Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: HANÁCKÝ POHÁR Kdy: 27. 04. 2019 09:00
Kontakt:   SDH Němčice n/H, Pavel Kvíčala Telefon:  +420721740655
Začátek rezervace: 16. 04. 2019 09:00 Konec rezervace: 27. 04. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala
23Kokory PRLibor Daňa
34Němčice nad Hanou muži BPVPavel Kvíčala
48Určice PVPavel Kvíčala
59Ratiboř VSLibor Vítek
610Vrchoslavice PVRadim Janečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
22Kobeřice PVPavel Kvíčala
35Určice PVPavel Kvíčala
46Vrchoslavice PVRadim Janečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
22Brodek u Prostějova PVPavel Kvíčala
33Obědkovice PVPavel Kvíčala
44Kobeřice PVPavel Kvíčala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obědkovice PVPavel Kvíčala
22Kobeřice PVPavel Kvíčala
33Mořice PVPavel Kvíčala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
08. 06. PříšoviceLI
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
08. 06. Světlá nad SázavouHB
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Bolelouc, Výletiště u splavuOL
08. 06. Velké HamryJN
08. 06. Olšany u ProstějovaPV
08. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.