Myštěves 2018 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 09. 2018 09:30
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jinolice Renmotor JC 16,13 16,11 16,13
2.  Bašnice JC 16,45 16,04 16,45
3.  Velké Hoštice OP 16,54 16,54 16,46
4.  Lavičky ZR 16,58 16,54 16,58
5.  Oponešice TR 16,62 16,44 16,62
6.  Plumlov PV 16,69 16,22 16,69
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,75 16,75 16,35
8.  Krotějov TA 17,10 16,31 17,10
9.  Radostín nad Oslavou ZR 17,18 16,20 17,18
10.  Letohrad - Kunčice B UO 17,25 16,49 17,25
11.  Letohrad Jeleni UO 17,34 16,93 17,34
11.  Malá Skála JN 17,34 17,22 17,34
13.  Zahorčice ST 17,57 17,57 16,75
14.  Bohdalín PE 17,72 17,72 16,98
15.  Trnava TR 17,77 17,77 16,30
16.  Moravany PA 18,13 18,13 16,99
16.  Chotěmice TA 18,13 18,13 17,51
18.  Petrovice B TR 18,37 17,73 18,37
19.  Košťálov SM 18,75 18,75 17,62
20.  Břehy MB 18,88 18,88 18,70
21.  Olešná HB 19,27 17,67 19,27
22.  Pšánky HK 19,45 19,45 17,10
23.  Únětice PJ NP NP 16,94
23.  Mladoňovice TR NP NP 16,02
23.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
23.  Nevcehle JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skrochovice OP 16,18 16,12 16,18
2.  Košťálov SM 16,60 16,60 16,34
3.  Sloup PZ 17,19 17,19 16,27
4.  Špičky PR 17,20 17,20 16,85
5.  Dvorce TA 17,39 17,39 16,34
6.  Hrobice Explosia PA 17,51 17,51 16,78
7.  Katusice MB 17,58 17,30 17,58
8.  Dlouhá Ves RK 18,18 18,18 17,94
9.  Nepomuky UO 19,02 17,42 19,02
10.  Malé Hoštice OP 19,16 19,16 17,66
11.  Libuň JC NP NP NP
11.  Olešná HB NP NP NP
11.  Letohrad - Orlice UO NP NP NP
11.  Stará Říše JI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK13,7213,7413,742018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Březová LI14,3914,1114,392018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Pšánky HK14,4414,2714,442018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Myštěves HK13,4714,5714,572017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Smidary HK14,8414,3114,842018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Hrobice PA14,5114,9114,912018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Čeperka NPA14,8015,0715,072018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Tatobity SM14,5615,0815,082017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC15,4014,1215,402017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Karlinky LI15,0915,4115,412018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Malá Skála JN14,4715,4315,432018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Dubenec TU15,2015,4715,472018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Březová LI15,6615,6315,662017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,5315,6615,662018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Košťálov SM15,7115,2715,712018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Jinolice RenmotorJC15,5915,7715,772018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Pšánky AHK15,7715,1215,772017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Valdice JC15,0215,8315,832017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Ploužnice SM15,9015,9215,922017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Košťálov SM15,9615,6915,962017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Děčín I-Děčín DDM ARMEXDC16,0515,2216,052018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Frýdštejn JN15,2316,0716,072018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Jeřmanice LI16,2915,7216,292017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Karlinky LI16,5216,5116,522017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Velké Hamry JN16,6214,6416,622018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Chyjice JC16,7116,4016,712018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Olešnice SM16,8215,7916,822018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Smidary HK16,9814,4116,982017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Veselá SM14,8117,7317,732017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Břehy MB17,7516,9817,752018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Letohrad - Orlice UO17,3417,1217,342017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
2. Myštěves HK17,5816,4817,582017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
3. Jeřmanice LI17,6717,5117,672018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
4. Katusice MB17,2718,2918,292018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
5. Libuň JC17,4518,4118,412017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
6. Veselá SM19,3919,7919,792018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
7. Dlouhá Ves RK20,1020,8520,852017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
8. Myštěves HK18,1620,8620,862018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
9. Košťálov B SM20,9717,0120,972017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
10. Březová LI19,7121,2021,202018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
11. Děčín XXXII-Boletice nad Labem DC21,2821,7521,752018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
12. Dlouhá Ves RK20,6321,8521,852018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
13. Veselá SM19,3822,8022,802017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
14. Rokytno PA23,1316,6623,132017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
15. Smidary HK23,1723,1123,172017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
16. Košťálov A SM24,6317,0424,632017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
17. Letohrad - Orlice UO27,0626,5327,062018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
18. Malá Skála Béčko JN27,7328,5328,532017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
19. Malá Skála Béčko JN17,6244,8244,822018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
20. Jeřmanice LI18,33NPNP2017/05/07 Útok,nástřik 2xB úzké
21. Košťálov SMNPNPNP2018/05/05 Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16 ** 24 01.09.2018 08:44
 Tlumič  16 ** 22 24.08.2018 14:34
 Lucie Samková  16 ** 20 23.08.2018 18:15
 Ondřej Zemánek  16 ** 18 01.09.2018 08:17
 Lukáš Vaculík  16 ** 17 02.09.2018 09:21
 Radek Staněk  16 ** 17 02.09.2018 09:27
 Michal Matějíček  16 ** 16 02.09.2018 09:20


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16 ** 12 01.09.2018 08:44
 Lucie Samková  16 ** 7 23.08.2018 18:16
 Lukáš Vaculík  16 ** 3 02.09.2018 09:21
 Michal Matějíček  16 ** 0 02.09.2018 09:20
 Tlumič  16 ** 0 24.08.2018 14:37
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 01.09.2018 08:21
 Radek Staněk  16 ** 0 02.09.2018 09:27

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře