Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vojnice areál “ V Hliníku”

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hasičská soutěž SDH Vojnice VII. ročník Kdy: 06. 07. 2020 10:00
Kontakt:   SDH Vojnice, Filip Hricišín Telefon:  774248359
Začátek rezervace: 19. 06. 2020 15:00 Konec rezervace: 06. 07. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vojnice, Muži Olomouc Filip Hricisin
2. Krasice, Prostějov Marcela Kuviková
3. Nenakonice, Muži Olomouc Jiří Tomecek
4. Hrabůvka, Přerov Honza
5. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
6. Kokory, Přerov Barbora Paráková
7. Přáslavice, ženyOlomouc Barbora Ivanová
8. Cholina, ženyOlomouc Sabina Hájíčková
9. Těšetice, RatašiceOlomouc Patrik Pospíšil
10. Vojnice, Ženy Olomouc Filip Hricisin
11. Nenakonice, Ženy Olomouc Jiří Tomecek
12. Velká (Hranice III), Přerov Filip Hricisin
13. Dětkovice, MužiProstějov Ladislav Kořínek
14. Haňovice, ŽenyOlomouc Filip Hricisin
15. Náměšť na Hané, Ženy Olomouc Tereza Žáčková
16. Dub nad Moravou, Ženy Olomouc Barbora Paráková
17. Krasice, mužiProstějov Karolína Burešová
18. Pěnčín, Prostějov Jiřina Navrátilová
19. Náměšť na Hané, Ženy Olomouc Tereza Žáčková
20. Náměšť na Hané, Muži Olomouc Tereza Žáčková
21. Tršice, Olomouc Honza Balint
22. Těšetice, Olomouc Patrik Pospíšil
23. Čechy pod Kosířem, MužiProstějov Filip Hricisin
24. Čechy pod Kosířem, Ženy Prostějov Filip Hricisin
25. Dub nad Moravou, MužiOlomouc Filip Hricisin
26. Křenovice, Přerov Filip Hricisin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 07. Fotbalové hřiště KarloviceBR
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. Hasičská zbrojnice v TisňaváchVS
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.