1. kolo MSP (2B) 2019 - Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch

Liga: -
Místo: Svoboda
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 26. 05. 2019 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová
Telefon:  +420602767607

Začátek rezervace: 01. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 25. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  01. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2019 00:00
Zadal: Lucie Balarinová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/661796894251460/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Svoboda vás srdečně zve na 1. kolo Moravskoslezského poháru, které se poběží zároveň jako 40. ročník Memoriálu Josefa Halfara a 28. ročník o putovní pohár SDH Svoboda v kategorii ženy.

Trať 2B (travnaté hřiště s asfaltovým náběhem i okolím základny).

STARTOVNÉ: 200,- Kč za každé družstvo

Soutěž bude probíhat dle pravidel MSP 2019: 

https://drive.google.com/file/d/1jWVFzpbOG-_ykTUXMkVh5VTA5ADJGFFw/view?fbclid=IwAR1DA7wBUHHHhg6cLoqVYavcgzQFLZcdjDpLro01K6tBiBSqeNR5qluZg80


PŮJČOVÁNÍ ZÁVODNÍKŮ:
Družstvo si může půjčit jednoho závodníka z jiného družstva. Vypůjčení se musí řádně zapsat při prezenci a je zpoplatněno částkou 100,- Kč.
Žena může startovat za ženskou i mužskou kategorii. Start ženy v mužské kategorii se započítává jako půjčení. Muži v ženské kategorii soutěžit nesmí.

NÁŘADÍ:
Přenosná požární stříkačka schváleného typu s funkčními klouby a klapkou
2x savice, délka 2,5±0,05 m
2x hadice “B”, min. plošná šířka 100 mm, délka min. 19 m
4x hadice “C”, min. plošná šířka 65 mm, délka min. 19 m
2x proudnice “C”, průměr výstřikové trubice 12,5 – 13 mm
rozdělovač s funkčními klouby
sací koš s funkční klapkou
Družstvo smí při provádění požárního útoku použít vlastní přetlakový ventil schváleného typu.

OHODNOCENÍ - MUŽI:
1. místo - 1500 Kč
2. místo - 900 Kč
3. místo - 600 Kč
4. místo - 400 Kč
5. místo - 300 Kč
každé další 10. místo - 100 Kč

OHODNOCENÍ - ŽENY:
1. místo - 900 Kč
2. místo - 600 Kč
3. místo - 300 Kč
10. místo - 100 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-svoboda-10530.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Tošovice TOŠODRY Fireteam, mužiNJLucie Balarinová
33Široká Niva ŽenyBRErika Jelínková
44Starý Jičín Jeseník, mužiNJMichal Straka
55Svoboda mužiOPLucie Balarinová
66Malé Hoštice ŽenyOPKlára Konečná
77Bolatice OPLenka
88Služovice OPDušan Baránek
99Starý Jičín mužiNJMichal Straka
1010Závada MužiOPDaniel Kuděla
1111Služovice ženyOPMonika Neminářová
1212Neplachovice OPKlára Konečná
1313Jamnice OPDominik
1414Bolatice OPLenka
1515Závada Ženy OPDaniel Kuděla
1616Kozmice OPTomáš Vallo
1717Široká Niva MužiBRErika Jelínková
1818Markvartovice OPPetr Glogar
1919Neplachovice OPKlára Konečná
2020Služovice OPDušan Baránek
2121Hněvošice OPLucie Balarinová
2222Kozmice OPTomáš Vallo
2323Markvartovice OPPetr Glogar
2424Slatina ženyNJLucie Balarinová
2525Chlebičov OPJiří Bena
2626Neplachovice OPKlára Konečná
2727Sádek OPDušan Gregořica
2829Prchalov ANJJakub Šenk
2930Velké Hoštice ŽENY OPKateřina Večerková
3031Strahovice OPLucie Balarinová
3132Bělá OPLucie Balarinová
3233Prchalov BNJJakub Šenk
3334Komárov MužiOPJosef Kubesa
3435Milostovice ŽenyOPVeronika
3536Mošnov NJKarel
3637Branka u Opavy OPLucie Balarinová
3738Zátor BRMartin Suhaj


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP14,8314,7914,832016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0314,0415,032016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bolatice OP14,8715,1015,102016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Závada OP15,2114,8215,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Služovice OP14,7215,5615,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neplachovice OP15,6514,2615,652016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svinov OV15,0715,6915,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milostovice OP15,9316,0216,022016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chlebičov OP16,1315,2516,132016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sádek OP16,2617,2217,222016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuslavice u Zlína ZL16,6717,2717,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Oldřišov OP15,9018,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jamnice OP18,3318,4618,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Skrochovice OP18,5416,0418,542016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rohov OP21,2119,9021,212016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustkovec OV34,5833,4034,582016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svoboda OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vávrovice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hněvošice OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Komárovice VSNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kravaře OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Branka u Opavy OPNPNPNP2016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2007/05/27 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2008/05/25 Svoboda, OP, -, MSP Svoboda
MSP
2009/05/31 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2010/05/28 Svoboda, OP, MSP Svoboda
MSP
2013/05/26 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara
-
2014/05/25 Svoboda, Memoriál Josefa Halfara - zařazeno do MSP (2B)
-
2015/05/31 Svoboda, hřiště, MSP Memoriál Josefa Halfara 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP - 2B
-
2016/05/29 Svoboda, 2. kolo MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda, 2. MSP
MSP
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga