ZŠ Komenského 17, Domažlice 2024 - I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání

Liga: CHL
Místo: Domažlice
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 24. 02. 2024 11:00
Kontakt:   OORM Domažlice
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 02. 2024 11:00
Konec rezervace: 24. 02. 2024 11:00
Začátek tipování:  24. 02. 2024 20:00
Konec hlasování: 24. 02. 2024 00:00
Zadal: Aneta Královcová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost, Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/souteze-akce/2024

Poznámka pořadatele

Přihlášení / rezervace je možná jen přes formulář: Zimní setkání se bude konat 24.2. na ZŠ Komenského 17 v Domažlicích.

Přihlašování od 1.2.2024 v 9:00 hod
Dojezd rozhodčích 7.30 - 8.00

Vedoucí kolektivu může zapojit do soutěže maximálně 4 hlídky MH v každé kategorii. Soutěžit budou 5členné hlídky ve třech věkových kategoriích. Každý soutěžní kolektiv dodá minimálně 2 rozhodčí (OORM Domažlice uděluje výjimku pro družstva ze sousedních okresů, ale pomocnou ruku neodmítneme). Od pěti startovních hlídek kolektiv, včetně, dodává 3 rozhodčí.

Je otevřena kategorie jednotlivců dorostu, rozdělená na dorostence a dorostenky; mladší, střední a starší. Kategorie dorostu od 15 let se u prezence prokáže členskou průkazkou a druhým dokladem totožnosti s fotkou (občanský průkaz nebo cestovní pas). 

Při prezenci družstva odevzdají vyplněné startovní průkazy.

 

Vedoucím se doporučuje, zúčastnit se ve vycházkovém stejnokroji, mladým hasičům ve sportovním oblečení. Obuv s nebarvící podrážkou na přezutí s sebou. Platí jak pro děti, tak pro vedoucí. Doporučujeme pro vedoucí pantofle.

Organizační zabezpečení 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-domazlice-13779.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milavče DOAneta Královcová
22Milavče BDOAneta Královcová
33Klenčí pod Čerchovem DOAneta Královcová
44Klenčí pod Čerchovem BDOAneta Královcová
55Tlumačov DOAneta Královcová
66Tlumačov BDOAneta Královcová
77Sedlice DOAneta Královcová
88Hluboká BDOAneta Královcová
99Chodov DOAneta Královcová
1010Srbice DOAneta Královcová
1111Meclov DOAneta Královcová
1212Meclov BDOAneta Královcová
1313Domažlice DOAneta Královcová
1414Petrovice DOAneta Královcová
1515Horšovský Týn DOAneta Královcová
1616Horšovský Týn BDOAneta Královcová
1717Pocinovice DOAneta Královcová
1818Holýšov DOAneta Královcová
1919Poděvousy DOAneta Královcová
2020Kladruby TCAneta Královcová
2121Poběžovice DOAneta Královcová
2222Dolní Folmava DOAneta Královcová
2323Dolní Folmava BDOAneta Královcová
2424Starý Klíčov DOAneta Královcová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dehtín KTAneta Královcová
22Milavče DOAneta Královcová
33Milavče BDOAneta Královcová
44Klenčí pod Čerchovem DOAneta Královcová
55Klenčí pod Čerchovem BDOAneta Královcová
66Sedlice DOAneta Královcová
77Staňkov I DOAneta Královcová
88Staňkov I BDOAneta Královcová
99Chodská Lhota DOAneta Královcová
1010Hluboká DOAneta Královcová
1111Hluboká BDOAneta Královcová
1212Chodov DOAneta Královcová
1313Chodov BDOAneta Královcová
1414Srbice DOAneta Královcová
1515Srbice BDOAneta Královcová
1616Meclov DOAneta Královcová
1717Meclov BDOAneta Královcová
1818Meclov CDOAneta Královcová
1919Domažlice DOAneta Královcová
2020Domažlice BDOAneta Královcová
2121Petrovice DOAneta Královcová
2222Holýšov DOAneta Královcová
2323Poděvousy DOAneta Královcová
2424Kladruby TCAneta Královcová
2525Poběžovice DOAneta Královcová
2626Dolní Folmava DOAneta Královcová
2727Dolní Folmava BDOAneta Královcová
2828Dolní Folmava CDOAneta Královcová
2929Stráž TCAneta Královcová
3030Starý Klíčov DOAneta Královcová
3131Bělá nad Radbuzou DOAneta Královcová
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kladruby Alexandra LehečkováTCAneta Královcová
22Chodská Lhota Tereza KurekováDOAneta Královcová
33Meclov Marie ČernáDOAneta Královcová
44Meclov Šarlota ŠelejovDOAneta Královcová
55Milavče Barbora Loritzová DOAneta Královcová
66Milavče Klára BalákováDOAneta Královcová
77Klenčí pod Čerchovem Markéta CimbolincováDOAneta Královcová
88Klenčí pod Čerchovem Kristýna CimbolincováDOAneta Královcová
99Klenčí pod Čerchovem Agáta SkalováDOAneta Královcová
1010Poděvousy Eliška KramerováDOAneta Královcová
1111Poděvousy Šárka ChvalováDOAneta Královcová
1212Domažlice Eliška ČernáDOAneta Královcová
1313Horšovský Týn Karolína IzákováDOAneta Královcová
1414Stráž Tereza WaldmanováTCAneta Královcová
1515Horšovský Týn Věra KrutinováDOAneta Královcová
1616Petrovice Lenka SvobodováDOAneta Královcová
1717Hluboká Markéta HusníkováDOAneta Královcová
1818Stráž Jana HubenáTCAneta Královcová
1919Hluboká Bretani MichaelaDOAneta Královcová
2020Hluboká Eva VíznerováDOAneta Královcová
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chodská Lhota Jan HusníkDOAneta Královcová
22Hluboká Jan KullačDOAneta Královcová
33Domažlice Jaroslav KohelDOAneta Královcová
44Pocinovice Vít BraunfuchsDOAneta Královcová
55Petrovice Jan Barborka DOAneta Královcová
66Petrovice David PoncarDOAneta Královcová
77Klenčí pod Čerchovem Jiří ŘezníčekDOAneta Královcová
88Chodská Lhota Martin SikaDOAneta Královcová
99Chodská Lhota Daniel KratochvílDOAneta Královcová
1010Hluboká Ondřej DrahoňovskýDOAneta Královcová
1111Petrovice Michal PodestátDOAneta Královcová
1212Petrovice Václav MaxaDOAneta Královcová
1313Milavče Adam VaněkDOAneta Královcová
1414Milavče Jan ZíkaDOAneta Královcová
1515Milavče Šimon PelnářDOAneta Královcová
1616Hluboká Pavel KaiserDOAneta Královcová
1717Hluboká Jiří HusníkDOAneta Královcová
1818Pocinovice Aleš BláhaDOAneta Královcová
1919Pocinovice Lukáš NejedlýDOAneta Královcová
2020Stráž Marek Dohányos TCAneta Královcová
2121Milavče Filip JandaDOAneta Královcová
2222Horšovský Týn Filip JančaDOAneta Královcová
2323Petrovice Dominik JuhásDOAneta Královcová
2424Petrovice Jan MachDOAneta Královcová
2525Petrovice Jakub HoffmannDOAneta Královcová
2626Kladruby Filip SyrovýTCAneta Královcová
2727Stráž Josef Turbák TCAneta Královcová
2828Hluboká Jakub GombárDOAneta Královcová
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Milavče DOAneta Královcová
22Meclov DOAneta Královcová
33Meclov BDOAneta Královcová
44Poděvousy DOAneta Královcová
55Domažlice DOAneta Královcová
66Starý Klíčov DOAneta Královcová
77Starý Klíčov BDOAneta Královcová
88Stráž TCAneta Královcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holýšov Lukáš Pudil DO18,6220,2918,622023/06/24 Dorost 100 m
2.  Staňkov I Jakub Dokulil DO21,8320,1820,182018/06/24 Dorost 100 m
3.  Chodská Lhota Jan Husník DO26,3021,0721,072023/06/24 Dorost 100 m
4.  Hluboká Štěpán Husník DO35,4525,5225,522023/06/24 Dorost 100 m
5.  Hluboká Jan Kullač DO26,22NP26,222023/06/24 Dorost 100 m
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chodská Lhota Tereza Kureková DO21,3520,0820,082023/06/24 Dorost 100 m
2.  Milavče Barbora Loritzová DO20,4620,9120,462023/06/24 Dorost 100 m
3.  Milavče Klára Baláková DO21,5021,1521,152023/06/24 Dorost 100 m
4.  Hluboká Lenka Váchalová DO22,5621,7621,762018/06/24 Dorost 100 m
5.  Stanětice Tereza Veberová DO23,7222,3222,322018/06/24 Dorost 100 m
6.  Stanětice Kristýna Nekudová DO22,4328,5722,432018/06/24 Dorost 100 m
7.  Hluboká Valentýna Engelová DO23,7524,1423,752023/06/24 Dorost 100 m
8.  Hluboká Markéta Husníková DONPNPNP2023/06/24 Dorost 100 m
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/13 Domažlice, věž, Výstup na věž 2013
ŠH
2013/07/27 Domažlice, ulice Petrovická, Domažlické překážky
-
2015/04/11 Domažlice, Domažlice
ŠH
2016/04/09 Domažlice, O pohár
ŠH
2018/06/24 Plzeň, Krajské kolo dorostu - Chodský přebor dorostenců
CHL
2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
CHL
2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace
CHL
2020/02/29 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
-
2020/02/29 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
CHL
2023/03/04 ZŠ Komenského 17, Domažlice, I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání
CHL
2023/04/15 Domažlice, kasárny, II. kolo CHL - Uzlová štafeta + odborky
CHL
2023/06/24 Domažlice, TJ Jiskra, III. kolo CHL - Krajské kolo dorostu
CHL
2023/07/01 Domažlice, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023
MČR
2023/07/02 Domažlice, MČR družstev dorostu SH ČMS v PS - Domažlice 2023
MČR
2024/02/24 ZŠ Komenského 17, Domažlice, I. kolo CHLMH a CHLD - Zimní (ne)setkání
CHL
2024/04/27 Kasárny, Domažlice, II. kolo CHLD - uzlování + odborky/specializace
CHL
2024/07/27 Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka
CHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/27 Kasárny, Domažlice, II. kolo CHLD - uzlování + odborky/specializace
CHL
2024/06/08 Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH
CHL
2024/06/15 Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS
CHL
2024/06/22 Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH
CHL
2024/07/27 Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka
CHL
2024/08/31 Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH
CHL
2024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH
CHL
Kdy Kde Liga