Želeč,fotbalové hřiště 2024 - Noční soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 06. 2024 22:00
Kontakt:   Tomáš Marák
Telefon:  722082986

Začátek rezervace: 07. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2024 20:00
Začátek tipování:  21. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2024 00:00
Zadal: Petr Dokoupil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

10. ročník noční soutěže v požárním útoku. Sklopné terče, elektronická časomíra, travnatá trať, vydlážděná základna. Startovné 250Kč.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-14164.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Křenovice PRMarek Zavřel
22Kobeřice MužiPVDominik Vychodil
33Želeč MužiPVPetr Dokoupil
44Vrchoslavice APVRadim Janečka
55Dolní Libina Ženy SURadim Janečka
66Kobeřice ŽenyPVveronika Vychodilová
77Želeč ŽenyPVPetr Dokoupil
88Seloutky ŽenyPVZuzana Janečková
99Doloplazy OLDavid Šlosar
1010Vrchoslavice BPVRadim Janečka
1111Čechy pod Kosířem PVPetr Fiala
1212Chropyně KMVladislav Sedlařík
1313Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
1414Litenčice ŽenyKMFilip Měrka
1515Seloutky MužiPVIvo Doležel
1616Těšetice Tyfočáci - MOLTomáš Navrátil
1717Nenakonice OLLukáš Kovařík
1818Němčice nad Hanou MužiPVPavel Kvíčala
1919Litenčice KMFilip Měrka
2020Otinoves PVMarek Šustr
2121Bílovice PVMarek Šustr
2222Hodějice ŽenyVYKristýna Dvořáčková
2323Bílovice PVNatálie Večerková
2424Habrovany VYVladimír Kadaňka
2530Víceměřice ŽenyPVEliss Jiráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice MužiPV15,4915,2115,492016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV15,7915,3015,792015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Křenovice PR15,9715,5415,972017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané MužiPV15,6415,9815,982016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV15,4016,1816,182015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hostěrádky-Rešov MužiVY16,3416,5716,572016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chropyně MužiKM16,6215,8616,622016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice Muži TopPV16,7116,2116,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ivanovice na Hané BVY16,6016,7116,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL16,8116,3116,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov VY16,7116,8116,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radslavice VY16,9116,6516,912017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hodějice VY16,4216,9616,962015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želeč BPV17,2917,0317,292015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chropyně KM17,3216,4017,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR17,3716,7117,372015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tršice OL16,1217,4717,472015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želeč Muži BPV17,4317,5417,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Želeč Muži APV17,5517,0217,552016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ivanovice na Hané VY17,5617,4117,562014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želeč PV17,8517,0617,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Buková MužiPV17,8916,5917,892016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mokrá MužiBO17,8917,8717,892016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslejovice APV17,1018,0018,002015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ivanovice na Hané MužiVY17,6918,0118,012016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice VY18,1617,6018,162017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radslavice MužiVY17,0118,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želeč APV18,5117,9618,512015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Drnovice AVY16,9518,6518,652015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drnovice VY18,7417,9418,742017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL18,7518,2418,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sobíšky PR18,8717,8818,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křenovice MužiPR16,6318,9218,922016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ondratice PV18,4419,3919,392017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želeč APV19,8018,3619,802014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Morkovice MužiKM18,8319,8219,822016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Otaslavice PV18,9319,9619,962015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hodějice VY20,2918,5820,292014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Krasice - Prostějov MužiPV20,3319,9320,332016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vrchoslavice PV20,3319,9520,332014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice VY20,5820,5620,582014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ludéřov MužiOL20,1420,6520,652016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chropyně KM21,0421,1721,172017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojetín II-Popůvky PR21,2620,6821,262014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ondratice Muži BPV20,3121,6521,652016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radslavice VY21,8221,1921,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nětčice KM22,6621,0522,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hruška MužiPV22,7821,8622,782016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL22,8522,1722,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ptení PV23,1122,0423,112014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vrahovice PV24,2722,1324,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM15,9124,4624,462015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Drnovice MužiVY25,1822,8025,182016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice - Prostějov PV17,1826,0726,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vrchoslavice PV26,6326,9926,992017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chropyně KM29,7528,7729,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Ivanovice na Hané VY34,2433,9734,242015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Křenovice PR34,8233,4334,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Želeč ATA35,5323,4035,532015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Ondratice APV38,0737,3838,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ondratice BPV33,8539,4139,412015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Brodek u Prostějova PV39,3740,8440,842015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Brodek u Prostějova PV41,7242,9842,982017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Želeč BTA47,5948,1148,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vrchoslavice PV49,5850,2950,292015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Brodek u Prostějova MužiPV50,7250,1450,722016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ondratice Muži APVNP19,15NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Drnovice BVYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Pustiměř VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dětkovice VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Niva PVNP16,09NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mokrá BONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kobeřice u Brna VYNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Radslavice VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Myslejovice Muži BPV16,30NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brodek u Prostějova APVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Ivanovice na Hané AVYNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Želeč BPVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Prostějov Muži TištínPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Ondratice PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Určice PV18,0617,07NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Ostrov u Macochy MužiBKNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Myslejovice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ludéřov OLNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Brodek u Prostějova BPVNP47,49NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Myslejovice BPV16,21NPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bílovice PV15,14NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Vrahovice PVNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Polkovice MužiPRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Otaslavice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nezamyslice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Vřesovice PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Myslejovice PVNP16,58NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Šumvald OLNP16,06NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,6017,8017,802017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY18,8318,3218,832015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV18,9919,1219,122017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ivanovice na Hané VY19,2018,0919,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Soběsuky BPV19,2118,6919,212016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ivanovice na Hané AVY19,3618,9019,362015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radslavice ŽenyVY20,0319,4420,032016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Senetářov BK20,2119,2220,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky Ženy APV20,1220,4020,402016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Drnovice VY19,4620,5020,502015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV20,5119,0120,512016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bílovice PV18,2620,8720,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice Ženy BPV20,9320,3820,932016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice PV21,1919,2921,192016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Popůvky BBO20,6221,3321,332016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustiměř ŽenyVY21,7320,9321,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žernovník ŽenyBK21,2122,0922,092016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drnovice Ženy BVY21,9322,1222,122016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Soběsuky Ženy BPV20,3022,2622,262016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hruška PV21,8022,2722,272015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radslavice VY22,5022,2722,502014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Soběsuky BPV22,5422,3422,542014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Soběsuky APV22,5919,7422,592017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlubočany VY22,8822,0022,882015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ivanovice na Hané ŽenyVY22,9422,5922,942016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ivanovice na Hané BVY23,5221,4523,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubočany Ženy BVY23,3723,6023,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pustiměř VY20,6324,2324,232015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ivanovice na Hané BVY24,7219,5624,722015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Soběsuky BPV20,9225,5825,582017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Soběsuky APV26,4018,4026,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Určice PV29,6628,3429,662017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Želeč TA33,8031,1933,802015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vrahovice PV35,6434,5835,642014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OL36,1834,3336,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV36,4618,4136,462016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ivanovice na Hané AVY37,8621,4637,862014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nětčice KM43,6140,8043,612014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV48,5848,1548,582015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Němčice nad Hanou PV49,3749,2049,372014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krasice - Prostějov ŽenyPV51,4152,8352,832016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kojetín II-Popůvky PR61,4161,2661,412014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krasice - Prostějov PV21,1022,90NP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasice - Prostějov PV34,4534,99NP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Soběsuky APVNP30,50NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílovice BPV24,38NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radslavice VY17,71NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Želeč ŽenyPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Popůvky ABONPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Želeč PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nětčice KMNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2020/09/13 Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B
-
2023/06/23 Želeč, 9. ročník noční soutěže v požárním útoku na 2B.
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/16 Přáslavice fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
Kdy Kde Liga