Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž O Pohár starosty SDH Kdy: 17. 08. 2018 21:00
Kontakt:   Miloslav Hynčica velitel Telefon:  734328727
Začátek rezervace: 21. 07. 2018 21:00 Konec rezervace: 17. 08. 2018 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Potštát PRVeronika Kocjanová
22Hrabůvka PRHonza
33Podolí VSAleš
44Hrabůvka ŽenyPRLuboš
55Kyžlířov PRVeronika Kocjanová
66Hlinsko MužiPRPatrik Polcer
77Potštát Ženy APRVeronika Kocjanová
88Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
99Hranice PRVítězslav Stratil
1010Odry NJRadek Černý
1111Potštát Ženy BPRVeronika Kocjanová
1212Loukov ženyKMmarta
1313Jakubčovice nad Odrou ŽenyNJKristýna Králová
1414Potštát Muži 35+PRVeronika Kocjanová
1515Opatovice PRVeronika Kocjanová
1616Spálov ŽenyNJVeronika Kocjanová
1717Oplocany BETA - MUŽIPRJana Bitalová
1818Jakubčovice nad Odrou MužiNJJakub Ondřej
1919Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
2020Dřevohostice PRPatrik Josiek
2121Jasenice VSLukáš Komender
2222Partutovice ženyPRVeronika Cibulková
2323Olšovec PRpetr
2424Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
2525Hrabůvka Muži nad 35PRLuboš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.