Císařov (PR) 2018 - - NÁHRADNÍ TERMÍN!!

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Navrátil
Telefon:  605 403 261

Začátek rezervace: 14. 09. 2018 20:30
Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:30
Začátek tipování:  14. 09. 2018 00:00
Konec hlasování: 14. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Dsk%C3%BD-sbor-C%C3%ADsa%C5%99ov-250221598384743/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-9954.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice BPV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Blatec OL21,0918,4921,092018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rokytnice PR19,2421,1821,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM--21,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vojnice OL22,3922,5822,582018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytnice PR--24,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Velký Týnec OL28,1328,0328,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Náměšť na Hané OL29,6531,6831,682018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy pod Kosířem PV33,6732,6933,672018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Čechy PR35,2529,5735,252018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Maršíkov SU19,6138,9138,912018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nenakonice OL18,6942,3542,352018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Císařov PR--63,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nové Dvory OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Kojetín PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga