Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: fotbalové hřiště Kdy: 25. 05. 2018 22:00
Kontakt:   Jan Čech Telefon:  724178732
Začátek rezervace: 25. 04. 2018 18:00 Konec rezervace: 25. 05. 2018 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Liptaň MužiBRJan Urban
22Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
33Široká Niva mužiBRErika Jelínková
44Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
55Holčovice mužiBRDavid Sztyper
66Velké Kunětice ženyJERoman Varga
77Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
88Bílý Potok JEJiří Urban
99Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1010Široká Niva ženyBRErika Jelínková
1111Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1212Velké Kunětice mužiJERoman Varga
1313Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1414Zátor MuziBRMartin Suhaj
1515Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1616Bílý Potok JEJiří Urban
1717Břidličná BRJíří Skopal
1818Bernartice mužiJEJiří Urban
1919Zátor ZenyBRMartin Suhaj
2020Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2121Janovice BRJíří Skopal
2222Stará Ves BRJíří Skopal
2323Janovice BRJíří Skopal
2424Světlá ŽenyBRMartin Král
2525Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
2626Suchá Rudná Muži BRMartina Hanzlíková
2727Světlá MužiBRMartin Král
2828Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
2929Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
3030Vraclávek BRMichal Hajda
3131Moravský Beroun BRMichal Klimek
3232Milotice nad Opavou MuziBRPavel Bartoník
3333Milotice nad Opavou Muzi BBRPavel Bartoník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.