Vrchoslavice 2022 - Memoriál Vladimíra Novotného

Liga: VCPV
Místo: Vrchoslavice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 05. 2022 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 05. 2022 20:00
Konec rezervace: 21. 05. 2022 13:00
Začátek tipování:  15. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2022 00:00
Zadal: Martin Ošťádal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vrchoslavice-12518.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice PVMartin Ošťádal
22Otinoves PVTomáš Růžička
33Svésedlice OLŠtěpán Konečný
44Hrabůvka PRHonza
55Křenovice PRMartin Ošťádal
66Velká Bystřice OLŠtěpán Konečný
77Bílovice PVMartin Ošťádal
88Loučany OLJan Palička
99Počenice KMPavel Kunčar
1010Janovice BRTomáš Nebes
1111Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
1212Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1313Kokory PRLibor Daňa
1414Vojnice TyfočáciOLJan Přidal
1515Mysločovice ZLTomáš Havlíček
1616Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
1717Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
1818Andělská Hora BRTomáš Nebes
1919Hoštice KMRadim Janečka
2020Čelechovice na Hané PVJan Havlíček
2121Měrotín OLSDH Měrotin
2222Dub nad Moravou Muži OLRoman Kopeček
2323Želeč PVMartin
2425Topolany BVYMichael Jičínský
2526Dětkovice PVLadislav Kořínek
2627Kostelany KMPetr Botek
2729Pustiměř VYMichael Jičínský
2830Topolany AVYMichael Jičínský
2931Topolany AVYMichael Jičínský
3032Čechy pod Kosířem PVPetr Fiala
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVJiřina Navrátilová
22Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Bílovice PVMartin Ošťádal
55Vojnice OLTereza Jílková
66Cholina OLSabina Hájíčková
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Plumlov PVBarbora Paráková
99Bousín PVNikol Minxová
1010Počenice KMPavel Kunčar
1111Haňovice OLMafka Sobotová
1212Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1313Pěnčín PVNatálie Přecechtělová
1414Seloutky PVBarbora Sojčáková
1515Vrchoslavice PVRadim Janečka
1616Soběsuky PVKlára Piňosová
1717Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1819Pustiměř VYMichael Jičínský
1921Soběsuky PVKlára Piňosová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM--17,592018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Polkovice PR--17,942018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ratiboř VS--17,952018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hranice PR--18,002018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ludslavice KM--18,112018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Císařov PR--18,542018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice VY--18,642018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chropyně KM--19,392018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čechy PR--19,632018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kelčice PV--20,302018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Morkovice KM--21,432018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Doloplazy PV--21,822018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Němčice nad Hanou APV--21,972018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rokytnice PR--22,362018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hoštice KM--23,552018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kokory PR--24,122018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Krumsín PV--26,102004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vrchoslavice PV--26,302018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vrchoslavice PV--28,402004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Křenovice PR--28,592018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Němčice nad Hanou BPV--29,432018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sobíšky PR--30,122018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kokory PR--30,702004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ivanovice na Hané VY--34,792018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Měrovice nad Hanou PR--35,402004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobromilice PV--39,002004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Určice PV--39,102004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mořice PV--41,702018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Obědkovice PV--46,502004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Myslejovice PV--46,802004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Víceměřice PV--47,802004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Němčice nad Hanou PV--49,302004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Uhřice PT--53,902004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Křenovice PR--56,202004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Plumlov BPV--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Domamyslice PV--NP2004/05/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/25 Vrchoslavice, PV,
PROL
2004/05/15 Vrchoslavice, PV,
FSCR
2014/05/17 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného (areál Zamlýní)
-
2016/05/14 Vrchoslavice, hřiště, 27.ročník Memoriálu Vladimíra Novotného
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2018/05/12 Vrchoslavice- hřiště, VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice
MHJPR
2018/06/15 Vrchoslavice,fotbalový stadion, Vrchoslavská noční pohárovka -2B
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
2021/07/24 Vrchoslavice, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ
-
2022/05/21 fotbalové hřiště Vrchoslavice, O pohár starosty SDH - soutěž mladých hasičů v PÚ
-
2022/05/21 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/05/21 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného
VCPV
2022/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2022/06/25 Měrotín, O pohár starosty
VCPV
2022/07/09 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2022/07/16 Bílovice, O pohár starosty
VCPV
2022/08/06 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2022/08/13 Niva, Noční soutěž
VCPV
2022/08/20 Kelčice, O pohár starosty
VCPV
2022/08/27 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
2022/09/17 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga