Liptaň 2018 - fotbalové hřiště

Liga: -
Místo: Liptaň
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 25. 05. 2018 22:00
Kontakt:   Jan Čech
Telefon:  724178732

Začátek rezervace: 25. 04. 2018 18:00
Konec rezervace: 25. 05. 2018 22:00
Začátek tipování:  25. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2018 00:00
Zadal: Jan Urban

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

noční soutěž 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-liptan-9594.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Liptaň MužiBRJan Urban
22Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
33Široká Niva mužiBRErika Jelínková
44Leskovec nad Moravicí ženyBRErika Jelínková
55Holčovice mužiBRDavid Sztyper
66Velké Kunětice ženyJERoman Varga
77Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
88Bílý Potok JEJiří Urban
99Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1010Široká Niva ženyBRErika Jelínková
1111Holčovice ŽenyBRDavid Sztyper
1212Velké Kunětice mužiJERoman Varga
1313Leskovec nad Moravicí mužiBRErika Jelínková
1414Zátor MuziBRMartin Suhaj
1515Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1616Bílý Potok JEJiří Urban
1717Břidličná BRJíří Skopal
1818Bernartice mužiJEJiří Urban
1919Zátor ZenyBRMartin Suhaj
2020Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2121Janovice BRJíří Skopal
2222Stará Ves BRJíří Skopal
2323Janovice BRJíří Skopal
2424Světlá ŽenyBRMartin Král
2525Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
2626Suchá Rudná Muži BRMartina Hanzlíková
2727Světlá MužiBRMartin Král
2828Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
2929Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
3030Vraclávek BRMichal Hajda
3131Moravský Beroun BRMichal Klimek
3232Milotice nad Opavou MuziBRPavel Bartoník


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/30 hřiště TJ Sokol Liptaň, Liptaň HL-Praděd 2B
-
2015/05/29 hřiště TJ Sokol Liptaň, Liptaň HL-Praděd 2B
-
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Fotbalové hřiště Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Moravská 647, 0.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
Kdy Kde Liga