Pšánky 2021 - O pohár Pšánky

Liga: EXČR
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 04. 09. 2021 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 08. 2021 11:00
Konec rezervace: 04. 09. 2021 11:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-11557.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pohled HBJakub Vašíček
22Vésky BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Nalžovice PBČHJ Nalžovice
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov SportTAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Kamenice Dobšín MBFilip Hájek
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Pšánky HKVáclav Zubr
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Oldřiš SYJakub Střítežský
3232Brada - Rybníček JCPavel
3333Pohodlí SYRadim Kuře
3434Olešnice SMLukáš Marek
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3637Dubenec TUMartínek z Dubence
3738Frýdštejn JNDaniel Matura
3840Trnov RKdavid rohlena
3941Krásná Ves MBJan Macoun
4043Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
4145Bystřice JCJan Košťák
4246Pšánky HKDan Všetečka
4347Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
4448Morašice CRfrantisek skodny
4549Lukavice RKLukáš Vongrej
4650Košťálov SMTomáš Tulach
4751Záchlumí UOJan Divíšek
4852Břehy MBPetr Zavrtálek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKPořadatelé Extraligy
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMEliška Novotná
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
1515Nepomuky UOKateřina Krudencová
1616Výrava HKŠárka
1717Bohuslavice NAKlára Petříková
1818Bojkovice UHTomáš Brhlík
1919Letohrad - Kunčice DUOAnežka Krejsová
2020Kosmonosy MBEliška Novotná
2121Vysokov NAMichaela Adamu


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,5815,6315,632019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,7815,8815,882016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV15,8515,9415,942021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP15,8515,9515,952021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,0516,1616,162021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,1915,7816,192018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Čechtín TR16,0416,2316,232020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC16,1416,2716,272020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Myštěves HK16,1816,3016,302018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,3116,2416,312016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahorčice ST16,3115,8116,312018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Renmotor Jinolice JC16,3115,9116,312021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pasohlávky BO15,8816,3216,322019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Prchalov NJ16,0816,3316,332016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahorčice ST16,3516,2816,352019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nevcehle JI15,9916,3716,372020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Jeleni UO16,1816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čikov TR16,1016,4116,412019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrášťany LT16,2716,4216,422016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zahnašovice KM16,4316,1616,432020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stará Říše JI16,4016,4516,452020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Petrovice TR16,4316,4816,482020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Frýdštejn JN16,5016,4316,502021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC16,1016,5116,512019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrabůvka PR15,9116,5216,522020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Renmotor Jinolice JC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Trnava TR16,4416,5416,542019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velké Hoštice OP16,3016,5716,572020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Renmotor Jinolice JC16,5816,0816,582018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Čikov TR16,3116,6016,602021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV16,2916,6216,622019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Obrubce MB16,3116,6416,642018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Trnov RK16,5916,6616,662018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice DUO16,6616,1616,662021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Budeč JH16,4716,6916,692021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bašnice JC16,6916,0816,692018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čechtín TR16,6916,2316,692021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Renmotor Jinolice JC16,7516,4516,752019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Renmotor Jinolice JC16,7516,4516,752019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Olešná HB16,7616,6816,762019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Myštěves HK--16,762017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Plumlov PV--16,792015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myštěves HK16,5416,8016,802019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice CUO16,2616,8116,812016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bystřec AUO16,8216,8116,822018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Petrovice TR16,8216,4216,822019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Myštěves HK--16,822015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velké Hoštice OP16,2616,8316,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lavičky ZR16,8316,2816,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Velké Hoštice OP16,2616,8316,832019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lavičky ZR16,8516,6316,852021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Pšánky HK16,8516,4516,852018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zderaz ACR16,5916,8616,862018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Prchalov NJ16,8616,7916,862019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Prchalov NJ16,8616,7916,862019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Obrubce MB16,8916,4716,892020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Letohrad - Jeleni UO16,5816,9016,902020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Obrubce MB16,7116,9116,912021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Vésky BUH16,6216,9216,922020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Libuň JC16,9216,8216,922014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hrobice PA16,9216,9316,932016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Jeleni UO--16,932017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pšánky HK16,9616,7916,962016/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mladoňovice TR16,9715,6516,972021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Stará Říše JI16,3616,9916,992019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Libuň JC--17,002015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kopidlno JC19,2218,0817,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Podůlší BéčkoJC19,1919,3417,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Trnava TR15,9917,0117,012020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Renmotor Jinolice JC--17,022017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Tatobity SM17,0216,7617,022018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Pšánky AHK17,0416,9517,042013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Renmotor Jinolice JC17,0516,3417,052013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Libuň JC16,7317,0617,062013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dubenec TU17,0816,6017,082020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stará Říše JI17,1116,1917,112021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1116,1917,112014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Trnava TR16,3917,1117,112021/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Orlice BUO16,4717,1217,122018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Frýdštejn JN16,8617,1417,142019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Letohrad - Kunčice DUO17,1416,9417,142020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pasohlávky BO17,1716,0917,172020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Letohrad - Orlice UO17,0717,1717,172013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Letohrad - Kunčice DUO17,1917,1017,192018/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Pšánky HK16,4417,2017,202019/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lavičky ZR--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Žernovník BK--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Letohrad - Kunčice CUO--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Trnov RK17,1217,2417,242020/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Letohrad - Orlice UO--17,252015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/29 Areál Pšánky, VČHL 2020
VČHL
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/04 Areál Pšánky, VČHL, EX Pšánky
VČHL
2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2022/06/12 Tučapy, Memoriál
EXČR
2022/06/18 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2022/06/19 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
EXČR
2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/08/06 Krasonice, Krasonice
EXČR
2022/08/07 Čechtín, O pohár
EXČR
2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga