Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Valašsky širák, 2B Kdy: 04. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Karel Táborský Telefon:  737432248
Začátek rezervace: 20. 06. 2020 21:00 Konec rezervace: 03. 07. 2020 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
22Makov mužiCAKarel taborsky
33Dolní Bečva ŽenyVSKristy
44Velké Karlovice veterániVSKarel taborsky
55Krhová 35+VSKamil Žlebek
66Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
77Dolní Bečva MužiVSKristy
88Ublo ZLLibor Punčochář
99Bystřička MužiVSJakub Rudolecký
1010Makov ženyCAKarel taborsky
1111Valašské Příkazy VSVojta Petřík
1212Francova Lhota VSMartin Bambuch
1313Hošťálková VSRoman Hlavatý
1414Hoštiná mužiPUPavol Galánek
1515Bratřejov ženyZLKristýna Tomšová
1616Loučka ženyVSŠimon Sedlář
1717Karolinka muziVSKarel taborsky
1818Hájov muziNJKarel taborsky
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.