Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Oplot Kdy: 25. 05. 2019 12:00
Kontakt:   marti.jes@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 25. 05. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Oplot MužiPJPavel Krchlebak
22Nevřeň #pětdevětPSJícháč
33Strýčkovice mužiDOMarika Součková
44Honezovice ŽenyPJVendula Oberajtrová
55Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
66Ves Touškov MuziPJRoman Baloun
77Vranovice PekloPBStanislav Strnad
88Štítary MužiDODenis Balounová
99Křenovy mužiDOMartin Hosl
1010Strýčkovice ženyDOMarika Součková
1111Srbice mužiDOKateřina Komancová
1212Kostelec mužiTCPavel Pechát
1313Štítary ŽenyDODenis Balounová
1414Hradec Muži PJZdeněk Horák
1515Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
1616Kostelec ženyTCPavel Pechát
1717Srbice ženyDOKateřina Komancová
1818Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
1920Štítary Muži BDODenis Balounová
2021Všekary DOSDH Všekary
2122Radíč PBLáďa
2223Hadrava KTTomáš Marný
2324Hradec ŽenyPJAneta Píchová
2429Oprechtice muži BDOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. LibuňJC
26. 05. Břehy, na hřištiPA
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. NetínZR
26. 05. SenetářovBK
26. 05. MyslibořiceTR
26. 05. Louka u JemniceTR
26. 05. 1. kolo MSP (2B)OP
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.