Pozvánky na soutěže

Rok:

Aktualní výsldky soutěží

Akce Kdy Kde Okres Liga
2024/03/16 Velká nad Veličkou, VELICKÁ HALA 2024 HO FSCR
2024/03/30 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ, 2B JH -
2024/04/06 Volenice, Jarní nalejvačka PB -
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka BE -
2024/04/27 Kasárny, Domažlice, II. kolo CHLD - uzlování + odborky/specializace DO CHL
2024/04/27 Salaš, O pohár starostky obce Salaš UH VCUH
2024/04/28 Kunovice, Putovní pohár Kunovic UH VCUH
2024/05/04 Smidary, VČHL Smidary HK VČHL
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké) BO -
2024/05/04 Morkovice, XI. ročník „O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY“ KM PHL
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy PJ -
2024/05/04 Smidary, 1.kolo PKL - Smidary 2024 HK PKL
2024/05/05 Vladislav, Pohár SDH Vladislav TR TRL
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka PB -
2024/05/08 Houdkovice - sportovní areál, O pohár (nástřikové) RK POHL
2024/05/11 Častohostice, O pohár starostky obce TR TRL
2024/05/11 Doubrava, 2.kolo PKL - Doubrava 2024 MB PKL
2024/05/12 Myslibořice, O pohár starostky obce TR TRL
2024/05/18 Vršovka, O pohár (nástřikové) NA POHL
2024/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
2024/05/18 Ledenice, O pohár (sklopné) CB JČHL
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK -
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK -
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
2024/05/25 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
2024/05/25 Plačice, O pohár (sklopné) HK POHL
2024/05/25 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
2024/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
2024/05/25 Chlum, O pohár (sklopné) CK JČHL
2024/05/26 Bystřec, VČHL Bystřec UO VČHL
2024/05/26 Radíkov, 1. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/05/26 Třísov, O pohár (nástřikové) CK JČHL
2024/05/26 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
2024/06/01 Kojetice, O pohár starostky obce TR TRL
2024/06/01 Dolní Studénky, Dolní Studénky - Muži(2B), Ženy + VC Veteráni SU VCOS
2024/06/01 Sovenice/Chocnějovice, 3.kolo PKL - Sovenice 2024 MB PKL
2024/06/01 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
2024/06/01 Květinov, O pohár SDH Květinov HB HBHL
2024/06/02 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
2024/06/02 Okresní kolo, ????? UH -
2024/06/02 Okresní kolo, ????? UH VCUH
2024/06/02 Libice nad Doubravou, O pohár SDH Libice nad Doubravou HB HBMH
2024/06/02 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
2024/06/02 Netín, O pohár SDH Netín ZR ŽL
2024/06/02 Výčapy, O pohár starosty SDH Výčapy TR TRL
2024/06/08 Havlovice, O pohár (sklopné) TU POHL
2024/06/08 Seč, O pohár SDH Seč CR HBHL
2024/06/08 Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH DO CHL
2024/06/08 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
2024/06/08 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
2024/06/08 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
2024/06/08 Lhotky, 3. kolo Žďárské ligy Lhotky ZR ŽL
2024/06/08 Olešnice, VCT - O pohár starosty obce Olešnice CB VCT
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024 OL -
2024/06/08 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
2024/06/08 Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž TU VČHL
2024/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
2024/06/09 Žďírec nad Doubravou, O pohár SDH Žďírce nad Doubravou HB HBMH
2024/06/09 Hřiště Hvozdec, O pohár SDH Hvozdec BE BL
2024/06/09 Lavičky, O pohár SDH Lavičky ZR ŽL
2024/06/09 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát BK VCBL
2024/06/15 Číhalín, O pohár starosty SDH Číhalín TR TRL
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
2024/06/15 Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS KT CHL
2024/06/15 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
2024/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
2024/06/15 Třebín, O pohár (sklopné) CB JČHL
2024/06/16 Předín, Pohárová soutěž MH SDH Předín TR TRL
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
2024/06/16 Velké Hamry, 4.kolo PKL - Velké Hamry 2024 JN PKL
2024/06/16 Kněžice, O pohár starosty obce, memoriál Antonína Šloufa TR TRL
2024/06/22 Heraltice, O pohár starosty městyse TR TRL
2024/06/22 Nový Malín, 1.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
2024/06/22 Častolovice, O pohár (nástřikové) RK POHL
2024/06/22 Nevcehle, JI, O pohár SDH Nevcehle JI EXČR
2024/06/22 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH DO CHL
2024/06/22 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO OPH
2024/06/22 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
2024/06/22 Opatovice, 2. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/06/22 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH VCT
2024/06/22 Vlkovice, O pohár ( nástřikové) CB JČHL
2024/06/22 Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice BN BNL
2024/06/22 Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 SM PKL
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB -
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry HB HBHL
2024/06/23 Čechtín, O pohár TR EXČR
2024/06/23 Rozsochatec, O pohár SDH Rozsochatec HB HBMH
2024/06/23 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
2024/06/29 Brníčko, 2.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
2024/06/29 Sněžné, O pohár (nástřikové) RK POHL
2024/06/29 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBMH
2024/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH -
2024/06/29 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
2024/06/29 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník DO OPH
2024/06/29 Paršovice, 3. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/06/29 Srubec, Memoriál legionáře Jakuba Školy (sklopné) CB JČHL
2024/06/29 Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice BN BNL
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
2024/06/29 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 MB PKL
2024/06/30 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
2024/06/30 Zvole, Zvole - Muži(2B), Ženy + VC Veteráni SU VCOS
2024/06/30 Velichovky, VČHL Velichovky NA VČHL
2024/06/30 Lukavice, O pohár (nástřikové) RK POHL
2024/06/30 Nová Ves u Světlé, O Pohár SDH Nová Ves u Světlé HB HBHL
2024/06/30 Tučapy, O pohár starosty sboru UH VCUH
2024/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
2024/07/05 Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 JN PKL
2024/07/06 Žižkovo Pole, O Pohár SDH Žižkovo Pole HB HBHL
2024/07/06 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
2024/07/06 Olšovec, 4. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/07/06 Křenovice, O pohár starostky obce (sklopné) CB JČHL
2024/07/06 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
2024/07/06 Dubenec, VČHL Dubenec TU VČHL
2024/07/07 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
2024/07/07 Bransouze, O pohár starostky obce TR TRL
2024/07/07 Částkov, 52.ročník O křišťálový pohár Hejt. Zlínského kraje UH VCUH
2024/07/13 Nemrlov, 3.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
2024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
2024/07/13 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBHL
2024/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
2024/07/13 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
2024/07/13 Černotín, 5. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
2024/07/13 Velká Chyška, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Velká Chyška PE BNL
2024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
2024/07/14 Štíty, 4.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
2024/07/14 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
2024/07/14 Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov TA BNL
2024/07/14 Žďár, O pohár SDH Žďár BK VCBL
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
2024/07/20 Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice UO VČHL
2024/07/20 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO ZČHL
2024/07/20 Hustopeče nad Bečvou, 6. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/07/20 Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice BN BNL
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
2024/07/21 Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice UO VČHL
2024/07/21 Poděvousy, O pohár SDH Poděvousy DO ZČHL
2024/07/21 Olbramovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice BN BNL
2024/07/21 Pamětice, O pohár SDH Pamětice BK VCBL
2024/07/27 Lanžov, VČHL Lanžov TU VČHL
2024/07/27 Uhelná Příbram (SDH Petrovice), O Pohár SDH Petrovice HB HBHL
2024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
2024/07/27 Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka DO CHL
2024/07/27 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
2024/07/27 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
2024/07/27 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
2024/07/27 Omlenice, O pohár (nástřikové) CK JČHL
2024/07/27 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole UH VCUH
2024/07/27 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční JH VCT
2024/07/28 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
2024/07/28 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
2024/07/28 Černovice, Memoriál Kamila Doležela BK VCBL
2024/08/03 Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni SU VCOS
2024/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
2024/08/03 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
2024/08/03 Milotice nad Bečvou, 7. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
2024/08/03 Kájov, O pohár (nástřikové) CK JČHL
2024/08/03 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
2024/08/04 Stýskaly, Stýskalský víkend PS ZČHL
2024/08/04 Sobotín, 6.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
2024/08/04 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
2024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
2024/08/04 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
2024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
2024/08/04 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
2024/08/10 Hrabišín, 7.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
2024/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
2024/08/10 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
2024/08/10 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík, 9.kolo MSL, 2B NJ -
2024/08/10 Dešná, O pohár starosty JH VCT
2024/08/10 Načeradec (noční), 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční) BN BNL
2024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
2024/08/11 Němčice, O pohár SDH Němčice (nebodovaná soutěž VCB) BK VCBL
2024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H. OP -
2024/08/17 Pohled, O Pohár SDH Pohled HB HBHL
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
2024/08/17 Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek PJ ZČHL
2024/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
2024/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
2024/08/17 Soběnov, O pohár (sklopné) CK JČHL
2024/08/17 Chářovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice BN BNL
2024/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
2024/08/18 Pšánky, VČHL Pšánky HK VČHL
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
2024/08/18 Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH PJ ZČHL
2024/08/18 Lesnice, 8.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B), Ženy SU VCOS
2024/08/18 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
2024/08/18 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
2024/08/24 Vysokov, O pohár (sklopné) NA POHL
2024/08/24 Smilov, O Pohár SDH Smilov HB HBHL
2024/08/24 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
2024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
2024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
2024/08/31 Kosov, 9.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(3B), Ženy SU VCOS
2024/08/31 Nový Hrádek, O pohár (nástřikové) NA POHL
2024/08/31 Kynice, O Pohár SDH Kynice HB HBHL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
2024/08/31 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH DO CHL
2024/08/31 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
2024/08/31 Partutovice, 8. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/08/31 Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice PB BNL
2024/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
2024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
2024/09/01 Bohuslavice, 10.kolo VC OSH ŠUMPERK - Muži(2B),Ženy+VC Veteráni SU VCOS
2024/09/01 Kámen, O Pohár SDH Kámen HB HBMH
2024/09/01 Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice PB BNL
2024/09/01 Lysice, O pohár rady městyse Lysice BK VCBL
2024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
2024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
2024/09/07 Opočno, O pohár (nástřikové) RK POHL
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
2024/09/07 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
2024/09/07 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
2024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
2024/09/07 Špičky, 9. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/09/07 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce JH VCT
2024/09/07 Lišov, O pohár (sklopné) CB JČHL
2024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
2024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
2024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
2024/09/08 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
2024/09/08 Malešice, O pohár (nástřikové) CB JČHL
2024/09/08 Kotvrdovice, Memoriál Jana Doležela BK VCBL
2024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH CV -
2024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
2024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
2024/09/14 Lodín, O pohár (nástřikové) HK POHL
2024/09/14 Herálec, O pohár SDH Herálec HB HBMH
2024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
2024/09/14 Mydlovary, O pohár (sklopné) CB JČHL
2024/09/14 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
2024/09/14 Provodovice, 10. kolo VC OSH Přerov PR VCPR
2024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
2024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
2024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
2024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
2024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
2024/09/21 Semechnice, O pohár (nástřikové) RK POHL
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024 DO -
2024/09/21 Sudice, O pohár SDH Sudice (nebodovaná soutěž VCB) BK VCBL
2024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
2024/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
2024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
2024/09/28 Česká Bělá, O Pohár SDH Česká Bělá HB HBHL
2024/10/19 Lidový Dům Staňkov, Galavečer OPH DO OPH
Akce Kdy Kde Okres Liga


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky: