ZŠ Komenského 17 2019 - Zimní setkání mladých hasičů a dorostu

Liga: Chodská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 02. 2019 09:00
Kontakt:   Aneta Hoffmannová
Telefon: 
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Zadal: Aneta Hoffmannová

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chodov A DO 18,00 - -
2.  Milavče DO 24,00 - -
3.  Dolní Folmava DO 38,50 - -
4.  Hluboká B DO 41,50 - -
5.  Čermná DO 42,00 - -
6.  Hluboká A DO 45,50 - -
7.  Domažlice DO 51,00 - -
8.  Kdyně DO 52,50 - -
9.  Staňkov I DO 59,00 - -
10.  Chodská Lhota DO 63,50 - -
11.  Meclov DO 65,00 - -
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Malý Bor A KT 65,00 - -
13.  Tlumačov DO 65,00 - -
14.  Petrovice DO 67,50 - -
15.  Pocinovice DO 75,00 - -
16.  Bělá nad Radbuzou DO 76,50 - -
17.  Milavče B DO 78,00 - -
18.  Klenčí pod Čerchovem DO 83,50 - -
19.  Stanětice DO 84,00 - -
20.  Poběžovice DO 89,00 - -
21.  Chodov B DO 91,00 - -
22.  Kdyně B DO 101,50 - -
23.  Postřekov DO 105,00 - -
24.  Hluboká C DO 110,50 - -
25.  Kout na Šumavě DO 111,50 - -
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Strážov KT 125,00 - -

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Folmava A DO 21,50 - -
2.  Klenčí pod Čerchovem A DO 26,00 - -
3.  Milavče DO 39,50 - -
4.  Staňkov I DO 49,50 - -
4.  Domažlice DO 49,50 - -
6.  Tlumačov DO 52,00 - -
7.  Dolní Folmava B DO 59,50 - -
8.  Kladruby ST 62,00 - -
9.  Klenčí pod Čerchovem B DO 62,50 - -
10.  Postřekov DO 69,50 - -
11.  Meclov DO 70,50 - -
12.  Petrovice DO 77,50 - -
13.  Starý Klíčov DO 97,50 - -

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hluboká Kateřina Králová DO 25,00 - -
2.  Milavče Kateřina Vaňková DO 28,00 - -
3.  Stanětice Tereza Veberová DO 33,50 - -
4.  Hluboká Lenka Váchalová DO 51,00 - -
5.  Pocinovice Klára Benedová DO 52,00 - -
6.  Pocinovice Lucie Braunfuchsová DO 52,30 - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chodov Vítek Mathauser DO 15,50 - -
2.  Pocinovice Stanislav Jelínek DO 29,00 - -
3.  Staňkov I Jakub Dokulil DO 47,00 26,19 -
4.  Hluboká Jakub Podolec DO 47,00 36,93 -
5.  Staňkov I Adam Drudík DO 58,50 - -
6.  Staňkov I Matěj Nykodým DO 60,50 - -
7.  Chodská Lhota Marek Kratochvíl DO 62,50 - -
8.  Meclov Michal Malík DO 80,00 - -
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Bor Jakub Otevřel TC 86,50 - -

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Kombinace

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Domažlice DO 12,00 - -
2.  Poběžovice DO 16,00 - -
3.  Kout na Šumavě DO 37,00 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/13 Domažlice, věž, Výstup na věž 2013
ŠH
2013/07/27 Domažlice, ulice Petrovická, Domažlické překážky
-
2015/04/11 Domažlice, Domažlice
ŠH
2016/04/09 Domažlice, O pohár
ŠH
2018/06/24 Plzeň, Krajské kolo dorostu - Chodský přebor dorostenců
CHL
2019/02/02 ZŠ Komenského 17, Zimní setkání mladých hasičů a dorostu
CHL
2019/04/13 Domažlice - kasárny, Dorost - uzlová štafeta + odborky/specializace
CHL
Kdy Kde Liga


Komentáře