Libuň 2018 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  +420 721 085 380

Začátek rezervace: 21. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail: andrea.cr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-9305.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Malá Skála JNRadek Havelka
25Hradčany LITomáš Najman
36Podůlší JCJakub Tomeš
47Veselá MBOlda Česák
58Jílové u Držkova JNLukáš
69Kosmonosy MBJan Klimo
710Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
811Olešnice SMLukáš Marek
912Obrubce MBDavid Velát
1013Břehy MBPetr Zavrtálek
1114Jirkov JNMíra Berka
1215Tatobity SMMarek Bárta
1316Krásná Ves MBJan Macoun
1417Dobšín MBPepa Adam
1518Pšánky HKMichaela Malá
1619Sychrov MBRadek Kuntoš
1720Velké Hamry JNJan Hloucal
1821Dneboh MBLukáš Danda
1930Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Malá Skála Malá Skála BéčkoJNHana Bačová
24Sychrov "B"MBBarbora Křapková
35Břehy MBPetr Zavrtálek
46Katusice MBDenisa Boháčková
57Košťálov SMTomáš Tulach
68Veselá SMEliška Novotná
79Zlatá Olešnice JNPetra Černá
810Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
911Sychrov "A"MBBarbora Křapková
1019Jeřmanice LIJan Kühnel
1120Libuň JCMichaela Malá


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,9416,6516,942016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI17,0716,9017,072017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrášťany LT16,7817,1517,152017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky AHK17,3617,3017,362014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kosmonosy MB16,9917,3817,382014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC17,4617,0717,462017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0717,5917,592016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8217,6017,602016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8617,6117,612014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB17,7417,1617,742016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky BHK17,7617,7117,762014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC--17,862013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tatobity SM17,7717,8917,892017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC17,8917,1817,892014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Obrubce MB17,9017,7917,902016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky AHK--17,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jablonec nad Jizerou SM17,4817,9617,962016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,9918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM--18,042013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bříšťany JC17,2018,1118,112014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lestkov SM17,7518,1418,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky HK17,4918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN18,1218,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobšín - KameniceMB18,3017,4118,302014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Benešov u Semil SM18,3118,1518,312016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sloup PZ17,4718,3218,322014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lestkov SM--18,332013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov JN18,4417,4618,442014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malá Skála JN18,4818,0618,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sychrov MB18,5118,1618,512014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Benešov u Semil SM18,5218,5418,542014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jílové u Držkova JN18,0818,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Veselá MB18,1618,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kosmonosy MB--18,652013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jinolice RenmotorJC17,3018,6918,692014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dneboh MB18,8118,5218,812014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Smidary HK18,2618,8218,822014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Košťálov SM18,8817,9018,882017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Veselá MB17,8518,9318,932014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Jirkov JN--18,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dobšín KameniceMB19,2817,6319,282017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jirkov JN19,3118,0319,312017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dneboh MB--19,552013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Podůlší JC19,6418,4819,642014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Úmyslovice NB19,2219,6719,672014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Roudný JN--19,732013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krásná Ves MB19,0519,8419,842016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Krásná Ves MB--19,852013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Sychrov MB19,7919,9019,902017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zlatá Olešnice JN19,9917,0219,992016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bezděkov pod Třemšínem PB20,1217,1320,122016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Podůlší BéčkoJC18,1520,2020,202016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hradčany LI--20,482013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Malá Skála JN20,1820,5720,572014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pšánky BHK--21,192013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Myštěves HK16,8821,1921,192016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Jinolice RenmotorJC--21,212013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kosmonosy MB17,6821,4121,412017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Veselá MB--21,482013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sychrov MB--21,672013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Úmyslovice NB--21,772013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sychrov MB21,8817,9721,882016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Benešov u Semil SM--22,102013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krásná Ves MB19,0922,2422,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pšánky HK17,7422,8322,832016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sukorady MB--23,032013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Veselá MB24,0623,6824,062016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dobšín KameniceMB24,4119,8224,412016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Libuň JC--25,062013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Smidary HK25,4816,1225,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jirkov JN17,9225,7125,712016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dneboh MB25,0326,0526,052017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Podůlší BéčkoJC26,6527,0427,042017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jeřmanice LI27,3324,1427,332016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Košťálov SM18,6628,2228,222016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Malá Skála JN35,3733,4235,372016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mříčná SMNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jeřmanice LI--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mříčná SM--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dobšín - KameniceMB--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Podůlší JC--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Krásná Ves MB23,78NPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chyjice JCNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Bašnice JCNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tatobity SMNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kopidlno JCNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga