Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Kuřim, parkoviště TOS Kuřim

Pozvánka | Obnovit
Kde: O vánočního kapra SDH Kuřim Kdy: 14. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 30. 07. 2019 00:01 Konec rezervace: 13. 12. 2019 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Kuřim, muži ABrno-venkov Eva Doubková
2. Kuřim, ženy ABrno-venkov Eva Doubková
3. Morkovice, Kroměříž Pavel Krejčí
4. Křenovice, ženyVyškov Veronika Mrázková
5. Šaratice, Vyškov Jan Jeřábek
6. Milešovice, ženyVyškov Veronika Mrázková
7. Křenovice, mužiVyškov Veronika Mrázková
8. Morkovice, ŽenyKroměříž Pavel Krejčí
9. Černín, Znojmo Jiří Veselý
10. Předměstí, ženySvitavy Pavel Slezák
11. Předměstí, mužiSvitavy Pavel Slezák
12. Račice, AVyškov Antonín Hloušek
13. Hoštice, MužiKroměříž Stanislav Župka
14. Petrovice, SKBlansko Roman Skoták
15. Račice, BVyškov Antonín Hloušek
16. Senetářov, A, ženyBlansko Kateřina Skotáková
17. Křenovice, ženy BVyškov Veronika Mrázková
18. Kuřim, BBrno-venkov Jara
19. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
20. Vojnice, ŽenyOlomouc Adriana Šulcová
21. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
22. Senetářov, Blansko Roman Skoták
23. Zahnašovice, Kroměříž Petr Miklík
24. Radslavice, Vyškov Monika Bonczkova
25. Litenčice, MužiKroměříž Martin Měrka
26. Velká Roudka, MužiBlansko Pavel Podlezl
27. Šebetov, MužiBlansko Daniel Rosenberg
28. Lukov, Zlín Tomas Nedbálek
29. Topolany, Vyškov Stanislav Vidlář
30. Vojnice, MužiOlomouc Filip Hricisin
31. Topolany, ,ŽenyVyškov Stanislav Vidlář
32. Velké Hoštice, Opava Lukáš Pluške
33. Bílovice, ŽenyUherské Hradiště Lucie Markusová
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35. Topolany, Vyškov Stanislav Vidlář
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39. Kamenná Poruba, muži Žilina Eva Doubková
40. Těšetice, RatašiceOlomouc Tomáš Pospíšil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.