Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž o dráčka Soptíka OSH Semily Kdy: 19. 05. 2019 08:45
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 08:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 23:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svojek SMVeronika Kalenská
22Roprachtice SMLada Lukešová
33Bozkov SMkarel Čermák
44Kundratice SMEva Havlová
55Bítouchov SMEliška Štěpánková
66Studenec SMLubomír Link
77Podmoklice ASMTomáš Strnad
88Nedaříž SMAdéla Patková
99Mříčná ASMMichal Holec
1010Karlovice KarloviceSMBohuslava Švejdová
1111Semily Semily I ASMMarek Vrtilka
1212Košťálov SMPavla Stehlikova
1313Mříčná BSMMichal Holec
1414Podmoklice BSMTomáš Strnad
1515Semily  Semily I BSMMarek Vrtilka
1616Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1717Ploukonice SMRadek Vytina
1818Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
1919Košov Rváčov-Košov ASMKuba
2020Chuchelna ASMDavid Hošek
2121Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2222Košov Rváčov - Košov BSMKuba

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Semily  Semily I BSMMarek Vrtilka
23Bozkov SMkarel Čermák
34Bítouchov ASMEliška Štěpánková
45Semily Semily I ASMMarek Vrtilka
56Bozkov BSMkarel Čermák
67Podmoklice ASMTomáš Strnad
78Bítouchov BSMEliška Štěpánková
89Mříčná ASMMichal Holec
910Košťálov ASMPavla Stehlikova
1011Podmoklice BSMTomáš Strnad
1112Košťálov BSMPavla Stehlikova
1213Mříčná BSMMichal Holec
1314Nedaříž SMAdéla Patková
1415Roprachtice SMLada Lukešová
1516Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1617Semily BěláSMJana Foltýnová
1718Chuchelna ASMDavid Hošek
1819Ploukonice SMRadek Vytina
1920Chuchelna BSMDavid Hošek
2021Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
2122Chuchelna CSMDavid Hošek
2223Svojek ASMVeronika Kalenská
2324Ploukonice BSMRadek Vytina
2425Kundratice SMEva Havlová
2526Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2627Svojek BSMVeronika Kalenská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.