Prlov, areál "U Smrku" 2024 - Memoriál obětí Prlova, 2B

Liga: -
Místo: Prlov
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 14. 07. 2024 14:00
Kontakt:   velitel SDH Marek Juráň
Telefon:  733 798 100

Začátek rezervace: 01. 07. 2024 00:00
Konec rezervace: 13. 07. 2024 22:00
Začátek tipování:  14. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2024 00:00
Zadal: Šárka Jochcová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

51. ROČNÍK MEMORIÁLU OBĚTÍ PRLOVA

o pohár zastupitelstva obce

pohárová soutěž v požárním sportu

Pohárová soutěž dle pravidel PS

Místo konání: areál "U Smrku" (fotbalové hriště) Prlov

Kategorie: muži, ženy, muži nad 35

Disciplína: požární útok na "2B"

Terče: sklopné s elektronickou časomírou

Terén: travnatý, kolem základny koberec

Dopravní vedení: libovolné hadice 2B, 4C

Startovné: 200 Kč

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prlov-14254.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prlov VSŠárka Jochcová
28Seninka VSŠárka Jochcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kunovice VS14,4914,5314,532013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pozděchov VS14,3314,8214,822013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vysoké Pole ZL14,9614,1314,962013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lidečko VS14,4114,9714,972013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratřejov AZL13,9314,9714,972013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL14,9215,0215,022013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lešná VS15,7415,6815,742013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velké Karlovice VS15,8015,6415,802013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prlov VS15,7116,2016,202013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Lhota ZL16,7216,5416,722013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá VS17,0316,9917,032013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mikulůvka VS17,2116,2917,212013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Oznice VS18,7117,1318,712013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louky ZL18,4719,1319,132013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Leskovec VS17,0020,1020,102013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lužná VS26,4018,3126,402013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ublo ZL43,1533,7243,152013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratřejov BZLNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Seninka VSNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hovězí VS18,4917,8716,492013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bratřejov ZL18,3917,2718,392013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jarcová VS18,2418,4018,402013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Prlov VS18,7817,9018,782013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lešná VS19,8120,6720,672013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lačnov VS23,3823,2623,382013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mikulůvka VS30,5032,3932,392013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ublo ZL37,5221,7037,522013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Leskovec VS42,4324,8542,432013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vydrná PUNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dubková PUNPNPNP2013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/21 Prlov, Memoriál obětí Prlova
VHL
2013/07/20 Prlov, Memoriál obětí Prlova
VHL
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2021/07/11 Prlov, areál (U Smrku), dětská soutěž, mladší a starší žáci
-
2021/07/11 Prlov, areál (U Smrku), Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2023/07/16 Prlov, areál, Memoriál obětí Prlova, dětská soutěž
-
2023/07/16 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/16 Přáslavice fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
Kdy Kde Liga