Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Svoboda

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo NHHL (2B) Kdy: 27. 05. 2022 22:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 08. 05. 2022 19:00 Konec rezervace: 26. 05. 2022 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Chlebičov, Opava Vít Ciminga
2. Vrbice, Karviná David Plasgura
3. Markvartovice, Opava Petr Glogar
4. Lubno, Frýdek-Místek Mirek
5. Svoboda, Opava Lucie Balarinová
6. Závada, Opava Petr
7. Strahovice, Opava Jan Krajiček
8. Rohov, Opava Jiří Kretek
9. Píšť, Opava Petr
10. Svoboda, Opava Lucie Balarinová
11. Ostrava, Svinov ženy BOstrava-město Kristýna Střížová
12. Markvartovice, Opava Petr
13. Píšť, Opava Petr
14. Bohuslavice, Opava Jaroslav Kubík
15. Bělá, mužiOpava Patrik Holuša
16. Svinov, Svinov mužiOstrava-město Kristýna Střížová
17. Kobeřice, MužiOpava Libor Drastík
18. Větřkovice, Opava Lucie Balarinová
19. Štěpánkovice, MužiOpava Vojtěch Feher
20. Bělá, ženyOpava Patrik Holuša
21. Výškovice, Nový Jičín Pajac-DH
22. Vřesina, Opava Jiří Lasák
23. Služovice, Opava Monika Neminářová
24. Plesná, ženy Ostrava-město Zuzana Bajgerová
25. Dolní Životice, mužiOpava Karolína Magerová
26. Služovice, Opava Dušan Baránek
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28. Vřesina, ženyOpava Jiří Lasák
29. Dolní Životice, Dorost Opava Karolína Magerová
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 05. Ves TouškovPJ
21. 05. Sportovní areál PetrůvkyTR
21. 05. VrchoslavicePV
21. 05. KosmonosyMB
21. 05. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
21. 05. ŠkodějovSM
22. 05. RadimoviceLI
22. 05. Letohrad KunčiceUO
22. 05. ŽernovníkBK
22. 05. MyslibořiceTR
22. 05. JarošovUH
27. 05. SvobodaOP
28. 05. Brod nad Tichou, hřištěTC
28. 05. LipníkTR
28. 05. MorašiceCR
28. 05. Světlá HoraBR
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Svatý JiříUO
28. 05. ÚjezdDO
28. 05. Hřiště RadíčPB
28. 05. Netín IZR
28. 05. Horní MeziříčkoJH
28. 05. Velké HamryJN
29. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
29. 05. NepomukyUO
29. 05. LibuňJC
29. 05. Hřiště RadíčPB
29. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
29. 05. BřevenecOL
29. 05. Velké KarloviceVS
29. 05. SenetářovBK
29. 05. Netín IIZR
29. 05. NevcehleJI
29. 05. SvobodaOP
03. 06. hřištěVS
04. 06. Hřiště BřezoviceMB
04. 06. KojeticeTR
04. 06. Bor, náhradní hřištěTC
04. 06. Pocinovice, koupalištěDO
04. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
04. 06. Horní TřešňovecUO
04. 06. ÚtušicePJ
04. 06. JakubovTR
04. 06. Chlum u TřeboněJH
04. 06. MysleticeJI
04. 06. Počenice-fotbalové hřištěKM
04. 06. ČikovTR
04. 06. RadslaviceVY
04. 06. Slapy (noční)TA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.