Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Lukov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohárová soutěž Lukov Kdy: 04. 05. 2019 21:00
Kontakt:   Lukov Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 04. 2019 20:30 Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Lukov, Zlín Martin
2. Bílovice, ženyUherské Hradiště Lucie Markusová
3. Hrabůvka, Přerov Jan Drábek
4. Kněžpole, Uherské Hradiště David Volařík
5. Vrbětice, Zlín Martin
6. Bohuslavice u Zlína, ženyZlín Lucie Markusová
7. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
8. Trnava, muži Zlín Jiří Vajďák
9. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
10. Lukov, ŽenyZlín Helena Kolářová
11. Nevšová, B - mužiZlín Vlastimil Marcaník
12. Mysločovice, Zlín SDH Mysločovice
13. Ratiboř, Vsetín Libor Vítek
14. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
15. Přílepy, Kroměříž Bronislav Kutra
16. Nedašova Lhota, ženyZlín Anna Fojtíková
17. Hošťálková, Vsetín Matěj Valůšek
18. Loukov, ŽenyKroměříž marta
19. Vysoké Pole, Zlín Tomáš Ruman
20. Racková, Zlín SDHRacková
21. Nedašova Lhota, mužiZlín Anna Fojtíková
22. Louky, Muži Zlín Jakub Laciga
23. Velký Ořechov, CZlín Patrik Hruška
24. Vysoké Pole, ŽenyZlín Tomáš Ruman
25. Nevšová, AZlín Pavel Pavelka
26. Křekov, Zlín Jaroslav Pinďák
27. Loučka, ŽenyVsetín Josef Kundrát
28. Nevšová, BZlín Pavel Pavelka
29. Pohořelice, Zlín Tomáš Lapčík
30. Loučka, MužiVsetín Josef Kundrát
31. Ublo, Zlín Libor Punčochář
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Pocinovice- koupalištěDO
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. KošťálovSM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Svinčany, na hřištiPA
11. 05. Velké MeziříčíZR
11. 05. StřížovJI
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
19. 05. KrasoniceJI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. PetroviceDO
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.