Frýdštejn - koupaliště 2024 - Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12

Liga: -
Místo: Frýdštejn
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 06. 2024 21:00
Kontakt:   SDH Frýdštejn
Telefon:  734522373

Začátek rezervace: 05. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 14. 06. 2024 23:59
Začátek tipování:  01. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00
Zadal: SDH Frýdštejn

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://sdh-frydstejn.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

     Srdečně Vás zveme na 26.ročník noční soutěže na Frýdštejně! Seriál nočních soutěží FNC sice skončil, ale my jedeme dál! Požární útok na 2B v kategoriích ženy, muži a PS12. Noc plná požárního sportu, zábavy a dobrého jídla a pití. Sledujte náš Facebook a webové stránky, kde již brzy zveřejníme oficiální pravidla a detaily naší soutěže. Chceme Vám vyjít vstříc, abyste si naši soutěž s dlouhou tradicí užili! Registrace startovního pořadí bude probíhat zde na stránkách Firesportu od 5.6. 20:00  do 14.6. 23:59. Těšíme se na Vás!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-frydstejn-14134.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Pěnčín Muži sportJNMarek Mrkvička
23Bělá PS-12, Muži, Mírová pod KozákovemSMSDH Bělá
34Bozkov PS-12SMJakub Hušek
45Janův Důl LIHonza Mašek
56Doubrava SportMBMichal Pomezný
67Radimovice ženyLIAnna
78Koberovy ženyJNTomáš Mašek
89Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
910Pěnčín Li ženyLIBarbora Heiningerová
1011Cetenov mužiLIVáclav Ulrych
1112Koberovy mužiJNTomáš Mašek
1213Josefův Důl PS-12 ženyJNRadka Zástěrová
1314Cetenov PS-12 MužiLIVáclav Ulrych
1415Josefův Důl PS-12 mužiJNRadka Zástěrová
1516Pěnčín Muži -PS-12LIJakub Hruška
1617Doubrava PS12MBMichal Pomezný
Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Škodějov chassa PS-12SMRichard Dolenský
23Záskalí LIhasici Bezaskovice
34Sedlejovice LILukáš Čadek
45Růžodol I, Liberec XI Růžodol I.LIJan Kvapil
56Pěnčín JNVít Macháček
67Záskalí PS-12LIhasici Bezaskovice
78Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
89Sedlejovice PS-12LILukáš Čadek
910Cetenov .LIVáclav Ulrych
1011Rváčov SMSDH Rvacov
1112Koberovy JNTomáš Mašek
1213Bozkov SMJakub Hušek
1314Cetenov PS-12LIVáclav Ulrych
1415Roudný JNDavid Fišer
1516Škodějov chassaSMRichard Dolenský
1617Koberovy JNTomáš Mašek
1718Rváčov PS12SMSDH Rvacov
1819Bukovina, Turnov  SMDavid Fišer
1920Všelibice LIJan Lebeda
2021Všelibice PS12LIJan Lebeda
2122Janův Důl LIHonza Mašek
2223Lvová CLKamil Jeřábek
2324Lvová CLKamil Jeřábek
2425Pěnčín Muži (Lbc)LIJakub Hruška
2526Janův Důl PS12LIHonza Mašek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Pěnčín Li ženy xLIBarbora Heiningerová
27Radimovice LIAnna
38Koberovy JNTomáš Mašek
49Rváčov SMSDH Rvacov
510Pěnčín Li ženyLIBarbora Heiningerová
612Lestkov ŽenySMMarie Konopková
719Rváčov PS12SMSDH Rvacov
832Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Frýdštejn, Noční soutěž Frýdštějn
FNC
2014/06/21 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2015/06/20 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2016/06/18 Frýdštejn, 3. kolo Frýdštejn
FNC
2016/11/19 Kulturní dům Frýdštejn, Celkové vyhlášení FNC 2016
FNC
2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2018/06/16 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2022/06/18 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2023/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn
FNC
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Litenčice - fotbalové hřiště, Dětská soutěž Litenčice
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice (noční)
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
Kdy Kde Liga