Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O vánočního kapra SDH Kuřim Kdy: 14. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 30. 07. 2019 00:01 Konec rezervace: 13. 12. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim muži ABOEva Doubková
22Kuřim ženy ABOEva Doubková
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
55Šaratice VYJan Jeřábek
66Milešovice ženyVYVeronika Mrázková
77Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
88Louky ZLpeca
99Černín ZNJiří Veselý
1010Předměstí.. ženySYPavel Slezák
1111Předměstí.. mužiSYPavel Slezák
1212Račice AVYAntonín Hloušek
1313Hoštice MužiKMStanislav Župka
1414Petrovice SKBKRoman Skoták
1515Račice BVYAntonín Hloušek
1616Senetářov A, ženyBKKateřina Skotáková
1717Dětkovice ŽenyVYBarbora
1818Kuřim BBOJara
1919Lukov ZLPetr Miklík
2020Vojnice ŽenyOLAdriana Šulcová
2121Ratiboř VSPetr Miklík
2222Kotvrdovice ženyBKRoman Skoták
2324Radslavice VYMonika Bonczkova
2425Litenčice MužiKMMartin Měrka
2526Velká Roudka MužiBKPavel Podlezl
2627Šebetov MužiBKDaniel Rosenberg
2728Lukov ZLTomas Nedbálek
2829Topolany VYStanislav Vidlář
2930Vojnice MužiOLFilip Hricisin
3031Topolany ,ŽenyVYStanislav Vidlář
3132Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3233Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
3334Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3435Topolany VYStanislav Vidlář
3536Brumov BKJaroslav Culek
3637Radslavice VYLukin
3738Kotvrdovice MužiBKSabina Kuncová
3839Kamenná Poruba muži ZAEva Doubková
3940Těšetice RatašiceOLTomáš Pospíšil
4041Medlov KMSDH Medlov
4142Hartmanice SYDavid Hřebec
4243Hartmanice SYDavid Hřebec
4344Dolní Újezd SYLubomír Stráník
4445Perálec CRKamil Drahoš
4546Velké Opatovice BKJan Přichystal
4647Sychotín BBKIvana Hynčicová
4748Bohaté Málkovice VYMichal Vrba
4849Čikov TROndřej Lukeš
4951Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
5052Ratiboř VSJakub Válek
5153Černovice BKKatka Jílková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 02. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
24. 04. Pasečnice - hřištěDO
08. 05. Hradec u stodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
22. 05. Ves TouškovPJ
29. 05. ÚjezdDO
05. 06. Horní LukavicePJ
05. 06. ŠtítaryDO
12. 06. Horní HradištěPS
12. 06. HonezovicePJ
13. 06. ŠtichovicePS
19. 06. KřenovicePR
03. 07. StýskalyPS
04. 07. NevřeňPS
10. 07. Horní KameniceDO
10. 07. VšekaryDO
11. 07. ŠtítaryDO
17. 07. KrchlebyDO
24. 07. ÚtušicePJ
25. 07. Štěnovický BorekPJ
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. MochtínKT
07. 08. StrýčkoviceDO
14. 08. KostelecTC
14. 08. RobčicePJ
15. 08. Únětice 1911PJ
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
04. 09. ŽákavaPJ
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.