Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Pavla Bartoníčka Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová Telefon:  721 085 380
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Chyjice JCDavid Hrdý
34Frýdštejn JNMartin Bušek
46Veselá MBOlda Česák
57Břehy MBPetr Zavrtálek
68Dubenec TUMartínek z Dubence
79Jirkov JNMíra Berka
810Krásná Ves MBJan Macoun
911Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1012Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1113Malá Skála JNRadek Havelka
1214Dobšín MBDavid Velát
1315Velké Hamry JNMAD Matthew
1416Sychrov MBMichaela Kuntošová
1517Obrubce MBDavid Velát
1618Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1719Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1820Hradčany LITomáš Najman
1926Košťálov SMTomáš Tulach
2029Olešnice SMLukáš Marek
2130Kosmonosy MBJan Klimo

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Veselá SMEliška Novotná
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Mříčná SMsdhmricna
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Sychrov BMBMichaela Kuntošová
1010Ploukonice SMEliška Bakešová
1112Jeřmanice LIKristýna Matějková
1219Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1320Libuň JCHana Jarolímková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. Květinov - nočníHB
01. 06. Křížkový ÚjezdecPH
01. 06. Hluboká - kouplištěDO
01. 06. Rohovládova Bělá, na hřištiPA
01. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
01. 06. Horní TřešňovecUO
01. 06. TučapyKM
01. 06. BudilovPT
01. 06. BudilovPT
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JaseniceTR
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. Milotice nad Opavou (2B)BR
01. 06. KostníkyTR
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. hřiště Valašská SeniceVS
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. Velké KarloviceVS
02. 06. BudilovPT
02. 06. BystřecUO
02. 06. Výškovice, místní hřištěNJ
02. 06. BystřecUO
02. 06. ČikovTR
02. 06. Šarovy - hasičské cvičištěZL
02. 06. Ostrov u MacochyBK
02. 06. VýčapyTR
02. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
07. 06. hřiště LeskovecVS
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Bor, náhradní hřištěTC
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Stránecká ZhořZR
08. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. TrnovRK
08. 06. PříšoviceLI
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
08. 06. Světlá nad SázavouHB
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Bolelouc, Výletiště u splavuOL
08. 06. Velké HamryJN
08. 06. Olšany u ProstějovaPV
08. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.