Lukov 2019 - O pohár starosty obce Lukov

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 05. 2019 15:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Martin

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velký Ořechov C ZL 14,89 14,89 14,64
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 15,01 15,01 14,22
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrabůvka PR 15,35 15,35 15,01
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 15,60 15,33 15,60
5.  Mladcová ZL 15,64 15,53 15,64
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 15,91 15,91 15,86
7.  Nevšová ZL 15,96 15,96 15,92
8.  Nevšová B ZL 15,99 15,46 15,99
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Svatobořice HO 16,19 16,19 15,95
10.  Vésky B UH 16,47 16,47 19,95
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM 16,74 16,74 16,32
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS 16,98 16,98 15,45
13.  Vrbětice ZL 17,24 17,24 16,05
14.  Vysoké Pole ZL 17,35 16,49 17,35
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Přílepy KM 17,63 17,63 17,07
16.  Mirošov ZL 18,07 16,25 18,07
17.  Hradčovice UH 18,44 18,44 17,73
18.  Nedašov ZL 19,08 15,85 19,08
19.  Trnava ZL 19,15 18,08 19,15
20.  Sazovice ZL 19,36 19,36 19,28
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Podhradní Lhota KM 19,74 19,74 18,83
22.  Křekov ZL 19,89 19,89 15,83
23.  Pohořelice ZL 20,12 20,12 17,11
24.  Mysločovice ZL 20,24 20,24 16,12
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Hošťálková VS 20,59 20,59 18,56
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Lukov B ZL 20,62 16,25 20,62
27.  Velký Ořechov B ZL 33,65 33,65 31,55
28.  Louky ZL 44,18 43,56 44,18
29.  Lukov ZL NP NP NP
29.  Nedašova Lhota ZL NP NP NP
29.  Ublo ZL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 17,15 16,85 17,15
2.  Nedašova Lhota ZL 18,65 18,65 17,57
3.  Popov ZL 19,09 18,39 19,09
4.  Holešov KM 19,64 18,79 19,64
5.  Bílovice UH 20,05 18,63 20,05
6.  Bohuslavice u Zlína ZL 20,33 20,33 18,88
7.  Velký Ořechov ZL 20,46 20,27 20,46
8.  Bojkovice UH 20,60 20,23 20,23
9.  Vlachovice ZL 21,97 21,97 20,99
10.  Pohořelice ZL 23,56 23,56 21,91
11.  Tečovice ZL 25,78 25,78 21,67
12.  Vysoké Pole ZL 32,64 32,64 32,32
13.  Šarovy ZL 32,91 31,42 32,91
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Lukov ZL 43,45 43,45 43,15

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL - - -
2.  Pohořelice ZL 19,77 19,26 19,77
3.  Malenovice ZL 22,60 22,60 21,90
4.  Bílovice UH 23,46 21,35 23,46
5.  Míkovice UH 27,15 26,78 27,15
6.  Martinice KM 29,21 29,21 26,82

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Míkovice UH - - -
2.  Hradčovice UH 16,59 16,59 16,55
3.  Lipová ZL 17,55 17,55 17,35
4.  Nevšová ZL 17,73 17,69 17,73
5.  - NAPAMAL - 24,23 24,23 23,94
6.  Lukov ZL 33,53 33,37 33,53

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 22,03 22,03 20,40

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,0517,2517,252014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL17,3516,6717,352015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL--17,362013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Salaš ZL--17,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky UH17,4317,5317,532015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hradčovice UH--17,622013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vésky UH17,6817,4617,682014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov BZL17,8217,5917,822014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hradčovice UH17,2717,9517,952015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,5617,9517,952014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH--17,962013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM18,0117,3918,012015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lukov ZL18,0717,8118,072014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Svatobořice HO--18,072013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štítná nad Vláří ZL17,6318,0918,092015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vrbětice ZL17,5118,1018,102014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šarovy ZL18,1217,5918,122015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bratřejov ZL18,1317,6118,132014/08/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vésky BUH--18,192013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vrbětice ZL--18,242013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Držková ZL--18,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov BZL--18,322013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bratřejov ZL--18,472013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vésky UH--18,532013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM--18,572013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zahnašovice KM--18,792013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lukov ZL--18,852013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bratřejov ZL18,0818,8918,892015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mysločovice ZL18,8618,9318,932015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,0618,4419,062015/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/16 Lukov, ZL, O pohár starosty obce
ZLPS
2009/08/15 Lukov, ZL, O poutovní pohár starosty obce
ZLPS
2010/09/11 Lukov, ZL, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2012/08/05 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2013/08/04 Lukov, Lukov
ZLPS
2014/08/03 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2015/08/02 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2016/08/13 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2017/05/14 Lukov, O putovní pohár starosty obce
ZLPS
2018/05/13 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, O pohár starosty obce Lukov
ZLPS
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
Kdy Kde Liga


Komentáře