Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Františka Svobody Kdy: 04. 05. 2019 12:00
Kontakt:   Petr Příbek - SDH Pasečnice Telefon:  606441271
Začátek rezervace: 01. 02. 2019 00:00 Konec rezervace: 04. 05. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pasečnice MužiDOPetr Příbek
22Čelákovy PJJiří Böhm
33Štítary muži ADOMiroslav Žáček
44Mochtín ZČU FIRE TEAM, muži KTMichal Kloupar
55Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
66Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
77Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
88Horní Metelsko PanteriDOPetr Zverka
99Kdyně MužiDOVaclav Milfort
1010Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
1111Štítary ŽenyDOMichaela Koptíková
1212Strýčkovice ženyDOMarika Součková
1313Srbice MužiDOKateřina Komancová
1414Vidice MužiDOTereza Voráčová
1515Hadrava MužiKTTomáš Marný
1617Srbice ženyDOKateřina Komancová
1718Díly MužiDOZbyněk Liška
1819Díly ženyDOZbyněk Liška
1920Březí MužiDOTereza Bauerová
2021Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
2122Štítary VeterániDOPetr Příbek
2225Březí Ženy DOTereza Bauerová
2360Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.