Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Lukov Kdy: 04. 05. 2019 15:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 14. 04. 2019 20:00 Konec rezervace: 03. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLMartin
22Hrabůvka PRJan Drábek
33Bílovice ženyUHLucie Markusová
44Vésky BUHLucie Bartošová
55Mladcová ZLKateřina Brázdilová
66Kněžpole UHDavid Volařík
77Bohuslavice u Zlína ženyZLLucie Markusová
88Bojkovice ženyUHLucie Bartošová
99Bílovice DorostenkyUHLucie Markusová
1010Popov ženyZLAlois Kulíšek
1111Lukov ŽenyZLHelena Kolářová
1212Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1313Ratiboř VSLibor Vítek
1414Velký Ořechov ŽenyZLZuzka
1515Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
1616Velký Ořechov "B"ZLZuzka
1717Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
1818Přílepy KMBronislav Kutra
1919Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2020Pohořelice Muži ZLHana
2121Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
2222Nedašova Lhota ZLAnna Fojtíková
2323Velký Ořechov "C"ZLZuzka
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Vlachovice Ženy ZLHana
2626Lipová dorciZLMartin
2727Loukov ŽenyKMmarta
2828Pohořelice DorostenkyZLHana
2929Vysoké Pole MužiZLTomáš Ruman
3030Holešov ŽenyKMKateřina Sypěnová
3131Záhlinice BKMjakub frgal
3232Nevšová AZLPavel Pavelka
3333Louky Muži ZLJakub Laciga
3434Vysoké Pole ŽenyZLTomáš Ruman
3535Nevšová BZLPavel Pavelka
3636Křekov ZLJaroslav Pinďák
3737Lipová MužiZLTomáš Vaněk
3838Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
3939Nevšová DORciZLPavel Pavelka
4040Vrbětice ZLBronislav Lysák
4141Loučka MužiVSJosef Kundrát
4242Hradčovice UHRadek Hlaváč
4343Ublo ZLLibor Punčochář
4444Biskupice Velký Ořechov BZLTomáš Gregor
4545Louky Muži nad 35 ZLJakub Laciga
4646Hradčovice DORCIUHRadek Hlaváč
4747Pohořelice ŽenyZLJana Forbelská
4848Míkovice dorkyUHLojza Tvrdoň
4949Svatobořice HOJan
5050Žeranovice DorostenciKMMatyáš Charvát
5151Lidečko MužiVSMiroslav Zábnický
5252Mirošov ZLLucie Bartošová
5353Biskupice NAPAMAL dorciZLWejuli
5454Ublo ZLSarah Sabaková
5555Ublo ZLSarah Sabaková
5656Míkovice DorciUHLojza Tvrdoň
5757Malenovice NAPAMAL dorkyZLWejuli
5858Prchalov NJJakub Šenk
5959Trnava muži ZLJiří Vajďák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.