zdislavice-Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B KM -
39 2018/07/29 2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
40 2018/07/21 2018/08/03 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
41 2018/07/21 2018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
42 2018/07/22 2018/08/04 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru PR VCPR
43 2018/07/05 2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště BR -
44 2018/07/22 2018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
45 2018/07/14 2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
46 2018/07/29 2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov SU HE
47 2018/07/22 2018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
48 2018/07/22 2018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
49 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
50 2018/03/29 2018/08/08 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
51 2018/07/28 2018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
52 2018/07/28 2018/08/10 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
53 2018/07/29 2018/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
54 2018/08/06 2018/08/11 Jílové u Držkova, Jílovský pohár JN PKL
55 2018/07/28 2018/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
56 2018/08/04 2018/08/10 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
57 2018/07/29 2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
58 2018/07/05 2018/08/11 Zámecký areál Tršice, Pohár starostky obce Tršice a starosty SDH Tršice OL -
59 2018/07/27 2018/08/10 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
60 2018/08/05 2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
61 2018/07/28 2018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
62 2018/06/01 2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár ZN -
63 2018/07/07 2018/08/11 Zborovice Hřiště TJ, Noční požární soutěž spojená se soutěží Ps 8 KM -
64 2018/07/27 2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
65 2018/07/28 2018/08/10 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
66 2018/07/29 2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
67 2018/07/29 2018/08/11 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
68 2018/07/29 2018/08/11 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O putovní pohár starosty města Břeclav - 8.kolo BV BHL
69 2018/07/29 2018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
70 2018/07/21 2018/08/17 Hřiště Potštát, Noční soutěž O Pohár SDH PR -
71 2018/08/03 2018/08/17 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
72 2018/07/18 2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
73 2018/08/04 2018/08/18 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
74 2018/08/04 2018/08/17 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
75 2018/08/13 2018/08/17 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
76 2018/08/05 2018/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
77 2018/07/01 2018/08/17 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
78 2018/07/29 2018/08/17 Provodovice, O pohár starosty obce PR VCPR
79 2018/08/04 2018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
80 2018/08/05 2018/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
81 2018/08/05 2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI PLPU
82 2018/08/05 2018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
83 2018/08/11 2018/08/17 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
84 2018/08/04 2018/08/17 Lobodice - hasičská areál, VC MHJ PR 2017 - Lobodice PR MHJPR
85 2018/08/03 2018/08/17 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
86 2018/08/04 2018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
87 2018/08/18 2018/08/18 Hovorany - fotbal.hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka - Hovorany - 9.kolo BHL HO BHL
88 2018/06/18 2018/08/16 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN) ZN -
89 2018/08/12 2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
90 2018/08/08 2018/08/18 Roudný, FNC Roudný JN FNC
91 2018/08/04 2018/08/18 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
92 2018/08/13 2018/08/17 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
93 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
94 2018/08/05 2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
95 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, O pohár PT ŠHL
96 2018/08/11 2018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
97 2018/08/20 2018/08/25 Karlinky, PKL Karlinky LI PKL
98 2018/08/11 2018/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
99 2018/05/01 2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den KH -
100 2018/08/11 2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
101 2018/08/12 2018/08/24 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
102 2018/08/12 2018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
103 2018/08/12 2018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
104 2018/08/18 2018/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
105 2018/05/01 2018/08/24 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
106 2018/07/02 2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B) UH -
107 2018/08/12 2018/08/25 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE PLPU
108 2018/08/01 2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník TR -
109 2018/08/12 2018/08/25 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
110 2018/08/15 2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
111 2018/04/17 2018/08/24 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
112 2018/08/19 2018/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
113 2018/08/12 2018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
114 2018/08/12 2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
115 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci BO -
116 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci BO -
117 2018/08/01 2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště JE -
118 2018/08/19 2018/08/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
119 2018/08/18 2018/08/31 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
120 2018/08/26 2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky OL HE
121 2018/08/19 2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
122 2018/06/17 2018/08/31 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
123 2018/08/25 2018/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
124 2018/08/18 2018/08/31 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2017 - Rokytnice PR MHJPR
125 2018/06/20 2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
126 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
127 2018/08/18 2018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
128 2018/08/19 2018/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
129 2018/08/18 2018/08/31 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
130 2018/07/01 2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B TR -
131 2018/08/26 2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B PR ONL
132 2018/08/12 2018/09/01 Štítary - hřiště SDH, Finále CHNHL / O pohár města Hostouň DO CHNHL
133 2018/08/19 2018/08/31 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
134 2018/08/19 2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
135 2018/08/20 2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B JI -
136 2018/08/25 2018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
137 2018/08/26 2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
138 2018/08/26 2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník JH PLPU
139 2018/08/26 2018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
140 2018/08/18 2018/09/07 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
141 2018/09/02 2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
142 2018/08/26 2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
143 2018/08/26 2018/09/08 Čechy, O pohár starosty PR PRL
144 2018/09/03 2018/09/07 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
145 2018/09/10 2018/09/14 Borovice, Borovický pohár MB JL
146 2018/09/01 2018/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
147 2018/09/01 2018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
148 2018/04/17 2018/09/13 Fotbalové hřiště, Srch, VII.kolo LPO 2018 PA LPO
149 2018/09/02 2018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
150 2018/09/02 2018/09/15 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
151 2018/09/01 2018/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
152 2018/08/01 2018/09/14 Volenice, Volenická noc PB -
153 2018/04/17 2018/09/14 Tyršovy sady, Pardubice, VIII.kolo LPO 2018 PA LPO
154 2018/09/10 2018/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
155 2018/09/09 2018/09/22 Žihobce, O pohár KT ŠHL
156 2018/09/17 2018/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
157 2018/09/09 2018/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
158 2018/09/09 2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
159 2018/09/01 2018/09/19 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž VY -
160 2018/09/14 2018/09/27 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
161 2018/08/29 2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště BR -
162 2018/09/16 2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
163 2018/09/24 2018/09/29 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2018 SM PKL
164 2018/04/17 2018/10/04 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018 PA LPO
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1ChotěmiceMuži Drunče12018-07-21 21:15:00
2ChotěmiceMuži Krotějov22018-07-21 21:13:23
3Prušánky - has.areálnerozlišeno Velká nad Veličkou172018-07-21 20:57:53
4Strýčkovicenerozlišeno Kostelec162018-07-21 20:49:52
5Strýčkovicenerozlišeno Honezovice152018-07-21 20:31:00
6Svésedlicenerozlišeno Pavlov-výběr42018-07-21 20:19:23
7Prušánky - has.areálnerozlišeno Svatobořice162018-07-21 20:18:09
8Prušánky - has.areálnerozlišeno Hodějice142018-07-21 20:17:49
9Prušánky - has.areálnerozlišeno Svatobořice152018-07-21 20:17:25
10Strýčkovicenerozlišeno Čelákovy122018-07-21 20:10:13
11Strýčkovicenerozlišeno Štítary72018-07-21 20:09:29
12Strýčkovicenerozlišeno Mračnice182018-07-21 20:08:16
13Strýčkovicenerozlišeno Horní Metelsko22018-07-21 20:06:54
14Strýčkovicenerozlišeno Štítary112018-07-21 20:06:35
15Strýčkovicenerozlišeno Štítary142018-07-21 20:06:08
16Vítonicenerozlišeno Hrabůvka52018-07-21 20:05:35
17Strýčkovicenerozlišeno Lisov92018-07-21 20:04:47
18Prušánky - has.areálnerozlišeno Poštorná132018-07-21 20:03:35
19Prušánky - has.areálnerozlišeno Tvrdonice122018-07-21 20:02:51
20Strýčkovicenerozlišeno Mračnice132018-07-21 20:02:50
21Strýčkovicenerozlišeno Strýčkovice82018-07-21 20:01:58
22Prušánky - has.areálnerozlišeno Lanžhot112018-07-21 20:00:55
23Strýčkovicenerozlišeno Srbice102018-07-21 20:00:55
24Prušánky - has.areálnerozlišeno Ratíškovice22018-07-21 20:00:36
25Prušánky - has.areálnerozlišeno Hrušky92018-07-21 20:00:29
26Strýčkovicenerozlišeno Srbice62018-07-21 20:00:29
27Strýčkovicenerozlišeno Oplot42018-07-21 20:00:26
28Prušánky - has.areálnerozlišeno Hovorany32018-07-21 20:00:22
29Strýčkovicenerozlišeno Hradec32018-07-21 20:00:19
30Strýčkovicenerozlišeno Ves Touškov52018-07-21 20:00:19
31Prušánky - has.areálnerozlišeno Vřesovice42018-07-21 20:00:16
32Prušánky - has.areálnerozlišeno Lipov82018-07-21 20:00:12
33Prušánky - has.areálnerozlišeno Rohatec62018-07-21 20:00:04
34PaměticeŽeny Velké Opatovice162018-07-21 19:42:49
35Vítonicenerozlišeno TAG Zahnašovice92018-07-21 19:37:52
36Vítonicenerozlišeno Podhradní Lhota22018-07-21 19:32:29
37Vítonicenerozlišeno Loukov32018-07-21 19:32:15
38Vítonicenerozlišeno TAG Zahnašovice62018-07-21 19:31:59
39Vítonicenerozlišeno Radkova Lhota152018-07-21 19:31:17
40Vítonicenerozlišeno Radkova Lhota102018-07-21 19:31:00
41Vítonicenerozlišeno Špičky12018-07-21 19:30:26
42Vítonicenerozlišeno Vítonice42018-07-21 19:27:19
43Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Kosov152018-07-21 18:18:37
44Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Lesnice142018-07-21 18:18:02
45Bílý Potoknerozlišeno Bílý Potok82018-07-21 18:17:21
46Bystřička - Hřiště u Lukášůnerozlišeno Hrabůvka222018-07-21 18:13:39
47Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Dolní Dobrouč132018-07-21 18:05:59
48PřechoviceMuži Bohumilice52018-07-21 17:53:55
49Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Pustiměř262018-07-21 17:39:48
50Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Pustiměř172018-07-21 17:39:27
51ChrástŽeny Poděvousy102018-07-21 16:20:46
52ChrástŽeny Poděvousy202018-07-21 16:19:26
53Svésedlicenerozlišeno Lesnice352018-07-21 15:55:54
54Vracov - fotba. hřištěMuži Hostěrádky-Rešov122018-07-21 15:23:49
55ČechtínMuži Kněžice112018-07-21 13:52:27
56ČechtínMuži Jakubov u Moravských Budějovic82018-07-21 13:50:09
57ČechtínMuži Hodov102018-07-21 13:38:16
58Prušánky - has.areálnerozlišeno Skalica72018-07-21 13:10:53
59Prušánky - has.areálnerozlišeno Sudice102018-07-21 13:04:12
60Prušánky - has.areálnerozlišeno Sudice52018-07-21 13:03:10
61ČechtínMuži Chlum22018-07-21 12:41:07
62BrodeslavyŽeny Malé Hoštice112018-07-21 12:36:08
63LipováŽeny Žernovník92018-07-21 10:49:06
64KamennáMuži Sedlatice172018-07-21 09:39:30
65KamennáMuži Sedlatice132018-07-21 09:39:07
66BrodeslavyMuži *312018-07-21 09:19:00
67Kostelany, hřištěnerozlišeno Vrbka362018-07-21 08:50:54
68PodmokliceŽeny Malá Skála62018-07-20 23:18:08
69ŠumvaldMuži Dolní Studénky52018-07-20 20:27:43
70Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Náměšť na Hané252018-07-20 20:08:18
71Hrachovecnerozlišeno Ratiboř62018-07-20 20:05:42
72Vidče u hasičárnynerozlišeno Přílepy272018-07-20 19:49:42
73PodmokliceMuži Břehy182018-07-20 19:45:28
74Medlov, hasičský areálnerozlišeno Medlov12018-07-20 19:21:50
75Medlov, hasičský areálnerozlišeno Bílý Potok312018-07-20 19:20:56
76Medlov, hasičský areálnerozlišeno Nová Hradečná292018-07-20 19:20:06
77Medlov, hasičský areálnerozlišeno Nová Hradečná152018-07-20 19:19:02
78Hrachovecnerozlišeno Dolní Bečva72018-07-20 18:52:10
79Hrachovecnerozlišeno Dolní Bečva32018-07-20 18:51:36
80Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice122018-07-20 18:38:10
81Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Strachoňovice72018-07-20 18:37:41
82Kostelany, hřištěnerozlišeno Soběsuky112018-07-20 18:25:42
83ZahorčiceMuži Tálín372018-07-20 18:23:59
84RoštěníŽeny Milotice nad Bečvou152018-07-20 18:16:38
85Kamenice nad LipouŽeny Choustník72018-07-20 18:07:44
86Hrušky, hřištěMuži Kobylí132018-07-20 17:26:40
87hřiště SK Bohuslavicenerozlišeno Dolní Lhota322018-07-20 17:09:32
88Čelechovice na Hané NOČNÍnerozlišeno Stražisko72018-07-20 17:01:49
89Bystřička - Hřiště u Lukášůnerozlišeno Mikulůvka102018-07-20 16:54:11
90KamennáMuži Nárameč52018-07-20 16:53:47
91LipováMuži Olešnice82018-07-20 16:52:35
92Krchleby - Fotbalové hřištěnerozlišeno Stříbro82018-07-20 16:45:18
93VěžDorostŽdírec nad Doubravou22018-07-20 16:40:55
94Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Štíty72018-07-20 16:18:00
95Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Štíty92018-07-20 16:17:37
96Zdislavice-Sokolská zahradanerozlišeno Sulimov92018-07-20 15:14:03
97ZahorčiceMuži Litochovice262018-07-20 15:04:07
98Oprechtice - hřiště Zahořanynerozlišeno Zichov212018-07-20 14:21:44
99Vidče u hasičárnynerozlišeno Dolní Bečva262018-07-20 14:17:40
100Sportovní areál Králíky(noční)nerozlišeno Třebovice112018-07-20 14:02:24
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání