Měrotín 2024 - Soutěž o nejrychlejší nalívačku

Liga: -
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 08. 2024 17:00
Kontakt:   Patrik Horák, SDH Měrotín
Telefon:  739716606

Začátek rezervace: 03. 08. 2024 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2024 12:00
Začátek tipování:  17. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2024 00:00
Zadal: Patrik Horák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://sdh.merotin.cz

Poznámka pořadatele

Pravidla:
- soutěží trojčlenná družstva (koš, spoj, stroj)
- každé družstvo použije vlastní stroj, 2 savice, koš, popřípadě hadici na podložení
- na stroj budou napojeny 2 hadice B (dodá pořadatel), na konci hadic bude koncový spínač
- měřeno elektronickou časomírou se zobrazením na displeji
- savice nemusí být sešroubovány
- čas na 2 pokusy: 3 minuty – Měří se 3 minuty od postavení stroje na základnu
- soutěžní tým může přihlásit pouze jedno družstvo
- startovní listina je omezena na 40 družstev (25 mužů, 15 žen)

Registrace: od 16:30
Začátek: cca 17:00
Kategorie: muži, ženy
Startovné 150,- Kč za dva pokusy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-14314.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Měrotín OLPatrik Horák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV17,4917,5117,512022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bílovice PV17,6717,3617,672022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Měrotín OL17,7717,3317,772022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Měrotín OL17,7517,8817,882019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vrchoslavice PV18,2618,1518,262022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hoštice KM18,2918,3718,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice PV17,6818,4418,442022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Otinoves PV18,4818,4918,492022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílovice OdpadPV18,2018,5818,582022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Těšetice OL18,7219,0119,012022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čechy pod Kosířem PV19,0918,1419,092022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL17,7119,2319,232022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Velká Bystřice OL19,3817,9519,382022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice PV19,5818,0219,582019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Otinoves PV19,3819,7219,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Domamyslice BPV19,7318,6819,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Měrotín BOL19,6619,8319,832022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Krasice - Prostějov PV20,0519,8819,882022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Myslechovice OL19,2819,9619,962019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dub nad Moravou OL19,7020,0020,002019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chválkovice OL20,7020,9720,972019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Břevenec OL18,9622,2322,232019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chořelice OL21,3922,5522,552019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Janovice BR16,7422,7522,752022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Střelice OL23,3420,0523,342019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radíkov OL23,4521,2323,452019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice OL23,8417,9823,842019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chořelice OL32,4732,2432,472022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice BPVNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plinkout OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladeč OLNPNPNP2022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Ludéřov OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Loučany OL17,15NPNP2022/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velká Bystřice OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Loučany OLNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
BIOMAC HE
2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/22 Měrotín, hasičský areál, Memoriál Josefa Vitoula
-
2021/08/21 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2022/06/25 Měrotín, XIX. ročník Memoriálu Josefa Vitoula
VCPV
2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/19 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2024/06/08 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula XXI. ročník
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Oldřišov, Oldřišov 5. kolo Opavské ligy 3.8.2024
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/11 Dolní Bečva, sportovní areál, ŠTÍT RADHOŠTĚ
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice - Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
Kdy Kde Liga