Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Radíkov

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 05. 07. 2020 09:30
Kontakt:   Lucie Dreiseitlová Telefon:  +420607631303
Začátek rezervace: 21. 06. 2020 19:00 Konec rezervace: 05. 07. 2020 09:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Radíkov, Přerov Honza Adamec
2. Sychotín, Blansko Honza Adamec
3. Prchalov,  BNový Jičín Honza Adamec
4. Hrabůvka, Přerov Honza Adamec
5. Zahnašovice, Kroměříž Honza Adamec
6. Velké Hoštice, Opava Honza Adamec
7. Prchalov, Nový Jičín Honza Adamec
8. Letohrad - Jeleni, Ústí nad Orlicí Honza Adamec
9. Vésky,  BUherské Hradiště Honza Adamec
10. Pasohlávky, Brno-venkov Honza Adamec
11. Petrovice, Třebíč Honza Adamec
12. Krotějov, Tábor Honza Adamec
13. Lavičky, Žďár nad Sázavou Honza Adamec
14. Stará Říše, Jihlava Honza Adamec
15. Plumlov, Prostějov Honza Adamec
16. Čechtín, Třebíč Honza Adamec
17. Mladoňovice, Třebíč Honza Adamec
18. Trnava, Třebíč Honza Adamec
19. Renmotor Jinolice, Jičín Honza Adamec
20. Nevcehle, Jihlava Honza Adamec
21. Obrubce, Mladá Boleslav Honza Adamec
22. Hrabišín, Šumperk Roman Jírů
23. Bašnice, Jičín Honza Adamec
24. Hoštice, Kroměříž mirrao
25. Míchov, Blansko Honza Adamec
26. Sloup, Praha-západ Honza Adamec
27. Starý Jičín, Nový Jičín Honza Adamec
28. Rohovládova Bělá, Pardubice Honza Adamec
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Bílý Potok, Jeseník Jiří Urban
31. Mladcová, Zlín Lukáš Struška
32. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
33. Ratiboř, Vsetín Honza Adamec
34. Větřkovice, Opava Tomáš Buchwald
35. Lukov, Zlín Aneta Lysáková
36. Hrabice, Prachatice Radoslav Myslík
37. Odry, Tosodry FireteamNový Jičín zdenek bortl
38. Hlinsko, Přerov Petr Šromota
39. Letohrad - Kunčice, DÚstí nad Orlicí Jan Marek
40. Záchlumí, Ústí nad Orlicí Vojtěch Martinek
41. Frýdštejn, Jablonec nad Nisou Martin Bušek
42. Dětkovice, Vyškov Tomáš Urbánek
43. Jasenice, Vsetín Luboš Kopřiva
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45. Markvartovice, Opava Petr Glogar
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Bílovice, Uherské Hradiště Karolína Gajdošíková
2. Letohrad - Orlice, Ústí nad Orlicí Honza Adamec
3. Olešná, Havlíčkův Brod Honza Adamec
4. Budišov,  Třebíč Honza Adamec
5. Sloup, Praha-západ Honza Adamec
6. Košťálov, Semily Honza Adamec
7. Nevcehle, Jihlava Honza Adamec
8. Renmotor Jinolice, Jičín Honza Adamec
9. Benetice, Třebíč Honza Adamec
10. Malé Hoštice, Opava Honza Adamec
11. Ratiboř, Vsetín Honza Adamec
12. Markvartovice, Opava Honza Adamec
13. Dlouhá Ves, Rychnov nad Kněžnou Honza Adamec
14. Dětkovice, Vyškov Honza Adamec
15. Bojkovice, Uherské Hradiště Honza Adamec
16. Bohuslavice u Zlína, Zlín Aneta Lysáková
17. Krasice, Prostějov Karolína Burešová
18. Hostašovice, Nový Jičín Jan Duda
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20. Hrobice, ExplosiaPardubice Josef Vašina
21. Milotice nad Bečvou, Přerov Petr Korábečný
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
04. 07. ONL Kožušany – ZRUŠENO!OL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hasičský areál DětkovicePV
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Lanžhot, Na Šlajsi, hřištěBV
05. 07. Mastník, areál Na BráněTR
06. 07. Vojnice areál “ V Hliníku”OL
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.