Plzeň Košutka-Globus 2018 - Globus cup

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Daniel Štěpán,
Telefon:  605 372 732
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Josef

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Manětín  A PS 15,87 16,03 15,87
2.  Letkov PJ 17,51 39,40 17,51
3.  Ledce  A PS 18,63 18,63 21,15
4.  Obora  A PS 20,93 20,93 23,22
5.  Horní Bělá  A PS 21,15 31,65 21,15
6.  Chotíkov PS 21,34 21,34 35,66
7.  Rybnice A PS 21,66 41,78 21,66
8.  Horní Hradiště  A PS 21,91 23,79 21,91
9.  Nevřeň PS 23,89 23,89 33,16
10.  Bolevec  Plameňáci A PM 24,63 24,63 27,48
11.  Rybnice  B PS 26,14 29,05 26,14
12.  Dolany PS 26,78 26,78 27,87
13.  Bučí PS 31,89 31,89 NP
14.  Bolevec  Pinďule PM 31,97 31,97 40,59
15.  Kaznějov PS 33,93 33,93 41,18
16.  Manětín  B PS 35,65 NP 35,65
17.  Bolevec  Plameňáci B PM 36,12 NP 36,12
18.  Chrást PB 36,61 36,61 NP
19.  Kožlany PS 40,75 50,14 40,75
20.  Všeruby  B PS 55,40 55,40 NP
21.  Obora  B PS NP NP NP
22.  Horní Hradiště  B PS NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Horní Hradiště PS 17,80 17,80 22,19
2.  Horní Bělá  A PS 18,28 18,28 23,98
3.  Letkov A PJ 19,38 19,38 19,53
4.  Ledce  C PS 19,52 21,84 19,52
5.  Dolany PS 19,84 23,27 19,84
6.  Všeruby PS 21,21 NP 21,21
7.  Ledce  B PS 21,35 34,81 21,35
8.  Zruč PS 21,82 21,82 29,49
9.  Kaznějov  A PS 22,43 22,43 26,09
10.  Chotíkov PS 22,68 23,71 22,68
11.  Obora  B PS 23,20 23,20 23,94
12.  Bolevec  Pinďule A PM 23,31 25,72 23,31
13.  Bolevec  Plameňáci A PM 24,00 29,07 24,00
14.  Bučí PS 24,98 24,98 28,64
15.  Manětín PS 25,51 30,21 25,51
16.  Čeminy PS 26,25 26,25 NP
17.  Letkov  B PJ 27,29 40,18 27,29
18.  Chrást PB 28,55 NP 28,55
19.  Bolevec  Pinďule B PM 28,63 28,63 30,16
20.  Obora D PS 29,13 48,08 29,13
21.  Obora  A PS 29,83 29,83 NP
22.  Kaznějov  B PS 30,09 30,09 33,26
23.  Letkov C PJ 34,09 34,09 NP
24.  Ledce  A PS 35,84 35,84 NP
25.  Obora  C PS 50,43 50,43 NP
26.  Horní Bělá  B PS NP NP NP
27.  Kožlany PS NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/05/09 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2010/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2010/11/07 Plzeň, Rozloučení se sezónou 2010
-
2011/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus Cup
-
2011/05/27 Areál HZS Plzeň Košutka, Třetí závod Ligy ČR 2011 ve výstupu na věž.
LIVE
2012/05/26 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/05/05 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2013/11/02 Plzeň,Areál u stanice HZS Pk, Memoriál Míly Pytlíka - 2013
-
2014/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2014/05/04 Hasiči Plzeň - Košutka, GLOBUS CUP JUNIOR 2014
-
2014/11/01 Areál CPS Košutka, V.ročník Memoriálu Mildy Pytlíka
-
2015/05/03 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/05/08 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2016/07/09 Plzeň, IV. ročník o Pohár ředitele HZS Plzeňského kraje
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/06/15 Plzeň, Český pohár TFA - Plzeň
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře