Bookmark and Share

VELKÁ CENA TŘEBOŇSKA

Vydáno dne 06. 02. 2024 (227 x přečteno)

na firesportu.eu od roku 2011

Hasičská liga je sportovní soutěž, ve které se utkávají družstva hasičů z různých krajů České republiky. Soutěž se koná každoročně od roku 2011 a skládá se z několika závodů, které probíhají v různých místech Jihočeského a Táborského kraje.  


Soutěže hasičské ligy

 

 

V letošním roce se očekává účast více než 100 družstev z celé republiky, kteří budou bojovat o titul nejlepšího hasičského týmu roku 2024. Mezi favority patří tradičně družstva z Jihočeského kraje, jako jsou Žďár, Heřmaneč, Markvarec nebo Lásenice, kteří v minulosti dosahovali vynikajících výsledků a rekordů v časech i technice hašení. Naopak největšími výzvami pro ně budou družstva z Táborského kraje, jako jsou Krotějov Sport, Ústrašice B nebo Dvorce, kteří se v posledních letech výrazně zlepšili a ukázali svou sílu a odhodlání.

Soutěž hasičské ligy je nejen sportovním zápolením, ale také příležitostí k setkávání a spolupráci hasičů z různých koutů země. Soutěž také přispívá k propagaci hasičského povolání a zvyšování povědomí o prevenci a ochraně před požáry. Soutěž je otevřená pro veřejnost a vstup je zdarma. Přijďte podpořit své oblíbené hasiče a užít si atmosféru plnou napětí, radosti a fair play.