Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty SDH Ludslavice Kdy: 25. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Radomír Kojecký Telefon:  732 804 442
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbka KMMishi
22Karolín KMMishi
33Roštění KMMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Hoštice KMAntonín Novák
66Ludslavice KMMishi
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice KMMishi
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Kostelany KMZdenek Bršlica
1313Tučapy KMMishi
1414Vrchoslavice PVMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Prchalov ANJJakub Šenk
1919Ratiboř VSLibor Vítek
2020Louky ZLpeca
2121Prchalov BNJJakub Šenk
2222Babice VSPetr Korábečný
2323Hlinsko PRPetr Beránek
2424Zahnašovice KMMishi
2525Jasenice VSLukáš Komender
2626Pravčice BKMMartin Masař
2728Plumlov PVLuboš Kopřiva
2829Vítonice KMHonza Bělík
2930Pasohlávky BOJakub Sirbu
3031Lukov ZLJan Drábek
3132Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3233Brusné KMMartin Šťastný
3334Špičky PRŠtěpán Šindler
3435Zdounky KMJiří Šauer
3536Chropyně KMVladislav Sedlařík
3637Radkova Lhota PRJan Klimecký
3738Dětkovice VYMichal Hrabánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolín KMMishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
67Dětkovice VYMishi
78Pravčice AKMMishi
89Hlinsko PRPetr Beránek
910Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1011Nětčice KMPetra Plachá
1112Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1213Loučka VSJosef Kundrát
1315Radkova Lhota PRJan Klimecký
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.