Olomouc stadion Lokomotiva HE 2015 - stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 09. 2015 10:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Domamyslice PV 17,28 17,28 17,03
2.  Loučany OL 17,69 16,84 17,69
3.  Janovice BR 17,77 17,67 17,77
4.  Čelechovice na Hané PV 17,96 17,96 17,40
5.  Chválkovice OL 18,11 18,11 18,04
6.  Břevenec OL 18,23 18,23 17,73
7.  Určice PV 18,24 18,24 17,97
8.  Ludéřov OL 18,32 18,32 17,10
9.  Měrotín OL 18,35 17,88 18,35
10.  Plinkout OL 18,45 18,46 17,12
11.  Velký Týnec OL 19,40 19,12 19,40
12.  Nová Dědina OL 19,67 17,30 19,67
13.  Dětkovice A PV 20,30 18,11 20,30
14.  Kožušany OL 20,50 20,50 20,02
15.  Haňovice OL 21,52 18,29 21,52
16.  Nenakonice OL 21,94 21,94 21,00
17.  Cholina OL 22,10 22,10 17,33
18.  Domamyslice B PV 22,41 21,95 22,41
19.  Lošov OL 22,82 22,65 22,82
20.  Hlubočky OL 24,10 23,95 24,10
21.  Droždín OL NP NP NP
21.  Tršice OL NP NP NP
21.  Luboměř NJ NP NP NP
21.  Svésedlice OL NP NP NP
21.  Nemrlov SU NP NP NP
21.  Olešnice OL NP NP NP
21.  Pavlov SU NP NP NP
21.  Niva PV NP NP NP
29.  Nové Dvory OL MS MS MS

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hlubočky OL 18,02 18,02 18,02
2.  Pěnčín PV 18,13 17,26 18,13
3.  Loučany OL 18,81 18,81 17,16
4.  Nová Hradečná OL 19,26 19,26 18,96
5.  Velký Týnec OL 19,70 18,41 19,70
6.  Kožušany OL 19,86 19,86 18,97
7.  Medlov OL 20,43 19,32 20,43
8.  Droždín Chvadrož OL 20,57 19,04 20,57
9.  Nenakonice OL 20,72 20,72 20,70
10.  Svésedlice OL 20,76 19,84 20,76
11.  Chválkovice OL 22,06 22,06 20,58
12.  Ludéřov OL 29,60 28,31 29,60
13.  Radíkov PR NP NP NP
13.  Haňovice OL NP NP NP
13.  Olešnice OL NP NP NP
13.  Nová Dědina OL NP NP NP
17.  Nové Dvory OL MS MS MS

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Droždín Chvadrož OL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
Kdy Kde Liga


Komentáře