Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Podhradní Lhota Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík Telefon:  775 034 725
Začátek rezervace: 05. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSZdeněk Žejdlik
22Velká Lhota VSMatěj Blažek
34Hrabůvka PRMishi
45Mysločovice ZLMishi
56Ludslavice KMMishi
67Hoštice KMAntonín Novák
78Pravčice BKMMishi
89Valšovice (Hranice VI) PRMishi
910Mistřice UHMishi
1011Křenovice PRMishi
1112Radkova Lhota PRMishi
1213Karolín KMMishi
1314Roštění KMMishi
1415Zahnašovice KMMishi
1516Radíkov PRMishi
1617Nová Dědina KMMishi
1718Dětkovice VYMichal Hrabánek
1819Vítonice KMHonza Bělík
1921Vrbka KMKryštof Pospíšil
2022Lukov ZLJan
2123Hlinsko PRPetr Šromota
2224Prchalov ANJJakub Šenk
2325Podolí VSAleš
2426Mladcová ZLMishi
2527Babice VSPetr Korábečný
2628Prchalov BNJJakub Šenk
2729Pasohlávky BOJakub Sirbu
2830Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2932Špičky PRŠtěpán Šindler
3040Pravčice KMMishi
3150Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
22Radkova Lhota PRJan Klimecký
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
89Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
911Radíkov PRVlastimil Hynčica
1012Hlinsko PRPetr Beránek
1113Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1219Lukov ZLJan
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Rokytno, u KačárnyPA
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
12. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
19. 10. VéskyUH
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.