Zahnašovice 2020 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: -
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 19. 07. 2020 20:00
Konec rezervace: 31. 07. 2020 20:00
Začátek tipování:  02. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2020 00:00
Zadal: Petr Miklík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-11243.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,2916,4516,452018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hrabůvka PR16,4516,0116,452019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov BNJ16,3616,5216,522019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pasohlávky BO16,5816,0116,582019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vésky BUH16,6116,2916,612019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3716,9516,952018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukov ZL16,6216,9816,982019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Babice VS16,9217,0717,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Babice VS17,1016,7617,102019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hrabůvka PR16,9117,2617,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Valšovice (Hranice VI) PR16,7017,3417,342019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřice UH17,3617,1617,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Špičky PR17,0217,3717,372019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,1417,4117,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladcová ZL17,1217,4117,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mladcová ZL16,7217,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mistřice UH17,1217,4717,472014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY17,3117,5117,512019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Rymice KM17,3717,5617,562018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,5916,2217,592019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radíkov PR17,0317,5917,592018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hodějice VY17,6217,2417,622017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radkova Lhota PR17,2817,6717,672015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velký Ořechov ZL17,6816,7417,682018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ludslavice KM17,4017,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Rymice KM17,6817,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rymice KM17,7317,5617,732016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Špičky PR17,3517,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrabůvka PR17,7517,2517,752017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Ludslavice KM17,7017,8017,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Špičky PR17,8116,9617,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mladcová ZL17,6217,8217,822014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hlinsko PR17,8317,5917,832018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rychlov KM17,1917,8517,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dětkovice VY17,5917,8617,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mistřice UH17,8817,5417,882016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM17,2117,8817,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radíkov PR17,8817,8517,882019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hlinsko PR17,9117,6417,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mistřice UH17,5017,9217,922019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Podhradní Lhota KM17,8417,9417,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Křenovice PR18,0317,9318,032018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radkova Lhota PR18,0317,1918,032017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nětčice KM18,0617,3818,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mistřice UH16,7618,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Rychlov KM17,4618,0718,072015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Vésky AUH--18,072013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pravčice KM17,1318,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Karolín KM17,4418,1318,132014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radkova Lhota PR17,3018,1318,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bratřejov ZL17,8618,1818,182015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mladcová ZL16,9818,1918,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mladcová ZL17,5718,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Křenovice PR17,3918,3018,302017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Podhradní Lhota KM--18,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Litenčice KM18,3518,2218,352017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nová Dědina KM18,3617,4918,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chropyně KM18,3717,7818,372015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Martinice KM18,3918,3018,392014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Tučapy KM18,2218,4018,402017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ivanovice na Hané VY17,9918,4118,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Svatobořice HO17,9018,4318,432019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Mysločovice ZL18,4517,9918,452017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radkova Lhota PR17,1918,5018,502018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Tučapy KM18,5218,0218,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Karolín KM18,0518,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Ludslavice KM17,5818,5518,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radkova Lhota PR17,6418,5818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladcová ZL18,3018,5918,592019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jasenice VS17,8218,6218,622019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hradčovice UH18,5118,6418,642014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Roštění KM18,6418,1218,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Roštění KM18,3818,6618,662017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velké Hoštice OP16,3318,6618,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Milotice nad Bečvou PR18,6718,3418,672016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vésky UH18,6917,9218,692014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hlinsko PR18,1718,7118,712014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM18,7518,7518,752014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vítonice KM18,1918,7918,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Mysločovice ZL18,8718,3618,872018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sulimov KM18,5918,8718,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Polkovice PR18,9018,3418,902015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Vésky BUH--18,902013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Litenčice KM18,9418,8718,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Louky ZL18,9518,7518,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Polkovice PR19,0018,7519,002014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jasenice VS19,0718,8619,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Hrabůvka PR18,9319,1319,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mysločovice ZL19,1019,1719,172015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Chropyně KM18,4819,2119,212014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice - ZRUŠENO !!!, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga