Chlum 2012 -

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 07. 2012 13:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Rosťa Neuwirth

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 17,95 17,95 17,89
2.  Předín TR 18,17 17,88 18,18
3.  Kamenná TR 18,15 17,75 18,15
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 18,17 18,17 18,04
5.  Myslibořice TR 18,52 18,52 18,36
6.  Nárameč TR 18,56 18,48 18,56
7.  Radonín TR 19,46 19,20 19,46
8.  Kněžice TR 19,49 19,49 19,36
9.  Račerovice TR 19,94 19,30 19,94
10.  Lipník TR 19,98 19,98 18,48
11.  Panská Lhota JI 20,01 18,21 20,01
12.  Vladislav TR 20,37 20,37 19,97
13.  Svatoslav TR 20,37 19,86 20,37
14.  Bransouze TR 20,42 19,07 20,42
15.  Sokolí TR 21,13 21,13 20,57
16.  Chlum TR 21,42 21,42 21,31
17.  Nová Ves TR 21,49 21,49 21,21
18.  Bačice TR NP NP 20,73
18.  Jasenice TR NP NP NP
18.  Kouty TR NP 22,13 NP
18.  Stařeč TR NP NP NP
18.  Hornice TR NP NP NP
18.  Litovany TR NP NP NP
18.  Čechtín TR NP 32,77 NP
18.  Mihoukovice TR NP NP NP
19.  Výčapy A TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Svatoslav TR 18,06 17,44 18,06
2.  Kamenná TR 19,22 19,11 19,22
3.  Výčapy TR 19,45 18,38 19,45
4.  Chlum TR 20,59 20,59 19,84
5.  Myslibořice TR 20,63 20,63 19,61
6.  Mihoukovice TR NP NP NP
6.  Rudíkov TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice BTR16,8216,8816,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice TR--17,082010/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Starý Lískovec BM17,1516,9717,152017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Petrovice BTR17,4417,4717,472008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Budíkovice TR17,2917,4817,482007/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Výčapy TR17,5117,1117,512011/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Petrovice BTR17,4917,6817,682016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Předín TR17,3617,7317,732008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Litovany TR--17,832010/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kamenná TR16,8517,8417,842017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Panská Lhota JI17,8517,7517,852007/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladoňovice TR17,8617,4217,862016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlejov JI17,8617,8817,882008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9317,9317,932011/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Výčapy ATR17,2817,9417,942017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR17,9517,8917,952012/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čechtín TR17,0717,9717,972009/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chlum TR17,7217,9817,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Moravské Budějovice TR17,9017,9817,982011/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Litovany TR17,9118,0018,002006/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Litovany TR17,1118,0518,052016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čechtín TR18,0717,7818,072005/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,8518,1318,132009/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenná TR17,7518,1518,152012/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Předín TR17,8818,1818,172012/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Výčapy TR18,1718,1718,172016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1718,0418,172012/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radonín TR18,2318,1818,232017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kamenná TR18,1918,3218,322011/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hornice TR18,2318,3718,372011/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mladoňovice - Muži

17,95http://youtu.be/949N83sDD4U Aleš Daňhel
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a6810189

Kód: a6810189


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a6722267

Kód: a6722267


Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a6695908

Kód: a6695908



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/06 Chlum, TR, Pohár SDH Chlum
TRL
2004/07/04 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2005/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2006/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2007/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2008/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2009/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2010/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2011/07/05 chlum,
TRL
2012/07/05 Chlum,
TRL
2016/07/10 Chlum, O pohár SDH
TRL
2017/07/16 Chlum, O pohár SDH
TRL
2018/07/15 Chlum, O pohár SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Komentáře