Kalendář soutěží


T/R Kdy Kde bude Okr. Liga
24. 11. hřiště VrběticeZL -
08. 12. Český RudolecJH -
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO -
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR -
04. 05. LžoviceKO PLHL
11. 05. KrakovanyKO PLHL
25. 05. VrbčanyKO PLHL
01. 06. BudilovPT ZČHL
02. 06. BudilovPT ZČHL
08. 06. Horní HradištěPS ZČHL
09. 06. ŠtichovicePS ZČHL
15. 06. ZderazCR EXČR
16. 06. MoravanyPA EXČR
16. 06. BukováPJ ZČHL
22. 06. Stará ŘíšeJI EXČR
22. 06. PlaňanyKO PLHL
22. 06. Knínice, hřištěJI -
23. 06. KrasoniceJI EXČR
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO -
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO -
06. 07. PlumlovPV EXČR
06. 07. NevřeňPS ZČHL
07. 07. RadíkovPR EXČR
07. 07. BučíPS ZČHL
13. 07. PetroviceTR EXČR
14. 07. OlšovecPR EXČR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO EXČR
27. 07. Štěnovický BorekPJ ZČHL
28. 07. Letohrad - OrliceUO EXČR
03. 08. ZahorčiceKT ZČHL
04. 08. MochtínKT ZČHL
10. 08. SendražiceKO PLHL
10. 08. ZahorčiceST EXČR
10. 08. MokroušePJ ZČHL
11. 08. ChlumCK EXČR
17. 08. VranovicePB ZČHL
18. 08. VranovicePB ZČHL
24. 08. MyštěvesHK EXČR
25. 08. PšánkyHK EXČR
31. 08. ÚněticePJ ZČHL
31. 08. ŽákavaPJ ZČHL
T/R Kdy Kde bude Okr. Liga

Kdy Kde byla Okr. Liga
17. 11. Výsledky Modelářské hřiště PohořeliceZL -
10. 11. Výsledky Areál PlazaPM -
04. 11. Výsledky PrahaAB FSCR
03. 11. Výsledky Velké Hamry - kulturní důmJN FNC
03. 11. Výsledky PrahaAB -
27. 10. Výsledky Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB BP
27. 10. Výsledky Areál Flídr s.r.o Široký DůlSY -
20. 10. Výsledky VéskyUH -
20. 10. Výsledky Knínice, před hasičárnouJI -
14. 10. Výsledky Jeseník - fotbalové hřištěJE -
13. 10. Výsledky Areal SDH Podhradní LhotaKM -
13. 10. Výsledky ChlumčanyPJ -
07. 10. Výsledky Hasičské hřiště TřebeloviceTR -
06. 10. Výsledky Hřiště nad Novou VsíDO -
06. 10. Výsledky U kačárny, RokytnoPA LPO
06. 10. Výsledky Jablonec nad JizerouSM -
30. 09. Výsledky HenčlovPR -
29. 09. Výsledky PloukoniceSM PKL
29. 09. Výsledky MarkvarecJH PLPU
29. 09. Výsledky Požární Nádrž HošticeKM -
29. 09. Výsledky BřidličnáBR -
29. 09. Výsledky Babice (VS) - hasičské hřištěVS -
28. 09. Výsledky Česká BěláHB HBHL
23. 09. Výsledky Brumovice hřištěBV -
23. 09. Výsledky Duchcov (TP)TP KL
22. 09. Výsledky LitenčiceKM -
22. 09. Výsledky Police - zámecký areálTR -
22. 09. Výsledky Radslavice (okr. Vyškov)VY -
22. 09. Výsledky SŠ polytech. Rooseveltova 472OL -
22. 09. Výsledky SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL -
22. 09. Výsledky SoběsukyPV VCPV
22. 09. Výsledky StřeziměřKT PHLKT
22. 09. Výsledky Srbice (TP)TP KL
22. 09. Výsledky Český RudolecJH PLPU
22. 09. Výsledky Chlum u TřeboněJH VCT
22. 09. Výsledky ChlumCK JČHL
22. 09. Výsledky Chropyně-fotbalové hřištěKM -
22. 09. Výsledky Buková, areál u BrůdkuPJ -
22. 09. Výsledky VšechlapyBN BNL
22. 09. Výsledky PasohlávkyBV -
22. 09. Výsledky ŽihobceKT ŠHL
22. 09. Výsledky Benešov u SemilSM JL
22. 09. Výsledky CHotětovMB BP
22. 09. Výsledky Kostelec n/Č lesyKO PL
21. 09. Výsledky Trnávka,hřiště vedle hasičárnyNJ -
21. 09. Výsledky Dolní BečvaVS -
21. 09. Výsledky Areál SDH VřesinaOP -
16. 09. Výsledky KníniceJI -
16. 09. Výsledky LišovCB JČHL
16. 09. Výsledky Svinčany, na hřištiPA LPO
16. 09. Výsledky KošťálovSM JL
16. 09. Výsledky ChuchelnaSM -
16. 09. Výsledky VelimKO -
15. 09. Výsledky VolenicePB -
15. 09. Výsledky ŠaraticeVY -
15. 09. Výsledky DolanyOL -
15. 09. Výsledky Neplachovice, areál HliníkOP -
15. 09. Výsledky RadhosticePT PBHL
15. 09. Výsledky Fotbalové hřiště, SrchPA LPO
15. 09. Výsledky Lipová-LázněJE -
15. 09. Výsledky MaršoviceZR ŽL
15. 09. Výsledky Zhoř u TáboraTA THL
15. 09. Výsledky MydlovaryCB JČHL
15. 09. Výsledky HněvkovicePE PEHL
15. 09. Výsledky SrbiceDO OPH
15. 09. Výsledky Fotbalové hřiště UbloZL -
15. 09. Výsledky Sportovní areál ZderazCR -
15. 09. Výsledky DaměniceBN BNL
15. 09. Výsledky HerálecHB HBHL
15. 09. Výsledky VýklekyPR -
Kdy Kde byla Okr. Liga

Tip / Rez. Kdy Kde bude Okr.
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. PlaňanyKO
25. 05. VrbčanyKO
11. 05. KrakovanyKO
04. 05. LžoviceKO
24. 11. hřiště VrběticeZL
18. 08. VranovicePB
17. 08. VranovicePB
10. 08. MokroušePJ
22. 06. Knínice, hřištěJI
06. 07. NevřeňPS
07. 07. BučíPS
16. 06. BukováPJ
08. 12. Český RudolecJH
25. 08. PšánkyHK
24. 08. MyštěvesHK
11. 08. ChlumCK
10. 08. ZahorčiceST
28. 07. Letohrad - OrliceUO
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
14. 07. OlšovecPR
13. 07. PetroviceTR
07. 07. RadíkovPR
06. 07. PlumlovPV
23. 06. KrasoniceJI
22. 06. Stará ŘíšeJI
15. 06. ZderazCR
16. 06. MoravanyPA
02. 06. BudilovPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude Okr.

Vyberte kalendář

Vložit novou soutěž Soutěže zde Kalendář soutěží

 

Novinky na fórku