Sportovní areál Hvězdoňovice 2024 - Memoriál Stanislava Poláka

Liga: -
Místo: Hvězdoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 06. 2024 13:00
Kontakt:   Viktorie Vidláková
Telefon:  732160897

Začátek rezervace: 26. 04. 2024 13:00
Konec rezervace: 15. 06. 2024 13:00
Začátek tipování:  15. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2024 00:00
Zadal: Viktorie Vidláková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Hvězdoňovice vás srdečně zve na tradiční memoriál Stanislava Poláka, které se bude konat 15.6.2024 od 13:00 ve sportovním areálu (na návsi).

 

Příjezd družstev: 12:30

Nástup družstev: 12:45

Zahájení soutěže: 13:00

 

Startovné: 250 Kč

 

Elektronická časomíra, asfaltový náběh (délka náběhu zkrácena o 3 metry), pravidla podle Třebíčské okresní ligy.

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hvezdonovice-14099.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hvězdoňovice TRViktorie Vidláková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bohušice #starýpolenahořínejlípTRViktorie Vidláková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hvězdoňovice TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatoslav TR--17,242010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Výčapy TR--17,592010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR16,9417,6017,602008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy GKH--17,742010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum TR18,7418,5817,742008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Trnava TR17,6618,2518,252008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Výčapy TR18,2818,2318,282009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy GKH18,3517,1518,352009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radonín TR18,4318,6218,622008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svatoslav TR17,4418,9318,932009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čechtín TR18,0018,9618,962008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslibořice TR--19,462010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Okříšky TR19,2319,5219,522006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum TR--19,562010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechtín TR19,7119,3019,712006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heraltice TR--19,912010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radonín TR19,4619,9219,922007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechtín TR19,6419,9519,952007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chlum TR19,6420,1920,192009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Heraltice TR20,8519,4820,852006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlum TR21,2219,7221,222007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heraltice TR21,3121,1821,312007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR19,7521,7121,712006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožichovice TR20,2022,7022,702006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Předín TR23,0021,0423,002006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Předín TR19,6123,6523,652008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Svatoslav TR22,3023,9023,902008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kněžice TR22,0124,5224,522007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Smrčné JI--25,962010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Okříšky TR26,0020,4126,002008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Čáslavice TR28,2726,9128,272006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čáslavice TR31,5029,4231,502007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přibyslavice TR33,9733,4233,972009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechočovice TR--NP2010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnava TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Okříšky TRNP20,79NP2007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Svatoslav TR19,39NPNP2007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/08/20 Hvězdoňovice, TR, O pohár SDH
TRL
2007/08/19 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2008/08/17 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2009/08/16 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2010/08/22 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2014/08/16 Hvězdoňovice - na návsi, Memoriál Stanislava Poláka - Hvězdoňovice
-
2015/08/15 Hvezdoňovice – na návsi, Memoriál Stanislava Poláka
-
2016/08/27 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2018/08/25 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2023/06/15 Sportovní areál na návsi, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Tasovice, hřiště za ČS MOL, O pohár starosty obce Tasovice
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/16 Přáslavice fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2024/06/21 Hřiště TJ Sokol Pohled, O pohár starosty SDH,večerní soutěž v PÚ,2B
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Tábor, Hasičská soutěž v Náchodě u Tábora
-
2024/06/22 Hřiště Malé Hoštice, 3.kolo Moravskoslezského poháru Malé Hoštice
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Škodějov, Noční soutěž Škodějov
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/23 Chlebičov, Moravskoslezský pohár Chlebičov
-
2024/06/28 Hasičské hřiště Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku žáků
-
2024/06/28 Vrchoslavice -fotbalové hřiště, Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 5. kolo MSP (3B)
-
2024/06/29 Závada, 4. kolo - Pohár AUTOBONDGROUP Opavská liga v PS
-
2024/06/29 BOHUMILICE - ROZSTŘEL, BOHUMILICE - ROZSTŘEL
-
2024/06/29 Stupešice hasičské hřiště, Pohár starostky obce, noční soutěž, 2b
-
2024/06/30 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Roseč, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/06 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B
-
2024/07/07 Velké Karlovice, O Valašský širák (2B)
-
2024/07/07 SENINKA - U kulturního domu, O PUTOVNÍ POHÁR SDH
-
2024/07/12 Závada, 6. kolo NHHL
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Černotín - značeno při hlavní, 27.ročník "Memoriálu Miroslava Šlesingera" 3B + 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
Kdy Kde Liga