Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohárová soutěž Lukov Kdy: 04. 05. 2019 21:00
Kontakt:   Lukov Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 04. 2019 20:30 Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLMartin
22Bílovice ženyUHLucie Markusová
33Hrabůvka PRJan Drábek
44Kněžpole UHDavid Volařík
55Vrbětice ZLMartin
66Bohuslavice u Zlína ženyZLLucie Markusová
77Zahnašovice KMPetr Miklík
88Trnava muži ZLJiří Vajďák
99Zahnašovice KMPetr Miklík
1010Lukov ŽenyZLHelena Kolářová
1111Nevšová B - mužiZLVlastimil Marcaník
1212Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1313Ratiboř VSLibor Vítek
1414Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1515Přílepy KMBronislav Kutra
1616Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
1717Hošťálková VSMatěj Valůšek
1818Loukov ŽenyKMmarta
1919Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
2020Racková ZLSDHRacková
2121Nedašova Lhota mužiZLAnna Fojtíková
2222Louky Muži ZLJakub Laciga
2323Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
2424Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
2525Nevšová AZLPavel Pavelka
2626Křekov ZLJaroslav Pinďák
2727Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
2828Nevšová BZLPavel Pavelka
2929Pohořelice ZLTomáš Lapčík
3030Loučka MužiVSJosef Kundrát
3131Ublo ZLLibor Punčochář
3232Karolinka Sklárny Muži AVSVlastimil Gášek
3333Prchalov B NJJakub Adámek
3434Pohořelice ŽenyZLJana Forbelská
3535Svatobořice HODavid Vodička
3636Štípa ZLMatěj Vařák
3737Záhlinice AKMjakub frgal
3840Záhlinice BKMjakub frgal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.