SŠ polytech. Rooseveltova 472 2018 - s jednotným strojem Tohatsu

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   OSH Olomouc
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 09. 2018 18:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 13:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-9950.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
22Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
33Droždín Chvádrož, ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
44Domamyslice PVJakub Hlavinka
55Nenakonice OLJiří Tomecek
66Měrotín OLJakub Hlavinka
77Velký Týnec ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Olšovec ŽenyPRFilip Staněk
1010Chválkovice ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Svésedlice ŽenyOLSDH Svésedlice
1313Blatec OLEva Sahligerová
1414Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1515Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1616Ješov MužiOLLukáš Pluháček
1717Svésedlice OLSDH Svésedlice
1818Šumvald OLBoB Kobylka
1919Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
2020Ješov ŽenyOLLukáš Pluháček
2121Kožušany OLPetr Zmeškal
2222Opatovice PRDalibor Vašíček
2323Jasenice mužiVSJakub Kopřiva
2424Milotice nad Bečvou ženyPRJakub Kopřiva
2525Nová Dědina OLJirka
2626Radíkov OLDejv Tietze
2728Břevenec OLJosef Šenk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkovice ChvádrožOL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Medlov AKM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL22,0620,5822,062015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OL23,0420,7123,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ludéřov OL28,3129,6029,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany - TážalyOL33,0333,0133,032014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL41,3542,0042,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radíkov PRNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Haňovice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga