Prosetín 2017 - V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 09. 12. 2017 10:30
Kontakt:   Mates Vít
Telefon:  725586595

Začátek rezervace: 05. 11. 2017 10:00
Konec rezervace: 07. 12. 2017 23:59
Začátek tipování:  09. 12. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 12. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Vít

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://chjprosetin.mypage.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 Česká Hasičská Jednota Prosetín ve spolupráci s SK Sokol Prosetín

 Pořádá v sobotu 9.12.2017 na fotbalovém hřišti

V. ročník zimní soutěže v požárním útoku

O VÁNOČNÍHO KAPRA

Časový harmonogram:                 

9:30 Prezentace

10:15 Nástup soutěžních družstev

10:30 Požární útoky

Vyhlášení 30 min po posledním skončeném útoku

 

Kategorie:  Muži, ženy

2B hadice min. B65, C42, min délka 19m

Základna zámková, terče sklopné, smíšené pořadí

Možno zapůjčit max. dva členy z jiného družstva

 

Nářadí:  Každé družstvo vlastní, včetně stroje.

Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

 

Startovné: 150 Kč/družstvo

 

Přihlášky: Rezervace pořadí na Firesport.eu, popřípadě

v události na facebooku (od 5.11.2017)

Pokud nebude do 10:00 zaplaceno startovné, rezervace se ruší!!!

 

Více informací na tel. 725 586 595 nebo na chjprosetin.mypage.cz

 

Teplé občerstvení jako je grog, čaj, svařák, rum zajištěno.

K jídlu bude připravena gulášová a zabíjáčková polévka, dále bramboráčky, uzený z domácí udírny. 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-9115.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prosetín Muži ACRTomáš Vít
22Prosetín ŽenyCRTomáš Vít
33Hlinsko Ženy ACRTomáš Vít
44Vinary UOFilip Neděla
55Česká Bělá Muži AHBJan Semerád
66Seč CRFilip Kružík
77Svídnice Muži ACRTomáš Vít
88Prosetín Muži BCRTomáš Vít
99Horní Holetín MužiCRMartin Bíško
1010Česká Bělá Muži BHBJan Semerád
1111Rosice CRMartin Šach
1212Vinary ženy UOFilip Neděla
1314Holice PAVeronika Janusová
1415Česká Bělá ŽenyHBJan Semerád
1516Stéblová DPAPatrik Kučera
1617Blatno CRPetr Severýn
1718Otradov CRMiroslav Kusý
1819Mokrýšov Muži ACRTomáš Vít
1920Rychnov ŽenyCRMiroslav Kusý
2021Skuteč MužiCRTomáš Vít
2122Komárov MužiPAMichal Bárta
2223Morašice mužiCRMartin Šach
2324Pohled HBJakub Vašíček
2425Konopáč CRMatěj Vaňous
2526Třebihošť TUMartin
2627Skuteč DorkyCRTomáš Vít
2728Komárov ŽenyPAMichal Bárta
2829Pohled ZenyHBJakub Vašíček
2930Heřmaneč JHOndřej Pecha
3031Zderaz ACRJan Tměj
3132Vrdy KHJiří Kalousek
3233Mrákotín MužiCRTomáš Vít
3334Zderaz CCRJan Tměj
3435Srch PALeoš Panchártek
3536Markvarec JHmartin pecha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary UO21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary UO--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/22 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2018/07/22 Leskovec, sportovní areál, Memoriál obětí Juříčkova mlýna
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov,zahrada Hedvy, 51.ročník Memoriál Jana Suka
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B., O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2018/07/29 hřiště Lužná u Vsetína, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2018/08/04 Široká Niva, fotbalové hřiště
-
2018/08/04 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2018/08/04 Oldřišov, 8.kolo MSP Oldřišov muži i ženy 2B
-
2018/08/04 Oldřiš areál za Orlovnou, OLDŘIŠSKÁ VEČERNÍ O pohár starosty obce
-
2018/08/04 Zdislavice-Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2018/08/05 Vrbno pod Pradědem, Mnichov, fotbalové hřiště
-
2018/08/05 sportovní areál, 8. kolo MSL 2018 - Větřkovice 5.8.2018
-
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2018/08/11 Zámecký areál Tršice, Pohár starostky obce Tršice a starosty SDH Tršice
-
2018/08/11 Kujavy, hřiště TJ, Pohárová soutěž, kvalifikace na noční o 100 000 Kč
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
2018/08/11 Kujavy, hřiště TJ, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2018/08/11 Zborovice Hřiště TJ, Noční požární soutěž spojená se soutěží Ps 8
-
2018/08/17 Hřiště Potštát, Noční soutěž O Pohár SDH
-
2018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště
-
2018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18
-
2018/08/18 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH - VÍTONICE (ZN)
-
2018/08/25 Trénikové hřiště, Dětský den
-
2018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/08/25 Boršice, Fotbalové hřiště, 4. ročník Memoriálu Jury Bartoňa (noční soutěž 2B)
-
2018/08/25 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - 11. ročník
-
2018/08/25 Tichov, Noční soutěž Tichov
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Mladší žáci
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, Starší žáci
-
2018/09/01 Bílý Potok, bývalé hřiště
-
2018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B
-
2018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY
-
2018/09/01 Střelnice Jaroměřice n Rok, Pohár starosty SDH Noční soutěž Muži,ženy na 2B
-
2018/09/07 Fotbalové hřiště v Janovicích, V. ročník noční pohárové soutěže v požárním útoku.
-
2018/09/07 Noční Krasonice - hřiště, Noční soutěž Krasonice na 2B
-
2018/09/15 Spálov, pánská zahrada, O pohár starostky obce
-
2018/09/15 Fotbalové hřiště Ublo, Memoriál Antonína Navátila - rezervace na místě
-
2018/09/15 Lipová-Lázně, areál za Domem s pečovatelskou službou
-
2018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2018/09/15 Volenice, Volenická noc
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga