Halámky 2019 - O pohár SDH Halámky

Liga: VCT
Místo: Halámky
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Jan Prokeš
Telefon: 

Začátek rezervace: 26. 05. 2019 18:00
Konec rezervace: 07. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: Josef Bulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhhalamky/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky

PS12


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-halamky-10145.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chlum u Třeboně JH16,3416,3016,342014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH16,9216,2516,922015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mníšek JH16,4717,2217,222014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stříbřec JH17,5616,3317,562014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Valtínov JH17,8317,6517,832015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH17,7218,0918,092015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH17,1518,5718,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slavošovice CB19,0818,6019,082015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Novosedly nad Nežárkou JH19,1119,5319,532015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stajka JH20,0220,2020,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Branná JH20,2318,1420,232014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kolence JH20,4719,0020,472015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stajka JH19,1720,7720,772015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lomnice nad Lužnicí JH19,4422,2022,202014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Halámky JH22,6522,4522,652014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Majdalena JH22,7722,2022,772014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Halámky JH23,3121,9323,312015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kolence JH16,8524,0624,062014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Novosedly nad Nežárkou JH24,5124,6824,682014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chlum u Třeboně JH24,8121,5024,812015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ústrašice BTA24,9724,2324,972014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rapšach JH25,1424,5325,142014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mníšek JH26,0023,5026,002015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hosín CB25,9726,3226,322014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rapšach JH26,4525,2526,452015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hamr JH17,2526,7826,782014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hamr JH33,4624,6533,462015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Suchdol nad Lužnicí JH40,5241,2641,262015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lásenice JH43,0418,7543,042015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Majdalena JH31,6759,4659,462015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Staňkov JH20,85-NP2015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH16,6216,78MS2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mirochov JH21,6020,53MS2014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hosín CB19,9820,1120,112018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lásenice JH20,0020,4320,432015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA20,1720,5620,562014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum u Třeboně JH20,4320,7020,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zdešov JH20,4421,0421,042014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrdějovice CB--21,252016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chlum u Třeboně JH--21,322016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum u Třeboně JH20,4121,8621,862018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rapšach JH20,8222,2422,242018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lásenice JH--22,452016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lomnice nad Lužnicí JH22,4922,4822,492014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chlum u Třeboně JH21,9922,8522,852015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lásenice JH18,5622,8722,872018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lomnice nad Lužnicí JH21,9022,9022,902017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rapšach JH21,9123,0923,092017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Novosedly nad Nežárkou JH21,8223,2123,212017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lásenice JH23,3623,2323,362014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stříbřec JH22,7423,4423,442017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hrdějovice CB23,2223,6823,682017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Staňkov JH23,2823,7023,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rapšach JH24,2923,6024,292015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lomnice nad Lužnicí JH--24,872016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hamr JH24,5525,4425,442018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Staňkov JH25,2425,6325,632018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lásenice JH21,9126,1526,152017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Staňkov JH23,7527,1027,102015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchdol nad Lužnicí JH27,2227,4827,482017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rapšach JH--27,532016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Staňkov JH--29,402016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hamr JH28,1030,7530,752017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Rapšach JH31,3129,9931,312014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Majdalena JH30,1331,5431,542014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Majdalena JH34,2633,1634,262015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Novosedly nad Nežárkou JH29,9134,3034,302018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lomnice nad Lužnicí JH35,8638,6838,682015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hamr JH24,5740,6140,612015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Novosedly nad Nežárkou JH--57,132016/05/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH23,9467,9067,902014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hamr JH105,5731,51105,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Novosedly nad Nežárkou JH30,89-NP2015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Halámky,
VCT
2014/05/24 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2015/05/23 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2016/05/14 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga