Olšovec 2021 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Olšovec
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 08. 2021 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059

Začátek rezervace: 01. 08. 2021 09:30
Konec rezervace: 15. 08. 2021 09:30
Začátek tipování:  01. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsovec-11554.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Odry Tošodry NJjarek
22Vésky UHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Pšánky HKHonza Adamec
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Olešnice OLTom Ham
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Liptovská Teplá RKPořadatelé Extraligy
3232Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
3333Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3434Mladcová ZLRadim Janečka
3535Křenovice PRJiří Kočař
3636Lukov ZLMates Juřík
3737Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
3838Lešná VSJakub Grygařík
3939Hoštice KMAntonín Novák
4040Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4141Frýdštejn JNJosef Hanuš
4242Špičky PRpavel bohac
4343Jasenice VSMartin Hlúbik
4444Trojanovice NJMarek Lanča
4546Těšetice Ratašice OLAdriana Šulcová
4649Partutovice PRmartin humplik
4750Topolany BVYMichael Jičínský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Bojkovice UHLucie Bartošová
1515Vlachovice ZLLucie Bartošová
1616Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1717Olšovec PRFilip Staněk
1819Loučka VSVeronika Sedlářová
1921Bílovice UHKarolína Gajdošíková
2022Hostašovice NJZuzana Kučerová
2123Pohořelice ZLJana Forbelská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,0616,0716,072017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR16,0016,0816,082017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hrabůvka PR--16,132019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0416,1516,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV16,0516,1716,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,2416,0416,242018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,2616,2616,262019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,2816,3016,302021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čechtín TR16,1716,3116,312021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,3216,2316,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR16,1716,3316,332014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI--16,352015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0016,3516,352016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olšovec PR16,1116,3616,362013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladoňovice TR16,3716,1516,372017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pravčice KM16,3916,3416,392018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pasohlávky BO16,3816,4416,442017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Velké Hoštice OP16,4416,2216,442020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladoňovice TR16,4515,8716,452019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,3116,4616,462012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pasohlávky BO16,3716,4816,482019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krotějov SportTA16,1616,4816,482019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Valšovice (Hranice VI) PR--16,482019/07/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI16,5016,2216,502020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Babice VS16,1116,5516,552021/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Špičky PR16,5016,5516,552018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Čikov TR16,2816,5616,562019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Prchalov NJ16,5716,3516,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plumlov PV16,5716,5716,572013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Frýdštejn JN16,4416,5816,582021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Babice VS16,6116,3516,612018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6416,3516,642018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Špičky PR16,3816,6816,682019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radíkov PR16,6016,6916,692021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Olešná HB16,2516,7016,702018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zderaz CR16,5416,7016,702021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čikov TR16,7116,2416,712018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Plumlov PV--16,712015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zahnašovice KM16,7116,5016,712021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velké Hoštice OP16,1316,7116,712016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice CUO16,1216,7216,722016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Trnava TR16,2316,7316,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pasohlávky BO16,3616,7616,762020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5716,7616,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bašnice JC16,4616,7716,772016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Babice VS16,6616,7816,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Prchalov NJ16,1716,7816,782019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Špičky PR16,7616,8716,782012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Jeleni UO16,7816,5116,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Babice VS--16,782015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bohdalín PE16,6616,7816,782018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO16,7816,5116,782013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Trnava TR16,4716,7916,792019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lhotky Sport ZR16,6216,8116,812017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bašnice JC16,8216,5616,822021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lavičky ZR--16,832015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Budeč JH16,5516,8316,832021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chrášťany LT16,5116,8416,842016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Olešná HB16,7516,8416,842019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chářovice BN16,6516,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6716,8516,852017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Petrovice TR16,4216,8516,852020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Babice VS16,7617,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Babice VS16,7616,8616,862016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Renmotor Jinolice JC16,8716,6716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Babice VS16,8716,3516,872021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lavičky ZR16,6316,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Renmotor Jinolice JC16,6716,8716,872017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Stará Říše JI16,8716,5816,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Špičky PR16,7616,8716,872012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Pšánky HK16,8516,8816,882018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Starý Lískovec Sport BM--16,902015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lavičky ZR16,9116,4116,912018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Špičky PR16,3116,9216,922018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Prchalov NJ16,9316,0416,932021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obrubce MB16,3216,9316,932019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Nevcehle JI16,9316,2116,932013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Olešnice OL16,9316,8316,932021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9316,7516,932012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Prchalov NJ16,6116,9316,932017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Libuň JC16,8816,9416,942013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bašnice JC16,6716,9516,952019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zbora PU16,9516,8716,952020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Olšovec PR16,9516,9016,952012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Plumlov PV16,3816,9616,962018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Babice VS16,9716,2016,972017/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Renmotor Jinolice JC16,5916,9816,982016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Letohrad - Kunčice BUO16,9916,1716,992018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Špičky PR17,0016,5517,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Plumlov PV17,0116,4717,012021/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Maršovice ZR16,8717,0117,012012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Petrovice BTR16,8417,0217,022018/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Zahnašovice KM16,4717,0217,022020/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2018/07/07 Olšovec, Hasičská soutěž
VCPR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Olšovec, hasičská soutěž
VCPR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2022/06/12 Tučapy, Memoriál
EXČR
2022/06/18 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2022/06/19 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
EXČR
2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/08/06 Krasonice, Krasonice
EXČR
2022/08/07 Čechtín, O pohár
EXČR
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga