Myštěves 2018 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2018 09:30
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jinolice Renmotor JC 16,13 16,11 16,13
2.  Bašnice JC 16,45 16,04 16,45
3.  Velké Hoštice OP 16,54 16,54 16,46
4.  Lavičky ZR 16,58 16,54 16,58
5.  Oponešice TR 16,62 16,44 16,62
6.  Plumlov PV 16,69 16,22 16,69
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,75 16,75 16,35
8.  Krotějov TA 17,10 16,31 17,10
9.  Radostín nad Oslavou ZR 17,18 16,20 17,18
10.  Letohrad - Kunčice B UO 17,25 16,49 17,25
11.  Malá Skála JN 17,34 17,22 17,34
11.  Letohrad Jeleni UO 17,34 16,93 17,34
13.  Zahorčice ST 17,57 17,57 16,75
14.  Bohdalín PE 17,72 17,72 16,98
15.  Trnava TR 17,77 17,77 16,30
16.  Chotěmice TA 18,13 18,13 17,51
16.  Moravany PA 18,13 18,13 16,99
18.  Petrovice B TR 18,37 17,73 18,37
19.  Košťálov SM 18,75 18,75 17,62
20.  Břehy MB 18,88 18,88 18,70
21.  Olešná HB 19,27 17,67 19,27
22.  Pšánky HK 19,45 19,45 17,10
23.  Nevcehle JI NP NP NP
23.  Únětice PJ NP NP 16,94
23.  Mladoňovice TR NP NP 16,02
23.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skrochovice OP 16,18 16,12 16,18
2.  Košťálov SM 16,60 16,60 16,34
3.  Sloup PZ 17,19 17,19 16,27
4.  Špičky PR 17,20 17,20 16,85
5.  Dvorce TA 17,39 17,39 16,34
6.  Hrobice Explosia PA 17,51 17,51 16,78
7.  Katusice MB 17,58 17,30 17,58
8.  Dlouhá Ves RK 18,18 18,18 17,94
9.  Nepomuky UO 19,02 17,42 19,02
10.  Malé Hoštice OP 19,16 19,16 17,66
11.  Stará Říše JI NP NP NP
11.  Libuň JC NP NP NP
11.  Olešná HB NP NP NP
11.  Letohrad - Orlice UO NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT15,9915,8415,992017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Vitiněves JC16,2816,1116,282014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nevcehle JI--16,602015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Letohrad - Orlice UO16,2016,8016,802017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Sloup PZ17,1916,2717,192018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Špičky PR17,2016,8517,202018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO17,2116,9617,212014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK16,6417,3117,312017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Vitiněves JC16,8317,3517,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Vitiněves JC--17,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dvorce TA17,3916,3417,392018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chrášťany LT17,4216,2217,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Chrášťany LT--17,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Košťálov SM16,7117,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Hrobice Explosia PA17,5116,7817,512018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dolní Přím HK17,5317,5617,562017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Jeřmanice LI17,7517,2317,752017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Krásná Ves MB--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krásná Ves MB17,8017,5817,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC17,3917,8117,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Libuň JC--17,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Orlice UO16,8417,8317,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Letohrad - Orlice UO--17,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dolní Přím HK17,9617,7317,962014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Benešov u Semil SM--17,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Benešov u Semil SM17,9916,5017,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Libuň JC16,9018,0318,032014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16 ** 24 01.09.2018 08:44
 Tlumič  16 ** 22 24.08.2018 14:34
 Lucie Samková  16 ** 20 23.08.2018 18:15
 Ondřej Zemánek  16 ** 18 01.09.2018 08:17
 Lukáš Vaculík  16 ** 17 02.09.2018 09:21
 Radek Staněk  16 ** 17 02.09.2018 09:27
 Michal Matějíček  16 ** 16 02.09.2018 09:20


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16 ** 12 01.09.2018 08:44
 Lucie Samková  16 ** 7 23.08.2018 18:16
 Lukáš Vaculík  16 ** 3 02.09.2018 09:21
 Michal Matějíček  16 ** 0 02.09.2018 09:20
 Tlumič  16 ** 0 24.08.2018 14:37
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 01.09.2018 08:21
 Radek Staněk  16 ** 0 02.09.2018 09:27

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře