Bookmark and Share

CHODSKÁ LIGA MLADÝCH HASIČŮ

Vydáno dne 07. 02. 2024 (121 x přečteno)

na firesportu.eu od roku 2016.

Jedná se o soutěž pro mladé hasiče z okresu Domažlice a Klatovy, kteří se utkávají v disciplínách požární útok a štafeta. 


Soutěž má tři kategorie: starší žáci, mladší žáci a přípravka. Každý rok se uskuteční šest kol soutěže, která se konají na různých místech v okresech. V roce 2024 bude kalendář soutěží následující: 

 Soutěž je velmi oblíbená mezi mladými hasiči, kteří si zde mohou změřit své dovednosti a zároveň si užít spoustu zábavy a přátelství. Soutěž je také příležitostí k propagaci hasičského sportu a požární ochrany mezi veřejností. V minulých letech se soutěže zúčastnilo mnoho týmů z různých obcí a dosáhlo se mnoha skvělých výsledků. Mezi nejlepší výsledky patří například: 

CHODSKÁ LIGA MLADÝCH HASIČŮ je tedy soutěž, která nabízí mladým hasičům možnost projevit svůj talent a zápal pro hasičský sport. Soutěž je také přínosem pro celou hasičskou komunitu a pro společnost jako celek. Pokud máte zájem o soutěž nebo chcete podpořit mladé hasiče, neváhejte navštívit web firesportu.eu a sledovat aktuální informace a výsledky.