Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rapšach

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Rapšach Kdy: 18. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Stanislava Pytlová Telefon:  734838758
Začátek rezervace: 05. 08. 2018 18:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Halámky, Jindřichův Hradec Jan Prokes
2. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Petr Belanský
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Novosedly nad Nežárkou, Jindřichův Hradec vlasta kotek
5. Lásenice, Jindřichův Hradec Hanka Straňáková
6. Stříbřec, Jindřichův Hradec Nikola Šímová
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Mníšek, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
9. Zvíkov, České Budějovice Milan Šimánek
10. Polště, Jindřichův Hradec Jirka Písař
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Frahelž, Jindřichův Hradec Jan Slipka


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Rapšach, Jindřichův Hradec Jan Zahradník
2. Lásenice, Jindřichův Hradec Hanka Straňáková
3. Staňkov, Jindřichův Hradec Hasiči Staňkov
4. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Petr Belanský
5. Stříbřec, Jindřichův Hradec Nikola Šímová
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.