Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Široký Brod Kdy: 24. 07. 2021 10:00
Kontakt:   SDH Široký Brod Telefon:  731267650
Začátek rezervace: 24. 06. 2021 18:00 Konec rezervace: 24. 07. 2021 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zátor BRAntonín
24Velká Kraš JEMarcela Kuběnová
35Stará Ves MužiBRMiroslava Paulerová
46Široká Niva MužiBRLucie Čapková
57Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
68Břidličná MužiBRJíří Skopal
79Velké Kunětice JERoman Varga
810Stará Ves VeterániBRMiroslava Paulerová
911Široká Niva ženyBRLucie Čapková
1012Karlovice ŽenyBRDominika Mikulášková
1113Suchá Rudná BREdita Barčíková
1214Velké Kunětice JERoman Varga
1315Holčovice MužiBRDavid Sztyper
1416Bernartice mužiJEMarek Samolej
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 08. ZRUŠENO-Noční soutěž BystřičkaVS
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. ŽeroticeZN
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
13. 08. NěmeticeVS
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
14. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
14. 08. Hovorany, hřištěHO
14. 08. BIO-HE PlinkoutOL
14. 08. OlšovecPR
14. 08. TvarožnáBO
14. 08. Sádek AreálOP
14. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
14. 08. DalešiceJN
15. 08. OlšovecPR
15. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
15. 08. RudiceBK
15. 08. LitovanyTR
15. 08. VysokáPR
15. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
21. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
21. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
21. 08. KošťálovSM
21. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
21. 08. LukovZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.